Відгуки

  1. Ірина Ткаченко ★☆☆☆☆

    Консультанти відморожені з кислими обличчями!!!Ніякого сервісу від них не було.Персонал не кваліфікований взагалі,погане враження залишили

  2. Андрій ★☆☆☆☆

    Зайшли в магазин за 20 хвилин до закриття. Від персоналу почули "Магазин зачинено, виходьте". Супер обслуговування, дуже раді були зайти в цей магазин. Наступного разу обов'язково ще раз зайдемо(НІ)

  3. Катя Спатарь ★☆☆☆☆

    продавець-консультант, як свідчать правила, повинен бути ввічливим та уважним, попросивши допомогу мені не змогли нормально допомогти, а на касі та сама дівчина мене проігнорувала, чекаючи на свою покупку, я вже була засмучена якістю обслуговування.

  1. Igor Abramov ★★★★★

    Дуже задоволений візитом до цього магазину! Вибір товарів вражає, все якісне та стильно представлене. Окремо хочу відзначити персонал — дуже ввічливі, привітні та завжди готові допомогти. Атмосфера приємна, обслуговування на високому рівні. Обов’язково повернусь ще! Рекомендую!

  2. Вікторія Кальватинська ★☆☆☆☆

    Відношення адміністратора Дарії було жахливим. Замість того щоб допомогти врегулювати конфлікт на касі, вона почала хамити та не намагалася розв’язати ситуацію, а лише демонструвала свою владу. Було видно, що вона не розуміє, як діяти в подібних ситуаціях, і не виконує свої обов’язки належним чином. Бажання повертатися в цей магазин більше немає. Ситуація була такою: переді мною в чергу влізла жінка та почала грубіянити. Я запитала адміністратора, чи вона бачила, що я стояла першою, на що Дарія почала зверхньо спілкуватися, заявивши, що не повинна стежити за чергою. Ми попросили переглянути камери відеоспостереження, щоб підтвердити мою правоту, але адміністратор навіть не намагалася врегулювати конфлікт, а навпаки – продовжувала грубити. Максимально неприємна ситуація, особливо через те, що замість вирішення конфлікту адміністратор лише його загострювала.

  3. Gesha Gliuk ★★☆☆☆

    Чому так брудно?

  1. Катерина Савельева ★★★★★

    як вам зателефонувати?

  2. Юлия Соколова ★★★☆☆

    Довго в магазині неможливо перебувати, музика кричить так, що хочеться вийти

  3. Kumas Swan ★☆☆☆☆

    Ціна на ціннику не відповідає чеку, на користь магазину Ессен. Висновки робіть самі.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса House?

House знаходиться за адресою вулиця Вадима Гетьмана, 6, Київ, Україна, 03057

Як можна дістатися до House?

Дістатися до House можна за посиланням

Advertisements