Я нещодавно відвідала це місце і була приємно вражена їхніми натуральними напоями та десертами. Мені сподобалася атмосфера, а також уважне обслуговування. Тут є міні-десерти без цукру - це просто знахідка. А також ну дууууже смачний напій "Зимове кохання". Я однозначно рекомендую це місце всім, хто шукає щось нове і незвичайне!
Фотогалерея
Відгуки
-
Дарина Палій ★★★★★
-
vikktae ★★★★★
Чудовий та затишний заклад з приємним персоналом, який завжди з посмішкою зустрічає та допомагає з вибором напоїв. Дівчатка порекомендували цей напій зі свіжим манго та кокосовим молоком, байдужою не залишилася. Обов’язково загляну сюди ще раз)
-
Катерина Брильова ★★★★★
Це дуже затишний заклад, який не залишить нікого байдужим! Мені дуже сподобалось, що асортимент напоїв і десертів різний та великий, а працівники допомогають обрати з цього різноманіття саме те, що душа бажає) Ваш ентузіазм, оптимізм та відповідальність є цінним скарбом в наш час. Я отримала багато позитиву та гарні враження, обов'язково завітаю ще!
-
Sasha Gorodnycha ★☆☆☆☆
Купувала Бабл ті, по-перше, сказала, щоб було без молока(без лактози), дівчина запропонувала зелений чай з фірмовою піночкою. Як тільки оплатила, вирішила запитати, з чого саме ця піночка, як виявилось- з молочних продуктів, хоча попереджала, щоб без молока!!! по-друге, не сказали, що в них не тапіока, а якісь желейні кульки, як вони їх назвали «біла тапіока». Хоча на рекламних матеріалах, зображена звичайна, темна. По смаку, їх «біла тапіока» дуже солодка і несмачна Коли попросила повернути кошти, до мене вийшов власник закладу, і почав розповідати, що це така сама тапіока і кошти мені не повернуть. Цей заклад і відношення до гостей тільки зіпсувало настрій. Було б набагато простіше, повернути кошти і не було б ніяких негативних відгуків, але вони вирішили, виставити гостя дурнем, нахамити та не попередити, що в них змінилася рецептура і вони використовують не стандартну тапіоку, а якусь бридку заміну. На фото дівчина, якій сказала, про молоко, але вона вирішила, що піночка з молочних продуктів не є молоком і не має лактози раджу обходити це місце стороною!!! 06.06.23
-
Віта Чеботар ★★★★★
Дуже привітні офіціанти, розповідають про всі напої детально і радісно. Смачні цікаві напої з ексклюзивною пінкою, на які легко можна підсісти)
-
Александр Брюндтзвельт ★★★☆☆
Кава - таке собі. Можуть забути зробити твоє замовлення. АПД: - ви встигли видати трі різні замовлення, допоки до вас не підійшли із чеком й не нагадали про наше замовлення, й лише тоді його почали готувати. Це американо, примітив, навіть без цукру, просто тицнути на машінці на кнопку. - 100% арабіка нічого не значить сама по собі, коли вона такої собі якості, погано обсмажена або заварена повторно чи зі старою порцією чи в немитій машині. Дякую, сподіваюся надалі у вас все виходитиме добре.
-
Taras Nadtoka ★★★★☆
Фірмові молочні коктейлі тут варті увага, хоча я б не сказав що зафанатів від них. Моті мені тут не сподобалися - занадто солодкі, начинка більше на цукерку схожа ніж на морозиво з фруктів.
-
Stanley Shevnin ★★☆☆☆
Смачно, але заявлена ціна відрізняється від реальної. Кавуновий смузі на екрані коштує 49 uah, в чеку - 52 uah. Будьте уважні і оновіть ціни, будь ласка
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Luckys Sweet Dessert?
Luckys Sweet Dessert знаходиться за адресою Берестейський просп., 24, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Luckys Sweet Dessert?
Зв'язатися з Luckys Sweet Dessert можна за номером телефону +38 (073) 166-68-28
Як можна дістатися до Luckys Sweet Dessert?
Дістатися до Luckys Sweet Dessert можна за посиланням