Відгуки

  1. Инна Лысенко ★☆☆☆☆

    Замовила та внесла оплату 29.05 обіцяли очікування 3 тижні, пройшло 5 тижнів замовлення не отримала. На має смс з номером картки на повернення коштів менеджер відповіла «ок» сподіваюсь на повернення коштів. Не рекомендую цю фабрику

  2. Артеміус Правий ★★★★★

    Замовляли крісло "Кіт Двохвильове" на балкон. Вибором та його якістю повністю задоволені. Швидкі строки доставки, десь три-чотири дні! Все якісно та чудово зроблено. Варто зауважити, що крісло в дверний прохід не заходить на балкон. Не вистачало 7 см. Довелося викликати альпініста та з його допомогою підіймати крісло з землі через вікно, що коштувало додатково 2000 гривень. Тому враховуйте цей нюанс при виборі місця куди ви купуєте крісло та перевірки його габарити перед замовленням. Тепер насолоджуємось щоденним заходом сонця сидячи у зручному кріслі-коконі!

  3. Alena ★★★★★

    Спасибі вам велике! Кокон отлічний.Ми дуже задоволені, все прийшло швидко і без затримок. Не дивлячись на швидкість виготовлення плетіння дуже якісне і колір відповідає фото

  1. Davy Jones ★★★★★

    Замовляла донечці на подарунок до дня народження. Крісло гармонійно виглядає в інтер'єрі, подобається ажурне плетиво, дуже акуратно виконана робота, створює теплу атмосферу в кімнаті і затишок. Дякую за вашу роботу.

  2. Олександра Смірнова ★★★★★

    Всім задоволена,гарний виріб,приємно в ньому релаксувати)

  3. Igor Gavrilenko ★★★★★

    Отримали крісло "Еко-Преміум", замовленням дуже задоволені, сподобалося усій родині. Крісло дуже зручне і затишне, чудове доповнення до інтер'єру. Доставкою задоволені.

  1. Ігор Тушинський ★☆☆☆☆

    Замовив нещодавно тут крісло-кокон - подарунок для дружини на ювілей. Менеджер Юлія, дуже гарно та уважно до всіх деталей, поставилася до мого замовлення, допомогла з вибором кольору та моделі - дуже приємна людина. Але підвела сама компанія. Крісло прислали з дефектом. Саме крісло перевірив на Інтаймі - все гараз. А от підвісна конструкція до нього була надійно та бережно загорнута в захисний пухирчатий матеріал, тож мені і на думку не спало його теж розгортати і перевіряти. А марно. Коли подарували з сином його дружині і складали його, то на стійці, на самому видному місці виявилися численні подряпини по фарбі. Я відразу сфотографував недолік і переслав по Вайберу фото менеджеру Юлії. Вона пообіцяла залагодити прикрість (я просив вислати мені фарбу щоб самотужки підфарбувати). Однак згодом, мені повідомили, що фарбу мені не вишлють, бо в них вироби, ніби фарбують порошковою фарбою і я нею не зможу скористатися. І що якщо я бажаю владнати цю проблему, то повинен своїм коштом вислати пошкоджену деталь їм, щоб перефарбували. Однак, 1. Фарба в них не порошкова, - я щоденно маю справу з таким фарбуванням і здатен відрізнити фарбування порошком, з подальшою сушкою фарби в спеціальній печі. А вони фарбують свої вироби звичайною автомобільною емаллю, до того ж абсолютно без грунтовки - економлять на такому мізерні! 2. Керівництво компанії абсолютно не переймається чи буде клієнт задоволений співпрацею з ними - просто бикота. 3. Порушують закон. Я повідомив менеджера, що згідно вимог Закону України "Про захист прав споживачів" витрати на пересилку товару по гарантійній рекламації, за умови ваги такого товару понад 5 кг., несе підприємство. Отже, нікому не раджу купувати у цьому магазині

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Krislorotang?

Krislorotang знаходиться за адресою проспект Богдана Хмельницького, 122, Дніпро, Дніпропетровська область, Україна, 49033

Який номер телефону Krislorotang?

Зв'язатися з Krislorotang можна за номером телефону +38 (098) 114-00-95

Як можна дістатися до Krislorotang?

Дістатися до Krislorotang можна за посиланням

Advertisements