Відгуки

  1. Дмитрий Митя ★★★★★

    Доброго дня. Відгуки пишу рідко, але ось тут примо виникло бажання це зробити. Мій постійний майстер нажаль захворіла і довелось шукати де перед святами можна постригтись. Знайома порадила звернутись у ES Beauty Bar. Записався, але зважаючи на останні відгуки, які чомусь виникли в один день, йшов сумніваючись. Але зрозумів, що дарма. Салон досить приємний, персонал привітний і вічливий. Радо зустріли, запропонували напої, якість стрижки сподобалась. Якщо чесно не побачив нічого , про що писали останнім часом. Дякую за роботу. Салону бажаю процвітання. Однозначно рекомендую.

  2. FGH FGH ★☆☆☆☆

    Прийшов до Вас перед днем народженням на стрижку . Майстер яка робила мені стрижку дуже не професійна , таке відчуття що вона сама вирішила що майстер а ні дня не працювала . Настрій зіпсований як і моє волосся . В салоні дуже воняє , підвальне приміщення яке не провітрюють , кава якою мене пригостили сама дешева з АТБ . А ціни великі

  3. Lukman Nazir ★☆☆☆☆

    Доброго дня! В салоні персонал спілкується російською мовою, не слухає зауважень відвідувачів . Таке відчуття що прийшли на Червону площу у Московії а не в салон на Майдані Незалежності в Києві .

  1. Микита Прилуцький ★☆☆☆☆

    З порогу мама власниці відбиває бажання у постійних клієнтів відвідувати салон . У мене питання до власниці , невже Ви так не поважаєте своїх постійних клієнтів що дозволяєте своїй мамі так по-хамськи говорити? Мол Вас тут ніхто не чекає .. 2. Власниця багато обіцяє але по факту обманює людей , і не виконує обіцянки . (Про що я кажу Катерина думаю знаєте ) це дуже не гарно коли людина знайшла майстра , майстер довго вже працює а подяки немає про яку домовились .

  2. Katerina Mychajlova ★★★★★

    Постійна клієнтка цього салону і до нього я потрапила завдяки прекрасной майстрині своєї справи Юлі ❤️ Дуже рекомендую якщо ви шукаєте найкращого спеціаліста щ усіх видів депіляції.

  3. Oleksandra Davydenko ★★★★★

    Вибирала місце навмання, чисто за зручним розташуванням. І все було чудово! Візажист Ірина зробила стійкий, виразний і в той же час охайний вечірній макіяж (не ескорт-стайл), використовувала косметику провідних брендів, вгадала мої смаки - та й за її власним макіяжем зразу видно, що погано не зробить. Сама пані Ірина - класна інтелігентна жінка, налаштовує на розслаблений відпочинковий настрій. До роботи салону жодних зауважень: люб’язні адміністратори, можна розрахуватися картою і ще й кешбек на красу отримати. І все це - за адекватні ціни, незважаючи на центральну локацію. Рекомендуватиму друзям

  1. Светлана Карасевич ★★★★★

    Дуже затишно та комфортно, працюють професіонали своєї справи. Задоволена результатом сучасної зачіски. Дякую Карині.

  2. Саша Ружицкая ★★★★★

    Можна відкрити розкішний салон з унікальним дизайном, інтер'єром! Можна найняти суперпрофесіоналів, які будуть вистригати неймовірності і фарбувати по волосиночці, але при цьому найважливіший фактор обслуговування - відношення до клієнта - буде знижувати рейтинги. В цьому салоні ви знайдете затишок і спокій, оскільки і атмосфера, і майстри дозволять Вам отримати те, за чим Ви туди прийшли. Особлива подяка Руслану за майстерність та дбайливе, чутливе обслуговування!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса ES Beauty Bar?

ES Beauty Bar знаходиться за адресою вулиця Бориса Грінченка, 4, Київ, Україна, 01001

Який номер телефону ES Beauty Bar?

Зв'язатися з ES Beauty Bar можна за номером телефону +38 (098) 234-42-34

Як можна дістатися до ES Beauty Bar?

Дістатися до ES Beauty Bar можна за посиланням

Advertisements