Ян чудовий майстер, стрижусь в нього вже 2 роки і максимально рекомендую, приємний співрозмовник і чудовий спеціаліст. Також тут завжди привітні адміністратори
Фотогалерея
Відгуки
-
hatkom ★★★★★
-
Екатерина Ляхович ★★★★★
Приходила сюди з хлопцем, йому зробили чудову стрижку , адміністратор дуже привітна, одразу запропонувала мені кави,яка доречі була дуже смачна , атмосфера супер, тепер розумію чому мій чоловік ходить туди так часто, дякую за вашу роботу!)
-
Marian Radkowski ★☆☆☆☆
Вийшов і хочеться ридати. Показав дві фотографії, не Бекхема, не Джоні Депа, а себе. Яке мав волосся. Одна основна, реальна, пояснив. Спеціально два місяці відрощував волосся і що? Вийшов з совковою короткою стрижкою ще й заплатив 900 грн. Барбер не чує клієнта взагалі. В ході розмови двічі сказав що вкладаю волосся пудрою або соляним спреєм. Та байдуже, вклав пастою чи то віск… та але вкладати толком не було що. То ж я ходжу з задертою «чолкою» збити це ніяк не можу і так маю проходити весь день. Барбер сказав що до вечора обʼєм повернеться. Ну супер, я ж якраз на вечір розраховував найбільше. День можна і так ходити. Не професійно і не вартує тих грошей взагалі. Змушений їхати до свого майстра і щось міняти хоч там вже не дуже є з чого… Майстра Антона не рекомендую нікому. Оновлення Пішов до свого майстра. Довелось робити фейд аби вийти хоч трішки на форму «квадрат». Завалені форми, криві лінії. Це реально повний завал. Фото перед початком порятунку стрижки додаю.
-
Сергій Бельський ★★★★★
Хороший заклад , це те місце де вас підстрижуть так як ви хотіли а не так "як вийде " РЕКОМЕНДУЮ майстра Сергія Емірова , відвідую вже більше року дуже задоволений , Сергій майстер своєї справи і інші майстри теж на дуже високому рівні ,відвідавши цей заклад ви не пошкодуєте ні трішки
-
Roman Romanenko ★★★★★
Хорошего місце зі своєю атмосферою. Завжди задоволений якістю сервісу. Якість сервісу спонукає регулярно відвідувати саме цей заклад знову і знову ;)
-
Vladyslav Lyfar ★★★★★
Вперше сьогодні зробив камуфлювання бороди. Все пройшло на вищому рівні, в дзеркалі бачу тепер іншу людину :)
-
миша дорошенко ★★★★★
Дуже привітний персонал і якість обсоуговування.Також хотів підкреслити професіоналізм майстра який робив стрижку.Все було на вищому рівні.Дуже задоволений.Буду постійно відвідувати це місце.
-
Володимир Чубатий ★★★★★
Чудове розташування, за 5-6 хв від метро. Приємний та привітний персонал, на вході одразу ж пропонують каву/чай, пиво чи віскі. Можна як попередньо записуватись через онлайн реєстрацію чи за телефоном, або по прибуттю (але хороших майстрів розбирають онлайн). Поки очікуєте, можна насолодитися інтер'єром, що досить привабливий, чи пограти ігри. Барбери з особливим підходом до кожного клієнта - і допоможуть з вибором стилю, і підкажуть, як буде привабливіше. Єдиним невеликим мінусом буде те, що верхній одях залишається на вході, а не поруч із місцем стрижки, тому треба цінні речі забирати з собою. Рекомендую до відвідування.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ЦирюльникЪ?
ЦирюльникЪ знаходиться за адресою вулиця Саксаганського, 13/42, Київ, Україна, 01033
Який номер телефону ЦирюльникЪ?
Зв'язатися з ЦирюльникЪ можна за номером телефону +38 (080) 033-17-71
Як можна дістатися до ЦирюльникЪ?
Дістатися до ЦирюльникЪ можна за посиланням