Відгуки

  1. Надежда Мамотенко ★★★★★

    Велика дяка менеджеру Роману . Дуже люб'язний та вічливий. Допоміг із замовленням зап.частин, все прийшло відмінної якості. Дуже задоволена. Рекомендуватиму усім своїм знайомим .

  2. Tatyana Skoromtsova ★★★★★

    Мала необхідність замовити кришку багажника. Все прийшло вчасно, згідно опису замовленого товару. Дякую щиро за допомогу менеджера Романа. Подальших успіхів вашій компанії.

  3. Ольга ★★★★☆

    Замовляли багажник (ляду) та бампер на автомобіль Нісан. Швидко отримували відповіді на питання і потрібну інформацію . Єдине що терміни вийшли трішки довшими ніж обіцяли. Також не повідомили, що деталі від «англійця» (прийшлось переробляти камеру і проводку) З нами працював менеджер Роман.

  1. Everborn 2012 ★★★★★

    Замовляв ліву фару та крило на Volvo V90, все чітко та швидко, з фотографіями та консультацією. Дякую менеджеру Владиславу, майже завжди був онлайн. Повний супровід від замовлення до отримання

  2. Сергій «Кед» ★☆☆☆☆

    Супер... Замовляв три фари, одну прислали іншого кольору... І все, далі, пів року відмазки та обіцянки вирішити проблему. Сьогодні менеджер відповів "гуляйте" та кинув трубку. .. Буду вирішувати питання через органи. Впевнений що кошти не поверну але нерви постараюсь потріпати по максимуму.

  3. Andrii Mykhaliuk ★☆☆☆☆

    ВІДПОВІДЬ ВЛАСНИКУ (переписка з ним нижче). А чому про таке «передбачення пошкоджень» ваш менеджер мені нічого не казав. Як це називається? Балабольство та невідповідальність. Невже це серйозно під час замовлення говорити одне, а після його надання інше? Він знав, що в випадку пошкодження бампера його не братиму. Я ж його питав: „Далека дорога. Всяке може статися. Що, якщо виявиться що деталь пошкоджена“. Його відповідь: „Тоді це наша вина - повернемо кошти“. Тільки після цього я погодився на замовлення. Якщо хочете щоб вас вважали за надійну компанію, свого слова потрібно дотримуватися! Невже ви цього не розумієте? Ваша репутація для вас нічого не значить?

  1. Andrii Mykhaliuk ★☆☆☆☆

    Відповідь власнику (Стосовно самої скарги дивись нижче). «Мені дуже жаль», «Ми б хотіли вирішити ситуацію». Для чого ця вся брехня? Хочете приховати свої аморальні вчинки ввічливою формальністю? Якщо б дійсно щось хотіли все дуже просто - за дефектний товар гроші потрібно повернути. Невже це потрібно пояснювати? Хіба ви цього не розумієте? Думаєте, що після цього буде багато бажаючих в вас щось замовляти? Я вашому менеджеру Сергію це втовкмачував в голову. Не розуміє. Тому, перш ніж казати, що хочете виправити ситуацію, потрібно цього дійсно хотіти. На жаль, такого бажання в вашої шахрайської канторки немає. Якщо хочете виправитись - поверніть мої кошти! Вони не ваші! Все дуже просто.

  2. Andrij Mykhaliuk ★☆☆☆☆

    Обережно - шахраї та балаболи!!! Замовив в них бампер до своєї машини. Попередньо повідомив про свої критерії - має бути без дефекту. В іншому випадку, казав, шо товар не братиму. Менеджер Сергій погодився на такі умови, то заявив, що якщо під час перегляду виявиться дефект, це означатиме їхню вину, а тому завдаток, в розмірі половини суми від вартості деталі, повернуть. При огляду бампера виявив декілька тріщин, тому відмовився брати. Про домовленість забули. Почали виправдовуватись. Гроші ніхто не повернув. Одним словом - ненадійна канторка!!! Не рекомендую!!!

  3. Михайло Тесляр ★☆☆☆☆

    Не рекомендую. Мій заказ №3333, замовляв крило з накладкою,фара, капот для Фольцваген Амарок.Поки не оплатив половину суми, все було класно- запчастини без дефектів.В результаті виявилися дефекти, про які мене не було повідомлено.Попросив щоб повернули кошти, на що мені відповіли, що замовлення вже придбали,і воно в дорозі.Від капоту відмовився категорично, тому що почали надсилати фото покрашених шпакльованих деталей. Нарешті дочекався ТТН,тільки сума в ТТН на 2000 грн більша, від заявленої.Зв'язався з менеджером, сказала щоб я оплатив на пошті,і вони повернуть кошти на карту.Дочекався посилки - крило зі сколом, вмятинами, деформоване.Фара також з дрібними сколами.Відмовився від замовлення, попросив щоб повернули кошти,і мені відмовили повертати їх!

  1. Дмитрий ★☆☆☆☆

    Треба терміново полуось, яка є на сайті. Подзвонив, дівчина підняла слухавку, прийняла замовлення і сказала що менеджер звяжеться або надасть інформацію на вайбер. Уже пройшла майже доба, інформації немає. При повторному дзвінку після цього «менеджери всі зайняті», при чому дзвонили з двох номерів. Якщо у вас немає запчастини то ви так і скажіть, а ігнор тут недоречний.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса AutoParts.net.ua?

AutoParts.net.ua знаходиться за адресою 3 офіс, проспект Науки, 50, 2-й поверх, Київ, Україна, 03083

Який номер телефону AutoParts.net.ua?

Зв'язатися з AutoParts.net.ua можна за номером телефону +38 (067) 194-63-57

Як можна дістатися до AutoParts.net.ua?

Дістатися до AutoParts.net.ua можна за посиланням

Advertisements