Не рекомендую!!! Найгірший автосалон!!! Описую свою ситуацію: придбали авто KIA SPORTAGE в Житомирі і поїхали на відпочинок, проїхали близько 500км, як загорілася помилка (перевірте вихлопну систему), а далі чек двигун. Автомобіль перестав набирати швидкість і почала падати температура. Всі рекомендації продавця в телефонному режимі виконали. В дорозі найближчий сервіс був в Тернополі, але в їх не працювала програма. Ледве ми достягли до Івано Франківська, а там все і почалося.....Ввечері працівник сервісу підключив програму і виявили 103 гр сажі, регенерація не ввімкнулася!!! Заправлялися на заправці Окко, чек є. А саме головне , що прийшли типу начальники цього салону і почали бикувати! Після досить великої суперечки і купи зроблених дзвінків на Житомир, Київ , гарячу лінію, запропонували лишити авто на ніч , для вирішення помилки. Зі мною знаходилося в автомобілі троє неповнолітніх дітей. Нас поселили в готель. Ввечері до готелю приїхав головний і повідомив , що не 103, а 18/20 гр вже виявили, все усунули і на ранок можна забирати авто. Зранку, вже сказали, що 11гр сажі, ну і відмовилися надати будь яку офіційну бумагу , що авто було в їх сервісі з проблемою . Знову ж таки після купи дзвінків і знявши їх на відео, доречі де всі троє хамили і брехали, вони написали висновок, де не вказали ні 103, ні 18/20, ні 11 грамів сажі. Ще за заяву зверненням до їх сервісу була оплата з моєї сторони. А вказали, що помилка виникла із-за не правильної експлуатації власником авто, щоб зняти з себе відповідальність. Втрачені кошти і відпочинок, бронювання готелю. Нервове виснаження,підняття тиску , виклик швидкої!!! Тому ні в якому разі не рекомендую цей сервіс в Івано Франківську і взагалі KIA !!! Відео записи з обличчями і спілкуванням працівників салону викладу в мережу !!!
Фотогалерея
Відгуки
-
Юлия Ходаковская ★☆☆☆☆
-
Kateryna Dmytrenko ★★★★★
Користуюся послугами автосервісу вже 4 роки. Чудовий автосервіс! Моє авто на гарантії, тому менеджер Андрій кожного разу ретельно перевіряє, які регламентні роботи потрібно зробити.
-
Олександр Українець ★☆☆☆☆
Не зрозумів, що сталося 01.10.2025 з фахівцями СТО, але цього дня фаховість співробітників СТО, а саме майстрів приймання/видачі авто, зовсім не відповідала поняттю - фахівець. По суті скарги: за тиждень до запису на СТО я в телефонній розмові з майстром Андрієм зʼясував, які матеріали та обʼєм робіт потрібно для виконання ТО на 120 000 км пробігу згідно з регламентом, отримав вичерпний перелік матеріалів для виконання робіт відповідно до регламенту, записався на ТО. 01.10.2025 для виконання робіт з технічного обслуговування прибув в обумовлений час, залишив авто майстру (не Андрію) для виконання робіт, домовились що у разі потреби вони зі мною звʼяжуться засобами телефонного звʼязку, або повідомлять по результату виконаної роботи. Повідомили про готовність авто, оплатив за виконану роботу, забрав авто. По прибуттю на місце дислокації зʼясував, що залишилися «зайві» матеріали, вивчивши наряд на роботи стало відомо, що роботи виконані не відповідно до регламенту!!! В телефонній розмові з майстром Андрієм дізнався, що саме я повинен знати регламент робіт і здійснювати контроль за майстром, що оформив наряд. Прикро! На моє глибоке переконання саме фахівці СТО мають знати регламент робіт, що пропонуються до виконання, контролювати їх виконання, постійно доводити до замовника всю необхідну інформацію, консультувати замовника, попереджати про імовірні наслідки та дбати про високий рівень надаваних послуг. Дуже засмучує те, що мене як замовника, звинувачують у некомпетентності, а той факт, що я маю повторно знайти час і можливість для передачі авто на виконання робіт, що не були виконані- це нікого не турбує і навіть вибачення не заслуговує!
-
Віталій ★★★★★
До цього автосервісу звернувся вперше. Після декількох хвилин спілкування з майстром, зрозумів, що своє авто передаю в надійні, професійні руки. Спостереження за процесом - це окремий приємний бонус. Доброзичливий та ввічливий персонал автосервісу. Тут дійсно обслуговують та ремонтують ваше авто, а психологічну підтримку надають в інших сервісах. Дякую за професійну роботу.
-
Дмитро ★★★★★
Хочу поставити цьому сервісу 5 зірок , не пошкодував навіть час для того що б зареєструватися на Гуглі) обслуговував свій Соренто менеджери напевно знають все про ці машини , як тільки починаєш говорити про те, що мене турбує вже є початкове вирішення, це дивує насправді в наш час , після стандартного ТО ( заміни фільтрів, мастила ) по діагностиці були виявленні несправності в ходовій, було запропоновано продовжити ремонт авто , що саме цікаве що даний сервіс працює з запчастинами які привіз я і не має ніякого негативного ставлення до цього Запропонували піти ознайомитися як проходе процес ремонту мого авто в ремонтній зоні , дивлячись на майстра який робив мій авто зразу видно що людина знає свою справу , робилось все впевненно і без зайвих рухів
-
Volodymyr K ★★★★★
Комфортний салон. Окреме дякую Світлана та Анатолію за профеоналізм та самовідданість своїй роботі
-
Юлія Тесля ★★★★★
Чудовий сервіс, оперативний зворотній зв'язок. Консультант з продажу автомобілів Анатолій завжди на зв'язку, знає відповіді на всі запитання
-
Дмитро Лихолат ★★☆☆☆
П'ять хвилин назад залишив негативний відгук, як його вже видалили. Це єдине на що здатен автосервіс. Дублюю попередній відгук. Старі розходники і тару не поклали в машину, після ТО120. Це наводить на думку, що жодних робіт не виконали. Пиляка на свічках залишилася нетронутою, хоча дали якісь старі свічки, як заявив претензії. Раніше, коли проводив у них ТО не прикрутили провода високої напруги, які ведуть до свічок, так і їздив півроку. Добре, що болти склали під кришку. Шильдік про дату заміни моторного масла не замінили. Тару від масла не поклали в багажник, хоча просив і в мусорному бачку її не було, в якому мені пропонували знайти її. Словом нахамили, коли хотів розібратися чи дійсно виконали всі роботи ТО120. Трансмісій не мастило удвічі дорожче ніж на ринку, так з мене взяли за невистачоюсу частину, для заміни. Хлопці ми ж в Європі, не в раші. Ми європейці.
-
Hovl ★★★★★
Купив автомобіль в даному салоні, чудові співробітники, чудовий салон. Дякую Олександру який допоміг швидко купити і оформити авто)
-
Олег Бовкун ★★★★★
Хороший сервіс. Роботи виконують швидко і якісно. Зайві послуги не нав'язують. Рекомендую.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Корея Моторс?
Корея Моторс знаходиться за адресою вул. Набережно-Лугова, 29, Київ, Україна, 04080
Який номер телефону Корея Моторс?
Зв'язатися з Корея Моторс можна за номером телефону +38 (044) 393-44-00
Як можна дістатися до Корея Моторс?
Дістатися до Корея Моторс можна за посиланням