Працювали без поспіху, з увагою до деталей. Результатом задоволений!
Фотогалерея
Відгуки
-
Саша Сеферян ★★★★★
-
Дмитро Сергєєв ★★★★★
Результат заправки приємно здивував!) сильне охолодження, жодного запаху чи проблем.
-
Виктор ★★★★★
Заправка кондиціонера стала справжнім порятунком — давно не користувався, а тепер у салоні приємна прохолода. Обслуговування якісне, а вартість цілком доступна.
-
Вітя ★★★★★
Провели діагностику, знайшли витік, замінили ущільнення і заправили фреон. Роботою задоволений — компетентні спеціалісти, нормальні ціни.
-
Рома Дацюк ★★★★★
Залишився задоволений сервісом - усе зробили швидко й без зайвих зволікань, за 20 хвилин вирішили проблему.
-
Vlad Smile ★☆☆☆☆
Чудовий сервіс Кондиціонер заробив дивовижно Через місяць кондиціонер перестав працювати, спустило знову через ніпель, який я пропонував замінити, але його просто підтягнули
-
Татьяна ★☆☆☆☆
Поїхала заправити кондиціонер. Підключили обладнання. Через 10 хв кажуть, що апарат не може створити вакуум, є витік. Питаю де витік, відповідь - в системі (капітан очевидність). Уточнюю, де саме можете сказати - ні, десь в системі. Цікавлюся, чи не підкажуть мені де можна перевірити систему і усунути неполадку - немає. 200 грн. за діагностику будь ласка і ось вам чек. Супер! Тому, в це місце можна приїжджати якщо ви впевнені, що з системою все в порядку і просто дозаправити фреон. Усе.
-
Юлия Новикова ★☆☆☆☆
Моєму обуренню, якщо чесно, немає межі. Записалася на 11 ранку (онлайн запис, прийшло відразу повідомлення, що я записана на 11) на діагностику кондиціонера. Приїхала вчасно, в розпеченій машині, 35+ за бортом, я з дворічною дитиною. Майстри на місці говорят- ми не Автохолод, у нас жива черга. Хм ... а де компанія Автохолод? це наші партнери- телефонуйте їм розбирайтеся, абсолютно байдуже не піднімаючи голови відповіли мені ці "фахівці". Дзвоню ... не відповідають. Передзвонює менеджер (по звуку чути, що йому добре на пляжі зараз відпочивається) пояснюю ситуацію-він каже, взагалі не питання-зараз я наберу майстри все зроблять. У підсумку-0. і навіть не передзвонив! Я планую свій 1 вихідний день, товариші !!!! ???? Ви в собі ??? ви якщо дізналися що існує інтернет, то перш ніж вводити онлайн записи, освойте його. Так неможна робити! А взагалі мій сторонній погляд-Відділіться від Бровари сто, їм явно фіолетово на Ваш сервіс. Ніколи більше ні при яких обставинах ніхто в одну контору, ні в іншу не звернуся. Якщо Вам плювати на людей-це зробите собі рекламу, не витрачайте гроші.
-
Максим Ефимов ★☆☆☆☆
жахливе СТО Подзвонив і запитав "чи займаються ремонтом автокондиционера?" сказали так. Приїхав, розповів що відкатав тільки одне літо і він спустив повністю, тобто не було там фреону взагалі. В результаті підключили апарат для заправки що б перевірити чи є витік і апарат показав що ніде немає витоку, потім БЕЗ ПОПИТУ почали заправляти фреон і коли заправили фреон почав капати !!!! З мене зажадали 1000 грн за то що заправили фреон який витік відразу ж у них на очах. Не раджу зв'язатися з даним сервісом!
-
Ева-Мария Зинник ★★★★★
Швидко та професійно.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса АвтоХолод?
АвтоХолод знаходиться за адресою вул. Горіхова, 13/15, Бровари, Київська область, Україна, 07400
Який номер телефону АвтоХолод?
Зв'язатися з АвтоХолод можна за номером телефону +38 (098) 600-40-70
Як можна дістатися до АвтоХолод?
Дістатися до АвтоХолод можна за посиланням