Відгуки

  1. taiga _ ★☆☆☆☆

    Цей дитячий майданчик став просто знахідкою для нас і нашого малюка, але сьогодні трапилася досить абсурдна ситуація із нянею: Не знаю її імені, доросла жінка, одразу здалася мені не зацікавленою у своїй роботі, більшість часу сидить в телефоні. Ми прийшли десь о 19, вона попросила залишитися з дитиною, бо не встигає слідкувати за всіма. Добре, нема питань, я так і зробила, тим самим впевнилася, що з дітьми вона не контактує зовсім. Коли ми збиралися йти, мій син розлив чай на підлогу торгівельного центру (не в самому майданчику! і десь в 1,5м від нього. В цей момент проходив повз охоронець і я попросила покликати прибиральницю. Потім я підійшла до каси, сплатила годину і вже збиралася йти, як няня наказним тоном спитала «ви не збираєтесь прибирати тут?!» Я відповіла, що я вже покликала прибиральницю і не варто спілкуватися із клієнтом таким настроєм. І звичайно ж вихователька не витримала мого зауваження, замість того, щоб промовчати, продовжила далі нападати на мене: «І взагалі я вашу дитину більше не візьму». Цікаво, хто вона така, щоб обирати кого візьме, а кого ні? Далі її подружка, з якою вона була зайнята спілкуванням, почала нападати на мене. Я нагадаю, що за цей час працівник ТЦ прибирала там вже декілька разів, але все одно ці дві жінки продовжували атакувати мене ні за що! Я вже поговорила з адміністрацією, приємна дівчина заспокоїла мене, стала на мою сторону, висловила вибачення. Після всього пережитого я залишилася з неприємним враженням, що суттєво зіпсувало моє ставлення до вашого закладу.

  2. Яна Ігнатьєва ★★★★★

    Чудовий центр, дитина з радістю приходить і поводить час. Адміністратор Богдана приділяє увагу діткам, грається. Іграшки нові, чисті. Невеличкий простір в якому можна залишити дитину і пройтись по магазинам.

  3. Toma ★★★★★

    Гарний дитячий куточок. Чисто,прибрано, продумано деталі для безпеки дитини. Багато іграшок, дуже приємні дівчата, завжди з усмішкою, привітні і завжди знаходять підхід до дітей. Ми йшли звідти з гарним настроєм і наміром повернутися ще.

  1. tt tt ★★★★★

    Якісне СТО з відмінними механіками, рекомендую

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Мото СТО?

Мото СТО знаходиться за адресою Берестейський просп., 24, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Мото СТО?

Зв'язатися з Мото СТО можна за номером телефону +38 (097) 528-45-78

Як можна дістатися до Мото СТО?

Дістатися до Мото СТО можна за посиланням

Advertisements