Рекомендую, завжди вам допоможуть та нададуть якісний сервіс.
Фотогалерея
Відгуки
-
Олег Олександрович Тєбєньков ★★★★★
-
User ★★★★★
+реп. Окрема подяка керівнику відділення, допоміг вирішити проблему.
-
Анастасия Журавская ★★★★★
Павло і Андрій - найкращі оператори, чемні, швидкі. Завжди приємно бачити і спілкуватись. Бажаю підвищення зарплатні та премію хлопцям. Хай щастить!
-
Kateryna Topchankina ★★★★★
Гарний оператор Павло - завжди чемний, спокійний, у всьому підкаже та допоможе. Дайте Павлові премію!
-
Olha Tertytsia ★☆☆☆☆
Не змогла забрати замовлення на відділенні, працівникові для підтвердження особи було недостатньо водійського посвідчення, а також паспорту в Дії з qr кодом, оператор вимагав ще якийсь штрих код, мовляв не може видати замовлення, до того ж підвищував голос. 2 рази поверталась на відділення, після чого зробила переадресацію на інше, де все зробили без проблем.
-
Натали Перехрест ★★★★★
Привітний персонал. Маленьке відділення, чисто, працює кондиціонер. Все норм...
-
леонід петрович ★★★★★
Я вже отримав безліч пакунків в цьому відділені. Я задаволений персоналом - вічливий, позитивно налаштований на співпрацю та допомогу клієнту. Щодо чамого відділення - сучасне, чисте, хручне разташування. Хосу подякувати усім працівникам цього відділення. Раджу.
-
Яна Мороз ★★★★★
Обслуговують швидко, тільки черги, але тому, що люди постійно підходять, прям кожної хвилини, скоріш за все, на свята багато замовленнь. До працівників відділення претензій ніяких.
-
Юрій Олегович ★★☆☆☆
Як завжди, розраховувати на точність послуг НП не варто. Отримав о 8-30 повідомлення в додаток про те, що моє відправлення вже прибуло. Через пів години приїхав до відділення і отримав відповідь, що ще не розвантажили... Чекайте або приходьте пізніше. А це робочий день і всім, навіть клієнтам НП, потрібно розраховувати свій час заздалегідь. Прийшовши пізніше разом з відправленням отримав стандартний набір: 15-хвилинне очікування на вулиці та трохи хамське спілкування від працівниці... І найприкріше, що навіть не можу тепер замовляти доставку до поштомату, щоб позбутися зайвого клопоту з очікуванням в черзі, оскільки з останніх 15 замовлень до поштомату ви вчасно доставили добре якщо 4...
-
Uliia Khananova ★★★★★
Найкраще відділення Нової пошти! Дуже приємний сервіс! Ввічливі та уважні співробітники, завжди допомагають і з оформленням, і пакуванням, швидко обслуговують. У відділенні завжди чисто, зручно та комфортно. Щиро вдячна Вам за Вашу якісну роботу!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Нова Пошта №87?
Нова Пошта №87 знаходиться за адресою проспект Петра Григоренка, 33/44, Київ, Україна, 02055
Який номер телефону Нова Пошта №87?
Зв'язатися з Нова Пошта №87 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09
Як можна дістатися до Нова Пошта №87?
Дістатися до Нова Пошта №87 можна за посиланням