Відгуки

  1. Ваня ★★★★★

    Це топ сервіс! Я сам працюю в закладі і.... Чесно? Я дуже хочу аби ів можму закладі надавали такийрівень сервісу, випромінювали таку любов до справи і повагу до продукту і до людей. Дуже дякую всьому персоналу, всій зміні 21.12.2025р Тисну руку і до нових зустрічей)

  2. Ярослав Культура ★★★★★

    Одна з кращих пекарень/кав'ярень на Подолі, та й у Києві загалом (звісно з тих яких я був). Кожного разу коли іду на сеанс в кінотеатр Жовтень, заходжу саме сюди за кавою та ягідним пирогом (cherry pie and black coffee, you know...). І кожного разу чудово! Лише приємні враження, уже протягом багатьох років і це гарно, бо це приклад бізнесу який працює і на себе і на споживача.

  3. Яна Степуренко ★★★★★

    Дуже гарний заклад, завжди свіжа випічка , та не імовірний хліб, який завжди є на полицях , улюблена страва нашої сімʼї це пиріжки, та сінабони, тісто дуже смачне. Рекомендую!! Працівники цього закладу працюють злагоджено та оперативно ніколи ніяких черг , завжди усмішки на обличчі) дуже веселі та говірки) Чисто ! Єдине побажання щоб у такому закладі подавали чудову їжу не в одноразовому посуді, дуже не зручно їсти і пити каву з бумажного стакану.

  1. Olha Dyatlova ★★★★★

    одне з улюблених місць на подолі:) дуже смачні десерти та випічка, можу радити десерт «кардинал» та булочку з вишнею. з солоного — тут дуже смачні сендвічі. брати їх з кавою і йти в парк снідати чи обідати це завжди хороше рішення. окрема подяка працівникам за турботу

  2. Anastasia Yevtushenko ★★★★☆

    Сподобався інтерʼєр цього закладу, тут доволі затишна атмосфера. Вибір випічки (солоної та солодкої) величезний, тут також можна випити кави. Пиріжок зі шпинатом не вразив, в інших пекарнях в Києві є смачніші.

  3. Ivona Zelenska ★★☆☆☆

    Їжа смачна, але є дуже неуважна робітниця, яка вже втретє плутає наше замовлення. Першого разу дала один маффін замість двох, другого майже дала пиріг чізбургер замість чотири сири (ми вегетеріанці). Останнього разу - сьогодні, замовили булочки із маком, а вона дала із родзинками, які ми не їмо. Звичайно ми повинні були переглянути замовлення, із знанням про неуважність персоналу, але зрозуміло що це більше провина закладу ніж наша. Дуже прикро, що таке відбувається час від часу.

  1. Olha Shmatko ★★★★★

    Заскочили трошки зігрітися і взяти американо з собою. Ввічливе обслуговування ❤️

  2. Олександр Сапега ★★★★★

    Один з найулюбленіших закладів. Їжа, кава, атмосфера - все на висоті. Розширюйтесь!)

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Хлібар?

Хлібар знаходиться за адресою вулиця Межигірська, 28, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Хлібар?

Зв'язатися з Хлібар можна за номером телефону +38 (050) 102-22-28

Як можна дістатися до Хлібар?

Дістатися до Хлібар можна за посиланням

Advertisements