Хороші майстри манік'юру
Фотогалерея
Відгуки
-
Ольга Гавриленко ★★★★☆
-
Вікторія Равлюк ★★★★★
Привітний персонал. Надзвичайно хороший майстер Анастасія професійно та швидко зробила макіяж та укладку. Я в захваті- усе вчасно та красиво. Дякую!
-
Вікторія Денис ★☆☆☆☆
Даний салон НЕ РЕКОМНЕДУЮ!!! 1. Мені довелось чекати процедуру 20 хв від часу, на який записувалась. Я дуже поспішала, щоб не запізнитись, але адміністратор навіть не зателефонувала і не попередила, що мені доведеться чекати, так як майстер була далека від завершення покриття нігтів іншому, попередньому клієнту. 2. Поки я чекала мені запропонували каву, за яку потім взяли 35 грн. Хоча не попередили, що кава платна (ні разу не зустрічала платні напої в жодному салоні), тим більше, що мені створили дискомфорт очікуванням і пригостити напоєм, в принципі було б логічним. 3. Одноразових пилочок, бафів немає, щітки для пилу теж не одноразові (при мені їх чимось обробили після попереднього клієнта). Ванночки для замочування без чохлів (її принесли з іншого кабінету, тому не впевнена чи хоч якось теж обробляли чи ні). Тому на чистоту не розраховуйте. 4. На мої зауваження та запитання майстер реагувала грубо і різко, посилаючись, що це не її справа, вона працює з тим, що дають. Процедуру я не доробила, так як якістю там і «не пахло». 5. Адміністратор навіть не вийшла мене розрахувати. Отак за все «віддувалась» майстер від якої «нічого не залежить», навіть якісний манікюр, який вона не змогла зробити.
-
Viktoriia Denys ★☆☆☆☆
Даний салон НЕ РЕКОМНЕДУЮ!!! 1. Мені довелось чекати процедуру 20 хв від часу, на який записувалась. Я дуже поспішала, щоб не запізнитись, але адміністратор навіть не зателефонувала і не попередила, що мені доведеться чекати, так як майстер була далека від завершення покриття нігтів іншому, попередньому клієнту. 2. Поки я чекала мені запропонували каву, за яку потім взяли 35 грн. Хоча не попередили, що кава платна (ні разу не зустрічала платні напої в жодному салоні), тим більше, що мені створили дискомфорт очікуванням і пригостити напоєм, в принципі було б логічним. 3. Одноразових пилочок, бафів немає, щітки для пилу теж не одноразові (при мені їх чимось обробили після попереднього клієнта). Ванночки для замочування без чохлів (її принесли з іншого кабінету, тому не впевнена чи хоч якось теж обробляли чи ні). Тому на чистоту не розраховуйте. 4. На мої зауваження та запитання майстер реагувала грубо і різко, посилаючись, що це не її справа, вона працює з тим, що дають. Процедуру я не доробила, так як якістю там і «не пахло». 5. Адміністратор навіть не вийшла мене розрахувати. Отак за все «віддувалась» майстер від якої «нічого не залежить», навіть якісний манікюр, який вона не змогла зробити.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса KOKO -nailroom-?
KOKO -nailroom- знаходиться за адресою вулиця Січових Стрільців, 10, Київ, Україна, 04053
Який номер телефону KOKO -nailroom-?
Зв'язатися з KOKO -nailroom- можна за номером телефону +38 (067) 353-44-23
Як можна дістатися до KOKO -nailroom-?
Дістатися до KOKO -nailroom- можна за посиланням