Відгуки

  1. Яна Левчук ★☆☆☆☆

    Не перший раз приїзжаю обслуговуватись на шиномонтаж і на мийку, і кожного разу одне і те ж саме. Хлопці чудово працюють, жодних нарікань за скільки років немає. Але адміністратор, жінка похилого віку, ви знаєте, таке чорнороте хамло ще треба пошукати. Звертаюсь до господаря , зробіть що небудь з вашою неадекватною особою, бо вона вам всіх клієнтів розлякає. Швиряючи в обличчя фразу "нє нравітся іди шукай друге сто" треба думать трохи що перед тобою клієнт який тобі носить гроші. І да, СТО інше, можна знайти, а от погану рекламу вона вже заробила.

  2. Людмила Довгалюк ★☆☆☆☆

    По телефону записали на шиномонтаж, коли приїхали - сказали що «зараз дуже зайняті» хоча на сервісі жодного авто не було. Хамське та зневажливе ставлення до клієнтів та до своєї роботи

  3. Володимир К ★☆☆☆☆

    Дно! Заїхав на шиномонтаж. В процесі виявилося що треба рихтовка 1 диска (сумнівна), в результаті зрехтували 2 хоча зі мною не узгодили, поставили перед фактом. В розрахунках рахували ще чисту дисків і різний брєд. Сказав не буду це все оплачувати зробили меншу ціну. Перший раз таке зустрічаю. Ще якось заїхав з маленькою дитиною підкачати колесо, шиномонтажник хамливо сказав "я занетой ждите в очереди", міняв шини в одному авто і підкачати мені шину як роблять на інших шиномонтажках це було б взагалі безпроблемно) Нікому не рекомендую!

  1. Oleg Trunov ★☆☆☆☆

    Обслуговувся біля Чабани. Дуже невдоволений . Подзвонив,записався. Якась бабуся, відповіла - Ок. Приїхав. Чекав 30 хв., бо вона забула записати. В туалет не пускає! Каже немає. Хамить і поводиться некоректно. Кава, теж, в неї закінчилась, але то таке. Нарешті прорвався) у туалет. Світла немає, лампочку нікому поміняти; дуже грязно. Телефон директора та статутні документи не надали. Не рекомендую.

  2. Ігор Коваль ★☆☆☆☆

    Доброго дня, зверніть увагу на жахливе обслуговування та спілкування від Менеджера (жіночка похилого віку). Саме про ситуацію: 5 листопада 2023 року, зранку під'їхали зайняти чергу на шиномонтаж та підійшли до шиномонтажника (так як нікого більше не було, та не зрозуміло до кого звертатись) дізнатись про чергу та час виконання робіт. Тут підбігає менеджер з криками "А ну ка відійдіть від нього, чого ви заважаєте робити людині? Він зараз через вас не всі бовти закрутить..." подальший діалог довго розписувати але спілкування було з хамством та відправленням їхати до іншого шиномонтажу. Ми прислухались до поради менеджера та звернулись до іншого шиномонтажу. На наше зауваження та повідомлення про те що ми звернемось до керівництва, у відповідь почули що їй всеодно. Сподіваюсь на реагування керівництва щодо даного менеджера та інциденту.

  3. Роман Быстрицкий ★★★★★

    Робив розвал, все сподобалось

  1. Анастасія Кирилець ★☆☆☆☆

    Не задоволена підходом до клієнта. Дуже розчарована якістю обслуговування

  2. Віктор ★☆☆☆☆

    Сервісу як такого не існує.Всі самі по собі.Повний бардак

  3. Viktor Vishnevskiy ★☆☆☆☆

    Приїхав сьогодні замінити резину, простояв 2-ві години, ходять один за одним як прибули НЕ РЕКОМЕНДУЮ нікому

  1. Володимир Петрочук ★☆☆☆☆

    Заїхав о 8 ранку заклеїти колесо. Хлопці сидять, пють каву. 10 хвилин простояв, ніхто не підійшов. Поїхав далі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Vianor?

Vianor знаходиться за адресою вулиця Ярослава Мудрого, 31, Хотів, Київська область, Україна, 08171

Який номер телефону Vianor?

Зв'язатися з Vianor можна за номером телефону +38 (097) 355-42-01

Як можна дістатися до Vianor?

Дістатися до Vianor можна за посиланням

Advertisements