Шукав якось я собі ергономічне крісло, натрапив на сайт Kresla Lux, сподобався 1 варіант, поспілкувався у чаті з менеджером Петром, наче все влаштовувало, Петро запевнив, що як приїдете до нашого магазину, зробить знижку 10%! На наступний день приїхав у магазин, протестував товар, сподобався, кажу то що, беру з обіцяною знижкою, на що пан Петро каже: "На цей товар знижки немає!". Так а як же, кажу, ви у чаті обіцяли... на що чую відповідь, цитую: "Ой, я у чаті такого можу наобіцяти"... На цьому спілкування і закінчилося як ви зрозуміли. Це було давненько, десь у 21 році, але досі залишився гіркий присмак від спілкування. Категорично не рекомендую витрачати час на цю контору.
Фотогалерея
Відгуки
-
Михайло Мозговий ★☆☆☆☆
-
Tanya Zaec ★★★★★
Приїхала спеціально в цей магазин, бо тут великий вибір для тестування. Отримала дуже якісну консультацію: показали й розповіли про всі крісла, порадили гарні варіанти. Також є змога протестувати кожне з них — ніхто не підганяє, можна спокійно обрати те, що підходить саме тобі. Дуже вдячна дівчині Яні за приємне спілкування та обізнаність щодо товару. Рекомендую!
-
abobka ★★★★★
Нещодавно придбав крісло і залишився дуже задоволений! Особливо подобається регульована підтримка для попереку та підголівник, які зменшують навантаження на спину та шию. М'яке сидіння , механізми регулювання висоти та нахилу працюють плавно. Брав у цьому магазині. Дуже великий вибір, можна спокійно протестувати й підібрати ідеальне крісло.
-
Irina Stepiuk ★★★★★
Хочу залишити найбільш чесний і виважений відгук про придбаний товар і якість сервісу в магазині)) Купила крісло ERGOHUMAN ELITE 2 в травні 2024 року (в квітні замовила, а в травні воно приїхало з за кордону) і спеціально не лишила одразу свій відгук, щоб максимально зорієнтуватися чи правдиве перше враження від покупки. І що я можу сказати? Таки так, захват першого дня використання крісла зберігся і до сьогодні. А на дворі, на хвилиночку, вже майже жовтень 2024)) Через постійно сидячу роботу (по 8-10 годин на добу) виникла логічна потреба в правильному робочому кріслі. Щоб скоротити час в магазинах, склала свої побажання в список критеріїв: - ортопедичне - матеріал основи - перевага металу над пластиком - матеріал сидіння і спинки - сітка, бажано бавовна - максимальні можливі варіанти регулювання сидіння, спинки і підголовника (бажано автономно одне від одного) - регулювання підлокітників в усі можливі сторони - розміри сидіння (не надто широке і при цьому не мілке) - гарантія на крісло. Дуже довго обирала, читала і дивилась, бо вибір був дійсно колосальний, але звузився до 3 моделей різних виробників і в 3 різних магазинах. Остаточний вибір зупинився саме на магазині Kresla Lux і шотландському виробнику, навіть не дивлячись на те, що я сама з Тернополя, а магазин знаходиться в Києві. По перше, тут всі запити до крісла були виконані. А по друге, мені пощастило з дуже уважною і щирою провчинею Оксаною. Вона доклала максимум зусиль, щоб я змогла придбати крісло - увага, не “відчувши” його в самому магазині. Крісло було новим релізом і його ще не було у виставкових залах магазинів Тернополя. Сумнів було дуже багато, як і питань. Тож мені відповідали максимально розширено на всі, інколи можливо дивні питання, скидали заміри, робили різні фото з поясненнями. Одним словом, дійсно багато часу і уваги приділили клієнту, за що вам велике дякую! Саме крісло зручне, м'яке, дійсно максимально багато регулювань під всі варіанти роботи чи відпочинку. Дуже круто відчулось крісло вночі. Вдень ставлю трошки розслаблений ефект гойдання. А вночі, коли вже сил мало, налаштовую без гойдання, збільшую жорсткість, спинку в положення максимально рівно - і вже набагато приємніше та легше працюється. От якраз зараз пишу відгук, сидячи в ньому і розумію який то кайф працювати в такому комфорті). За цих 4 місяці активного використання не виникло жодних люфтів, скрипу чи тріщин. Ще один з плюсів - колеса крісла. Вони дійсно не залишають слідів на підлозі. Я спочатку переживала, бо чорний колір, а в мене світлий ламінат, думала спеціально підложку купляти. Але як видно на фото, жодного сліду немає і то при тому що кріслом користуюсь кожен день. Мабуть єдиний мінус цього крісла, а може і не мінус, а скоріше реалії життя. Чорний колір дуже тягне на себе пил, відповідно раз на місяць дістаю всі можливі спеціальні насадки пилососа і чищу все зверху донизу, в усіх щілинах. Підсумок. Так, дане крісло не з дешевих, так довелось місяць на нього почекати, але я вважаю цей варіант віддаленої покупки максимально вдалим і приємним! Якісна, гарна і стильна річ на роки! Дякую!
-
Микола Петришин ★☆☆☆☆
Звернувся з запитанням до консультанта в онлайн чаті на сайті. Вибрав крісло та запитав чи не має у них додаткових знижок. На що отримав наступну відповідь: Петро: "у нас, звичайно, є знижки для 3-х категорій: 1. Ветерани АТО, 2. Ветерани Великої Вітчизняної Війни. 3. П.....дараси". Не зрозуміло чому але консультант проявив дивну агресію в мій бік. Неадекватне спілкування справило дуже негативне враження про магазин. Крісло вирішив придбати в іншому магазині. Не рекомендую!
-
Zorro ★☆☆☆☆
Торгують браком. Після двох провальних спроб гарантійного обслуговування (протягом 6ти місяців) і при гарантії 5 років на крісло Петро Соловій, при тих самих проблемах втретє, відмовився повернути гроші за крісло і не приймає телефонні виклики. Безпідставно звинувачує у "неправильному використанні крісла", що б це не означало. Розцінюю його бізнес і поведінку як недобросовісні. У цієї людини все добре поки все добре, а потім хамське відношення і ухилення від відповідальності.
-
Bohdan Kit ★☆☆☆☆
Жахливе відношення до клієнта і не вміння вести комунікацію. Відвідав шоу-рум, щоб підібрати крісло. Потім подзвонив, щоб замовити саме ту модель на тест-драйв. Щоб кур'єр зателефонував, потрібно було нагадувати 4 дні. На кінець привезли крісло з іншим матеріалом, хоча я наголошував, що мені не підходить сітка на сидінні. Жодних тобі поперереджень чи уточнень, а на претензію "чому ж так" отримав стару-добру відповідь українського сервісу "не подобається – не беріть". Дякую! Не візьму, іншим теж не рекомендую! Краще зверніться до компаній, які цінують своїх клієнтів, якщо вже збираєтесь витратити чималу суму на крісло!
-
Руслан Янчишин ★☆☆☆☆
Жахливе відношення до клієнтів. В лютому (3 місяці тому!) зробив замовлення на крісло NIGHTINGALE 7300 D. Попередили що воно ще знаходиться за кордоном і треба почекати місяць-два, я погодився. Коли крісло приїхало на склад, мені скинули його фото, що звичайно добре, але далі пообіцяли відправити у Львів в локальний магазин і ось вже пройшов майже місяць, а крісла так і нема. Більше того - на запитання коли ж буде крісло не відповідають. Мене звичайно вже не цікавить ні доля крісла, ні причини затримки і ігнорування. Відгук пишеться щоб підсумувати негативний досвід і попередити інших покупців.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Kresla Lux?
Kresla Lux знаходиться за адресою вул. Гната Юри, 7, Київ, Україна, 03148
Який номер телефону Kresla Lux?
Зв'язатися з Kresla Lux можна за номером телефону +38 (044) 228-81-08
Як можна дістатися до Kresla Lux?
Дістатися до Kresla Lux можна за посиланням