Відгуки

  1. Владислав Дядюра ★★★★★

    Доброго дня, мені потрібно поставити камеру заднього виду на машину, в мене Mercedes w203 2005 року, камера вже куплена, ми б не могли з вами обговорити деталі? Якщо у вас є вайбер дайте будь ласка номер; Або я вам ближче до 14:00 зателефоную

  2. Arthur Veles ★★★★★

    Звернувся з приводу проблем з електрикою в салоні авто Mazda 3. Зробили все що було треба приблизно за 3 години, вказали на джерело проблеми та що треба зробити щоб запобігти повторенню. Не знаю хто тут пише незадоволені відгуки, майстер компетентний в своїй справі на всі 100%. Вдячний за оперативно вирішену проблему.

  3. Игорь Корниенко ★★★★★

    Викликав автоелектрика з приводу hyundai accent 2008 року не заводилось авто, приїхав за 5 хв виявив неполадок, устранив його. Порадив що в подальшому використанні автопотрібно буде замінити Інший майстер який приїжджав на виклик підключив діагностику, сказав що проблема в іммобілайзері. Взяв за виїзд і діагностику 2500 так нічого не зробивши з автомобілем.

  1. Dima Dunaevsky ★★★★★

    Самий толковий та відповідальний автоелектрик в Києві, не витрачайте час на кулібінів, я ремонтував на т5 стеклопідйомники, усі сказали що нада міняти повністю блок- приіхав до Олега, дві години часу і 1000 грн і мене все працює, а блок коштував бу від 4000грн. Людина АС своєї справи. Дякую успіхів Вам

  2. ДОР-ЮА ★★★★★

    Хочу висловити величезну подяку майстру за чудову роботу! Проблема з сигналізацією, яка не вимикалася, турбувала мене вже деякий час, і жоден інший фахівець не зміг її вирішити. Але цей майстер взявся за справу з професійним підходом і оперативно все виправив. Ремонт був виконаний швидко, якісно і без зайвих питань. Майстер детально пояснив, у чому полягала проблема і як вона була вирішена. Якщо шукаєте надійного автоелектрика, дуже рекомендую!

  3. Ігор Сергієнко ★★★★★

    Крутий авто електрик майстер свого діла рекомендую

  1. RAcot Samoyluck ★★★★★

    Звертався за: -ремонт заднього ліхтаря (перегоріла проводка) -заміна штатної магнітоли на нову -заміна галогенових ламп на лід -установка відеореєстратора з камерою заднього виду ВСІМИ роботами дуже задоволений, все акуратно, грамотно та якісно. Жодних нарікань. РЕКОМЕНДУЮ!

  2. Ковба Андрій ★★★★★

    Рекомендую всім водіям хороших електриків, швидко, якісно і без проблем домовитися, хороші люди

  3. Руслан Рябоконь ★★★★★

    Гарного автоелектрика дуже важко знайти, всі знають... Але я знайшов! Звертайтесь, не пожалкуєте! Майстер своєї справи! 5+++

  1. Veli Mamedov ★★★★★

    Професіонал своєї справи! Всім рекомендую!!!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Автоэлектрик?

Автоэлектрик знаходиться за адресою бул. Павла Вірського, 59, Київ, Україна, 04111

Який номер телефону Автоэлектрик?

Зв'язатися з Автоэлектрик можна за номером телефону +38 (067) 993-44-16

Як можна дістатися до Автоэлектрик?

Дістатися до Автоэлектрик можна за посиланням

Advertisements