Відгуки

  1. Катерина Буряк ★★★★★

    Спасибо большое за тортик! Было ооочень вкусно и красиво!

  2. DIMKA NEGODA ★★★★★

    Замовив у Наталії тортик не вперше, дуже задоволені якістю, дуже смачно, красиво і якісно. Раджу)))

  3. Vika . Zet ★★★★★

    Дуже смачні торти, спасибі Наталі за смачний тортик на день народження дочки, ви Найлучшіх

  1. Виктория Голик ★☆☆☆☆

    Сподіваюся - що мій відгук убереже інших від замовлення торта і вбереже їх здоров'я. Я замовила торт на 2-й день народження своєї доньки. І згодом дуже пошкодувала. Вироби цієї жінки вони тільки на вигляд схожі на торт, а за смаком на гидоту рідкісна), що і не дивно якщо людина максимально здешевлює собівартість за рахунок неякісних дешевих продуктів що б більше заробити! Що вона і підтвердила у листуванні (додане фото). І ось так я заплатила 1795 грн і отримали 4,4 кг неїстівної маси, і гроші ця Наталія зрозуміло ж не віддала.

  2. 777 777 ★★★★★

    Наталя, завдяки Вашому тортику свято було на Висоті! ДЯКУЮ ВЕЛИЧЕЗНЕ ВАМ ЗА ШЕДЕВР, ЯКИЙ ВИ СТВОРИЛИ ДО НАШОМУ СВЯТУ!!! Вас порадили нам друзі, і Ви виконали нашу ідею для дизайну торта просто ідеально! і навіть навіть перевершили всі наші очікування! (Щойно будуть готові фотографії обов'язково надішлемо Вам на пошту. Фото багато ))) Торт просто шикарний всі наші деталі враховані, спочатку шкода таку красу було різати))) Але головне торт дуже смачний! Ідеальне поєднання шоколадного бісквіту з ягідками вишні та смородини з ніжним повітряним кремом. Не залишилося ні шматочка (хоча торт був великий, незважаючи на те, що ми брали з великим запасом, все розлетілося одразу ж, ні шматочка не залишилося! Велике Вам дякую Наталю! P. S Тепер ми розуміємо чому наші друзі Ваші постійні клієнти, ми теж звертатимемося тільки до Вас!

  3. Anna P ★★★★★

    Ми замовляємо вже вдруге у Наталії та обидва рази завдання ставили непросте, т.к. докладного опису чи прикладу був і у голові теж був сумбур. І обидва рази все виходило просто чудово, торти диво і дуже смачні! Вибір начинок величезний, на будь-який смак:) Від душі рекомендую!

  1. Iryna Martynenko ★★★★★

    Дякую за смачний та красивий тортик! Особливе захоплення було у дитини, побачивши своїх улюблених героїв на тортику. Дякую, Наталю, за ці емоції! Ну і за те, що прийняли замовлення лише за кілька днів до потрібної дати. Рекомендую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса НатаТорт?

НатаТорт знаходиться за адресою проспект Володимира Івасюка, 59, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону НатаТорт?

Зв'язатися з НатаТорт можна за номером телефону +38 (099) 166-13-97

Як можна дістатися до НатаТорт?

Дістатися до НатаТорт можна за посиланням

Advertisements