Відгуки

  1. Олег Олександрович Тєбєньков ★★★★★

    Рекомендую, завжди вам допоможуть та нададуть якісний сервіс.

  2. User ★★★★★

    +реп. Окрема подяка керівнику відділення, допоміг вирішити проблему.

  3. Анастасия Журавская ★★★★★

    Павло і Андрій - найкращі оператори, чемні, швидкі. Завжди приємно бачити і спілкуватись. Бажаю підвищення зарплатні та премію хлопцям. Хай щастить!

  1. Kateryna Topchankina ★★★★★

    Гарний оператор Павло - завжди чемний, спокійний, у всьому підкаже та допоможе. Дайте Павлові премію!

  2. Olha Tertytsia ★☆☆☆☆

    Не змогла забрати замовлення на відділенні, працівникові для підтвердження особи було недостатньо водійського посвідчення, а також паспорту в Дії з qr кодом, оператор вимагав ще якийсь штрих код, мовляв не може видати замовлення, до того ж підвищував голос. 2 рази поверталась на відділення, після чого зробила переадресацію на інше, де все зробили без проблем.

  3. Натали Перехрест ★★★★★

    Привітний персонал. Маленьке відділення, чисто, працює кондиціонер. Все норм...

  1. леонід петрович ★★★★★

    Я вже отримав безліч пакунків в цьому відділені. Я задаволений персоналом - вічливий, позитивно налаштований на співпрацю та допомогу клієнту. Щодо чамого відділення - сучасне, чисте, хручне разташування. Хосу подякувати усім працівникам цього відділення. Раджу.

  2. Яна Мороз ★★★★★

    Обслуговують швидко, тільки черги, але тому, що люди постійно підходять, прям кожної хвилини, скоріш за все, на свята багато замовленнь. До працівників відділення претензій ніяких.

  3. Юрій Олегович ★★☆☆☆

    Як завжди, розраховувати на точність послуг НП не варто. Отримав о 8-30 повідомлення в додаток про те, що моє відправлення вже прибуло. Через пів години приїхав до відділення і отримав відповідь, що ще не розвантажили... Чекайте або приходьте пізніше. А це робочий день і всім, навіть клієнтам НП, потрібно розраховувати свій час заздалегідь. Прийшовши пізніше разом з відправленням отримав стандартний набір: 15-хвилинне очікування на вулиці та трохи хамське спілкування від працівниці... І найприкріше, що навіть не можу тепер замовляти доставку до поштомату, щоб позбутися зайвого клопоту з очікуванням в черзі, оскільки з останніх 15 замовлень до поштомату ви вчасно доставили добре якщо 4...

  1. Uliia Khananova ★★★★★

    Найкраще відділення Нової пошти! Дуже приємний сервіс! Ввічливі та уважні співробітники, завжди допомагають і з оформленням, і пакуванням, швидко обслуговують. У відділенні завжди чисто, зручно та комфортно. Щиро вдячна Вам за Вашу якісну роботу!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Нова Пошта №87?

Нова Пошта №87 знаходиться за адресою проспект Петра Григоренка, 33/44, Київ, Україна, 02055

Який номер телефону Нова Пошта №87?

Зв'язатися з Нова Пошта №87 можна за номером телефону +38 (080) 050-06-09

Як можна дістатися до Нова Пошта №87?

Дістатися до Нова Пошта №87 можна за посиланням

Advertisements