Відгуки

  1. Юля Ткаченко ★★☆☆☆

    Завітали до кав'ярні вперше так як були по роботі з ранку,кава смачна,але є нюанс. Дівчина приємна,але від дівчини так тхне,що просто було не можливо чекати. Трохи неприємно. Також відмічу,що рок,який грає також жах Локація Інститутська

  2. Alona Didenko ★☆☆☆☆

    Сьогодні продали десерт, строк придатності якого закінчився учора!!! Це безпечно??? Довіра до закладу втрачена

  3. В «Аккира» В ★★★★★

    Це просто ВАУУУ! Супер заклад. Персонал вічливий, турботливий і кожен з них дбає про відвідувачів, як про рідних! Їжа не просто смачна, а ДУЖЕ смачна. Тут ви можете спробувати супи, салати, сендвічі та багато різних смаколиків, серед яких мій фаворит ФІСТАШКОВИЙ КРУАСАН, смачнішого ви не знайдете. Ранковий капучіно з фісташковим круасаном, які подаються з ласкавою посмішкою і теплими побажаннями роблять мій ранок позитивними, а день насичують яскравими барвами. Дякуємо за турботу і гарну справу, побільше б таких закладів, закладів де турбуються про відвідувачів, про комфорт, чистоту, затишок, гарний настрій і можуть забезпечити відчуття потрібності і відпочинку. ДЯКУЄМО!

  1. Kamila Kosenko ★★☆☆☆

    Замовила раф, який в меню коштує 90 грн. Здивувало питання: на молоці чи на вершках. Адже раф робиться саме на вершках, тому питання було дивним. При оплаті пробили 137 грн. На моє питання так раф 90 коштує, відповіли ну це ж на вершках. В меню у нас просто не вказана ціна. Але найнеприємніше в цій ситуації, що вершки кислі, тож довелось каву викинути.

  2. Павло Скородюк ★★★★★

    Хочу поділитися історією, яка залишила теплий слід у серці. Завітав в неділю до друга в госпіталь та ми пішли випити кави, де завжди приємна атмосфера і смачна кава. Але цього разу було щось більше, ніж просто гарна кава. Почався сильний дощ, раптовий і дуже рясний. Люди з літньої тераси кинулися всередину, намагаючись врятувати себе і свої замовлення від зливи. Але за одним із столиків залишилися кілька військових хлопців на колясках — схоже, з найближчої лікарні. Вони не встигли сховатися, та й пересування для них, очевидно, значно складніше. Те, що сталося далі, мене дуже вразило. Бариста залишила своє робоче місце попросивши мене зачекати так як переживала за стільці, але там сиділи військові.. побачивши що стільці вже було не врятувати від потопу вона звернулась до хлопців. Спочатку запропонувала допомогти їм дістатися до приміщення, але вони відмовилися. Тоді вона просто забігла взяла кофту та зонт. Накинула свою кофту на плечі одному з військових і розкрила над ними зонт. Цей жест був простим, але надзвичайно людяним. В той момент в цій простій дії було більше тепла, ніж у будь-якій каві. Це справжнє розуміння, підтримка і повага. Я запропонував запитати, чи не хочуть хлопці чаю — вони відмовилися, але справа не в напоях. Справа — в людях. І саме такі люди працюють у цьому закладі. Величезна подяка за людяність і серце. Ви не просто кав’ярня — ви точка тепла в усіх сенсах. Рекомендую від щирого серця

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Горький Espresso Bar?

Горький Espresso Bar знаходиться за адресою вулиця Липська, 9А, Київ, Україна, 01021

Як можна дістатися до Горький Espresso Bar?

Дістатися до Горький Espresso Bar можна за посиланням

Advertisements