Відгуки

  1. Катерина Вєтрогон ★★★★★

    Супер! Лікуюсь вже не перший рік. Відвідування цієї клініки кожен раз лишає лише позитивні враження! Лікарі справжні професіонали – все роблять уважно, акуратно й безболісно. Дульнєв Кирило Вʼячеславович - у саме серденько. Дуже сподобалося ставлення до пацієнтів: усе пояснюють доступно, створюють довірливу атмосферу та допомагають позбутися страху перед стоматологом. Результат перевершує всі очікування – красива усмішка і чудовий настрій. Обов’язково повернуся ще й щиро рекомендую цю клініку всім!

  2. Ivanna Kovach ★☆☆☆☆

    Вітаю! На жаль, дуже розчарована цією клінікою. Певний період лікувалася у Валерії Сергіївни. Після останнього лікування, а саме після введення анестезії, залишається часткова нечутливість язика уже 2 місяці, але лікарі кажуть, що пройде. Через це ускладнення я вирішила призупинити лікування, тоді попросила у клініки дані, які зуби і коли мені лікували. Лікар вислала мені медичну картку, яка заповнена вручну; і я помітила, що кількість прийомів, яка записана, недостатня, тому почала перевіряти, і виявилося, що в мед.картці, де все чітко має бути прописано і вчасно заповнено, декілька візитів не вказано, і відповідно, не зрозуміло, які зуби мені лікували. Я звернулася до клініки, щоб уточнити цей момент у керівництва, вони почали перевіряти дані в програмі, бо в мед.картці вони не повні; і тут найцікавіше, в програмі вказано, що мені 5 разів пролікували 38 зуб (зуб мудрості), якого у мене немає! Тобто ніде - ні в електронних, ні в паперових документах - не зафіксовано, які зуби мені було проліковано. В програмі записувалися рандомні зуби, а медичну карту заповнювали заднім числом (ще й не всі дати правильно вказано). Коли ми з керівництвом визначили всі ці помилки, переді мною вибачилися. Дуже шкода, що клініка так безвідповідально ставиться до важливих записів і недбалість лікаря покриває фразою «у неї маленька дитина». Через цю історію як пацієнт я би надалі цю клініку не рекомендувала. Щодо лікування теж є зауваження, запломбовані частини зубів через 2 місяці реагують на воду і починають боліти; а це не ок.. але це вже інша історія. Бережіть своє здоровʼя і памʼятайте, що і коли вам пролікували, бо, як бачите, на лікарів, зокрема цієї клініки, покладатися не варто. Коли пломба 1 - це не критично; а коли їх 10 - це вже краще знати. Ваше здоровʼя потрібне тільки вам :)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Primakdent?

Primakdent знаходиться за адресою вулиця Максима Берлинського, 4, Київ, Україна, 04060

Який номер телефону Primakdent?

Зв'язатися з Primakdent можна за номером телефону +38 (095) 244-55-75

Як можна дістатися до Primakdent?

Дістатися до Primakdent можна за посиланням

Advertisements