Непогана кава, гарна атмосфера, але не професійне обслуговування. Якесь зверхнє ставлення персоналу до гостей закладу. А ще, відсутність меню з вказанням актуальних цін, що дуже псує враження про заклад . Як сказала бариста: «У нас в наявності усі класичні кавові напої», але постривайте, що це за напої і скільки вони коштують?? Зробити нормальне меню не важно і можно зробити його у вигляді Qr коду, як, наприклад, Qr код для збору чайових, який розміщений біля касової зони.
Фотогалерея
Відгуки
-
Mykhailo Tasenko ★★★☆☆
-
Світлана Драгун ★★★★★
Привіт! Я нещодавно відвідала це чудове кафе і хотіла б поділитися своїми враженнями про іжу та каву: Почну з їжі - меню в кафе дуже різноманітне та привабливе. Я замовила страву на сніданок, і її смак просто здивував мене. Вона була надзвичайно смачною, а порція виявилася досить великою, щоб задовольнити мої апетити. Крім того, презентація страви була також на висоті - красиво та стильно сервіровані страви завжди радують око. Що стосується кави, то тут просто рай для кавоманів! Кавові напої готують майстерно, і моєму капучіно було важко знайти рівних. Він був дуже ароматним та смачним, з чудовою піною. А їхню каву з власної обсмажувальні варто спробувати - цілий вибір блендів, кожен з яких має свої унікальні нотки смаку. Обслуговування було чудовим - персонал кафе був дуже уважним та привітним. Вони з радістю відповіли на всі мої запитання щодо меню і допомогли з вибором. І не можу не згадати, яка тут приємна атмосфера - затишно, спокійно та дружелюбно. Узагалі, відвідування цього кафе стало приємним відкриттям. Я точно порекомендую його своїм подругам та колегам і обов'язково повернусь знову, щоб скуштувати інші смаколики з меню. Дякую за незабутні враження та чудовий досвід!
-
Олена Миколаївна ★★☆☆☆
Вже не перший раз я в цьому закладі. Так, після їх відкриття в березні цього року, стало не велике меню. Але, приблизно місяць-півтора тому тут був один з найкращих салатів Цезар, які я куштувала. Але, час спливає і все змінюється. Побачили, що заклад оновив меню, як пізніше зʼясувалося разом із зміною персоналу. Хочу поділитися враженнями від вчорашньої вечері в цьому закладі. Після того як ми відсканувати меню та обрали страви та напої, очікували на офіціантку, що прийме замовлення. Дарма, бо дівчина з персоналу сказала, що замовлення треба робити на касі. Серйозно? Це фастфуд? Ну ок. Підійшли на касу, зробили замовлення. Салати Цезар, оладки зі шпинатом та апероль. Треш почався з салату: несвіже листя Ромену та Айсбергу, 2 шматка бекону, 2 шматка курки, 1 помідорка чері розрізана навпіл, пару корок сухариків та заправка. Ані яйця, ані пармезану, нажаль не було. Мабуть, закінчилися( Апероль на смак - це суцільний лід, трохи лікеру та вода, просеко, мабуть, теж скінчилося. То й не дивно - ціна Аперолю 120 грн., а ціна ігристого - 140-160 грн. Далі були оладки - претензій до цієї страви немає, й 2 зірки за їжу я поставила саме за цю страву. Весь час, що ми перебували у закладі, сусідні столи були брудними із крихтами та сіллю (якісь чоловіки пили каву за сусіднім столиком), коли вони пішли там ніхто не прибрав, навіть, посуд. Весь час у закладі перебували адміністраторка, офіціантка та кухарі, але майже весь цей час вони проводили не за прибиранням чи піклуванням та обслуговуванням гостей закладу, а на вулиці спілкуючись один з одним за цигаркою. До речі, доволі часто я прохожу повз цей заклад і бачу, що персонал сидить за столиками на вулиці і палить. І вишенькою на торті стала ситуація, яку ми побачили коли вже вийшли із закладу на вулицю, - офіціантка принесла наші бокали з під коктейлів, сполоснула під водою з крану без миючого засобу та поставила сушитися до всіх «чистих» бокалів. Серйозно? у Вас відсутня посудомийка машина? Я після такого, навіть каву в цьому закладі гидую пити з їх чашок.
-
ihor ivasiv ★★★★★
Кава просто прекрасна. Але не дешева
-
Anastasiya Z ★★★★★
Дуже затишно і смачно Привітний персонал Все супер
-
Maksym Kazakov ★☆☆☆☆
Кава спалена в хлам. Молоді бариста глузують з комментарів щодо приготовленого еспресо за 40 грн. Не раджу, якщо бажаєте справжнього рівню приготування і обслуговування.
-
Alina Hryb ★★★★★
В наявності є кава без кофеїну і смачний чізкейк. Класно посидіти вдень попрацювати, є зручні столики з видом на парк і на внутрішній дворик Файна Тауну
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Espresso bar illy (nyvky)?
Espresso bar illy (nyvky) знаходиться за адресою вулиця Салютна, 2, Київ, Україна, 04111
Який номер телефону Espresso bar illy (nyvky)?
Зв'язатися з Espresso bar illy (nyvky) можна за номером телефону +38 (095) 841-27-00
Як можна дістатися до Espresso bar illy (nyvky)?
Дістатися до Espresso bar illy (nyvky) можна за посиланням