Відгуки

  1. Анатолій ★★★★★

    Велике спасибі Світлані за майстерну роботу, неймовірний підхід до дітей і приємно проведений час. Спасибі усьому персоналу за покупку, як емоцію.

  2. Константин Кравченко ★☆☆☆☆

    Завітали до Benetton на Хрещатику, до речі дружина має картку Ardo більше 20 років Відібрали 6 речей та пішли на касу оплачувати. Касир жінка пробила всі 6 товарів і після сканування картки лояльності щось пробурмотіла що вискочила якась додаткова знижка. На фразу дружини так це ж добре відповіло: ні, не добре. Вона ще два рази зробила теж саме, потім зробила знімок екрану щось поклікала у телефоні, і зі словами хай вони розбираються усю купу речей переклала у сторону і без будь яких пояснень перейшла до обслуговування інших клієнтів До речі перед нею стояв постер що при покупці 4+1 додаткова знижка 15% я звернув її увагу на це, але отримав відповідь що то для нової колекції Дуже прикро що нам зіпсували настрій

  3. Ірина ★☆☆☆☆

    Обслуговування могло б бути кращим як на центр Києва! Продавчині ведуть себе зухвало і закатують очі при спілкуванні! Не приємно!! Прочитавши попередні відгуки, тепер все стає зрозумілим.. Чому керівництво не вживає відповідних заходів, не зрозуміло, дуже жаль. Більше в цей магазин на Хрещатику ми не підемо.

  1. Наталія Єнчева ★★☆☆☆

    Магазин хороший, але деякі працівники (консультанти) дозволяють собі розмовляти не коректно, ніби я до них додому прийшла. Дуже неприємно. Вони створюють напружену атмосферу, що повертатися не хочеться!

  2. Alex Shostak ★☆☆☆☆

    Негативний досвід відвідування. Продавці-консультанти дозволяють собі поза очі обговорювати відвідувачів між собою та в присутності інших покупців. Конкретний приклад такої поведінки трапився сьогодні, 4.05.24. Це неприпустимо взагалі, і зокрема в магазині відомого європейського бренду, розташованого в самому центрі столиці, це ж не колгоспний ларьок-розливайка... Прохання менеджменту звернути увагу на поведінку окремих продавців, вони псують репутацію бренду. Ні я, ні моя родина туди більше не підемо. P.S. I have also sent my feedback to Benetton Group.

  3. Валентина Славінська ★★★★★

    Чудовий магазин! Ввічливі і доброзичливі продавчини! Дуже задоволена обслуговуванням.

  1. PRO ★★★★★

    Класний магазин одягу.

  2. T К ★★★★★

    Чудовий магазин. Якісні речі. Ввічливий персонал.

  3. Ярослава ★★★★★

    Якби ще трішки дешевше...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Benetton?

Benetton знаходиться за адресою вулиця Хрещатик, 42, Київ, Україна, 01001

Який номер телефону Benetton?

Зв'язатися з Benetton можна за номером телефону +38 (044) 235-67-44

Як можна дістатися до Benetton?

Дістатися до Benetton можна за посиланням

Advertisements