Дуже задоволена візитом! Майстри професійні, уважні до деталей і справді люблять свою роботу. Атмосфера в салоні затишна, одразу відчуваєш комфорт. Результат перевершив очікування — обов’язково прийду ще!
Відгуки
-
Катерина Ракитянська ★★★★★
-
Sasha K ★★★★★
Приємний інтерʼєр/атмосфера, зручні крісла (для мене це дуже важливо), привітні адміністратори (завжди пропонують каву/чай/водичку, з кавою приносять смаколик(!)), велика палітра лаків, якість виконання і майстри - все топ, дуже дякую✨
-
Arina Busko ★★★★★
Дівчатка у вас чудовий персонал❤️була на манікюрі у Вікторії, чудова майстриня, знає своє діло!) Майстер Анастасія зробила прекрасні брівки.дякую. Раджу!
-
Євгенія Дрига ★★★★★
атмосфера супер, привітний персонал, процедури роблять якісно, завжди ідеальний манікюр, неймовірний догляд для волосся, красиві брівки і війки теж тут
-
АНАСТАСИЯ БАЛЮРА-БУСЬКО ★★★★★
Ходжу в цей салон останні 2 місяці, задоволена. Дівчатка молодці, стараються. Дуже приємна дівчинка адмін, завжди пропонує чай, каву, запитує чи все подобається. Увага це приємно! Цей раз зробила процедуру Холодної ренонструкціі для волосся та манікюр❤️результатом дуже задоволена. дякую вам феї
-
Дарина Рубець ★★☆☆☆
Салон без сумнівів дуже гарний, але працюють непрофесіональні майстри! Завітала вперше в салон на процедуру педикюру. Майстер була мовчазна, взагалі непривітна. Адміністратор постійно бігала від клієнта до клієнта, запитуючи чи все добре?, чи подобається процедура? Склалось враження, що вона віддувалась за всіх мовчазних майстрів. Саму процедуру зробили добре, але є декілька моментів: По-перше, саму кутикулу не до кінця обрізали на пальцях, пройшлись по верхам та залишити. Довжину нігтя обрізали по корінь! В той час коли на запитання майстра: скільки відрізати вільного краю - відповіла зовсім трохи, не під корінь! Можливо мене не зрозуміли або не почули. Але ж приходжу в салон розслабитись, а не контролювати кожен крок майстра! По-друге, гель лак нанесли не під кутикулу(залишили невелику смугу, особливо видно на великих пальцях) Потрібно йти переробляти в інший салон - на що часу немає! Останній момент, який здався трішечки сумнівним це те, що при записі на процедуру мене попередили, що салон закривається, при вході потрібно стучати або телефонувати щоб відкрили. На що питання: салон працює не легально? Чи у майстрів немає зеленого сертифікату вакцинації? Важливий момент Майстер була без рукавичок, пилочка походила на те, що вона не одноразова та була у використанні! Я вже не хотіла з‘ясовувати ці всі моменти, аби не витрачати час та нерви! Але без сумніву вдруге не завітаю в цей салон!
-
Христина ★★☆☆☆
Чесно кажучи, вперше пишу негативний відгук, але змовчати тут не можна. Можливо комусь це допоможе зберегти гроші. Факапів було багацько! Перше - мені довелося 10 хвилин простояти на вулиці, бо мене не впускали. Дивно? Так, пояснюю. Салон зачинений, відкривається по дзвінку. Тобто, скоріш за все, персонал не вакцинований, що вже є небезпекою намбе ван. Друге - сам майстер. Сказати не привітна нічого не сказати. І це при тому, що я була записана до ТОП-майстра. Але чи буде топ-майстер тикати клієнту, якого обслуговує вперше?
-
Екатерина Кириенко ★★★★☆
Новий, красивий затишний салон, якістю роботи майстра залишилася задоволена, єдине, що збентежило це те, що знімають фольгою гель-лак і пилочки/бафік були не одноразові
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Choice 21?
Choice 21 знаходиться за адресою вулиця Княжий Затон, 2/30, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Choice 21?
Зв'язатися з Choice 21 можна за номером телефону +38 (097) 780-59-57
Як можна дістатися до Choice 21?
Дістатися до Choice 21 можна за посиланням