Відгуки

  1. Анна Лужанська ★★★★☆

    Живу неподалік, інколи з подружками приходимо на сніданок. Затишно, смачно. З мінусів: Іноді повара немає до 10 години, не знаю, чи то не дібрався, чи загуляв, але неприємно))

  2. Аделина Вирста ★☆☆☆☆

    Замовила їжу — й одразу зіпсований апетит. Відкриваю коробку, а там волосина в їжі. Зателефонувала, розповіла про ситуацію. У відповідь мені кажуть: “При наступному замовленні зробимо вам подарунок”. Але я більше не планую у вас нічого замовляти — після такого навіть говорити неприємно. На моє запитання, чи можна вирішити проблему інакше — мені просто відповіли: “Нажаль, ми нічого зробити не можемо.” Це нормально??? Це просто треш. Така “клієнтоорієнтованість” викликає лише обурення. Люди, не замовляйте тут, якщо не хочете зіткнутись з відсутністю гігієни і повної байдужості до клієнтів.

  3. Елена «Элле» ★☆☆☆☆

    Дуже невибагливий сервіс! Прийшли на сніданок о 9.30, почекали поки прийшла повар, щоб дізнатись чи зможем поснідати. Вона прийшла і сказала, що зможемо, після чого просто пішла на вулицю курити і пити каву. Короче на сніданок тут о 9 ранку не розраховуйте. Очікуйте, що вам не будуть раді, що ви прийшли снідати так рано.

  1. Ольга Бота ★★★★★

    Атмосфера в закладі просто чудова – затишна, стильна, з приємною музикою, що створює особливий настрій для початку дня. Сніданки тут просто смачні! Я спробувала майже всі сніданки і все завжди свіже ,виглядає апетитно і приготоване з любов'ю. Також мене вразив персонал. Всі уважні та доброзичливі, завжди готові підійти та допомогти з вибором. Це дійсно робить це місце особливим. Наступного разу з задоволенням прийду знову!

  2. Наталия Дроздова ★★★★★

    Дуже давно ходжу в це кафе, бо поряд живу і снідаю та зустрічаюсь з друзями в ньому, привабливий персонал, люди люблять свою роботу та надихають своїми стравами, повара Сергій креативний з доброю енергетикою, завжди смачно, чудова на барі Анастасія . Панорамні вікна добавляють шарму та можливо медитації при смакування їжі, завжди оформлений декор до свят і це приємно.

  3. Тетяна Зуєвич ★★★★★

    Takahamaka, фітнес в гамаках. Крута крутизна ,:)

  1. Yurii Podorozhnii ★★★★★

    Тиха кав'ярня. В середині чудовий інтер'єр зроблений з любовью та повагою до відвідувачів. Асортимент саме кав'ярні. Приємний персонал і смачна як для Києва кава. Кавовий апарат хороший, і каву робить не погано, але треба його підлаштувати фахівцям. І тоді до смаку з'явитися те, чому і треба купувати ці італійські кавомашини - пінка. Без неї це не еспресо. Або не той, класичний еспресо. Заморочився це писати, бо розумію, що власники з любовью тут усе влаштували тому і не полінуються і це зробити.

  2. Ольга Лимонова ★★★★★

    Дуже приємні враження: чисто, комфортно, стильно. Привітна дівчина зробила смачну каву. Щодо їжі не можу нічого сказати, бо пила лише каву. Привітне мічце!

  3. Pavel Bro ★★★★★

    Заклад сподобався з першого відвідування. В залі чисто, інтер'єр стриманий, але цікавий. Ціни в меню невисокі, а страви смачні. Раджу спробувати!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса КАШ•БАР?

КАШ•БАР знаходиться за адресою вулиця Ушинського, 14Б, Київ, Україна, 03087

Який номер телефону КАШ•БАР?

Зв'язатися з КАШ•БАР можна за номером телефону +38 (099) 717-38-49

Як можна дістатися до КАШ•БАР?

Дістатися до КАШ•БАР можна за посиланням

Advertisements