Трапилась пригода по дорозі на відпочинок, авто доїхало до м.Київ та відмовилось далі їхати. Пошук через Інтернет для допомоги в дорозі результатів не дав. Довелось шукати поблизу місця пригоди СТО. Знайшли неподалік дану станцію технічного обслуговування автомобілів, де нас прийняли без попереднього запису. На СТО провели діагностику та повністю вилікували авто. Ціни на обслуговування авто та запчастини адекватні, запчастини власник СТО сам підбирає та доставляє до авто. Роботою СТО повністю задоволений та буду рекомендувати знайомим. Р/S. Вдячний працівникам та власнику СТО за проведену роботу та не зіпсований відпочинок.
Фотогалерея
Відгуки
-
Валерiй Леута ★★★★★
-
Serhii Zatolokin ★★★★★
Можу рекомендувати, давно користуюся послугами СТО, в основному для регулярних ТО автівки. Цього разу приїхав поміняти масло та фільтри і попросив знайти причину запаху бензину в салоні. Техніки провели огляд авто, знайшли причину та швидко усунули. Дякую!
-
Сергій ★☆☆☆☆
Привезеш авто в ремонт — а потім будеш збирати його від болтів до найкритичніших деталей просто по дорозі. Власник, схоже, переграв у "танчики" та залюбки переходить на особистості. Клієнтами не дорожить, бо в нього їх "і так багато" — загинув, та й фіг з ним, приїде новий. У коментарях нижче є відео- та аудіодокази цього. Усі нормальні (старі та досвідчені) працівники вже пішли від цього власника. Висновок один: хочеш потім усе перероблювати — приїзди на ремонт саме на це СТО.
-
Евгений Барвинский ★★★★★
Обслуговуємо свій автомобіль на СТО «Renault Life» вже понад два роки, і завжди залишаємося задоволені якістю послуг! Майстри тут справжні професіонали – завжди швидко діагностують проблему та виконують ремонт на високому рівні. Особливо подобається, що під час ремонту надсилають фото та відео, що дозволяє бути впевненим у прозорості процесу. Ціни приємні та чесні, без прихованих доплат. Якщо шукаєте надійний сервіс для своєї Renault, сміливо рекомендую «Renault Life»!"
-
Вадя Степанюк ★☆☆☆☆
Приїхав замінити стійки стабілізатора, механік зірвав 4 болти на нових стійках, власник нахамив і відмовився повертати кошти за зіпсовані стійки. Сказав щоб ставили без різьби, йому всерівно. Обслуговувати авто відмовився. Я просто в шоці, багато витраченого часу, нервів. Гроші за стійки так ніхто і не повернув, до клієнта ставлення як до 2 сорту. Такого хамства, наглості і зневаги я ще ніколи не зустрічав на СТО. СТО брудне, кругом гармидер, все розкидано. Власник запросто переходить на ТИ, особисті образи (словами «мне тебя жалко» і тому подібне). Репутація СТО для цієї людини нічого не означає, бо з його слів «в мене і так куча клієнтів, мне пох…» Власник знайде 1000 причин чому він правий, а Ви ні)
-
Олександр Карпюк ★★★★★
Класне СТО. Толкові хлопці, знають свою справу. Раджу. Розбираються в нюансах проблеми.
-
Perfect numb ★★★★★
Швидко якісно і не дуже дорого)) рекомендую!
-
Оля Гончаренко ★★★★★
Завезла свою машину рено меган в цей сервіс на ремонт. Й була дуже приємно вражена професійним відношенням до роботи, якісним виконанням по вирішенню проблеми по двигуну і кондиціонеру та доброзичливим відношенням до клієнта. Рекомендую цей сервіс.
-
Олег Андреев ★★★★★
Адекватне співвідношення ціна-якість, уважний до клієнтів персонал.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса СТО "Renault-Life"?
СТО "Renault-Life" знаходиться за адресою вулиця Новокостянтинівська, 1-Г, Київ, Україна, 04080
Який номер телефону СТО "Renault-Life"?
Зв'язатися з СТО "Renault-Life" можна за номером телефону +38 (050) 078-89-60
Як можна дістатися до СТО "Renault-Life"?
Дістатися до СТО "Renault-Life" можна за посиланням