Відгуки

  1. Марина Григорьева ★★★★★

    Дуже задоволена, що звернулась саме в цей салон! Дівчата були максимально включені у мої побажання, та довели моє замовлення до ідеалу! Все зробили так як я хотіла. Окрема подяка колористу Наталі, так як вона викрасила треси під мій натуральний колір, що різниці зовсім не видно. В цілому, все було чудово на кожному етапі спілкування. В дівчат є розуміння, що для клієнта важливо не тільки кінцевий результат, а і сам процес і як ти себе відчуваєш, бо це доволі делікатне питання. Можу з впевненістю рекомендувати!!! Дякую❤️

  2. Светлана Ефименко ★★★★★

    Дякую дівчаткам менеджерам за детальну консультацію під час підбору виробу. Вони запропонували мені декілька варіантів і все це було онлайн із відеозйомкою виробів. Окреме дякую за те, що вмовили купити саме той виріб, який абсолютно підійшов за кольором та структурою до мого волосся, бо я вагалася між двома варіантами виробів. Що можна додати! ? Тут працюють професіонали!

  3. Мила Шевцова ★☆☆☆☆

    Мій досвід у салоні Олександри Андрєєвої був вкрай невдалим. Після 1.5 років користування послугами салону, цього разу мені зіпсували абсолютно все, що я замовила - придбала волосся, замовила чубчик та хвіст, нарощене волосся та фарбування кореня з тонуванням, щоб всі вироби та волосся збігались повністю по відтінку.. Мені довелося приїжджати до салону три рази. • Першого разу процедури не відбулися, бо у салоні не було води, про що мене не попередили заздалегідь. • Під час другого візиту мене пофарбували в абсолютно невдалий відтінок - 3 різні кольори. Моє власнє волосся після висвітлення теплого золотистого кольору, нарощені пасма — сіро-зелені, деякі жовті, хвіст — біло-сірий, а чілка —темно- сіра. Я завжди ношу теплий блонд, але мені зробили холодне тонування , через що нарощене волосся стало сірим із зеленим відтінком. Окрім цього капсули при огляді з боку були дуже сильно помітні. Під час візиту ще підстригли занадто коротко замовлений чубчик. Коли я звернула увагу майстра на те, що довжина не відповідає узгодженому референсу (довгий шторкою) вона відповіла, що «їйого можна буде просто прикріплювати нижче». Але це виглядає неприродно та невдало, також нижче немає потрібної кількості волосся для кріплення. Чому чілку підстригали на манекені, а не на мені — тоді можна було б відкоригувати довжину та форму яку я хотіла у процесі. Ще Антоніна додала, що я не зможу носити виріб коли відросте коріння. Це мене здивувало. Але побачивши кардинальну різницю у кольорі з моїм волоссям - його не можу носити взагалі!!! Майстер запевнила коли закінчила роботу, що все виглядає добре, я заплатила за всі вироби та всю цю роботу немалі гроші. Але вдома  я побачила, що кольори абсолютно не збігаються. Я відразу написала адміністратору, надіслала всі фото та описала всю ситуацію, але у відповідь почула «Гарного вечора,завтра зв'яжемось»-повна байдужість! Важко мати «гарний вечір», коли бачиш зіпсоване волосся після двох днів витраченого часу та чималої суми грошей. Домовились про третій візит, на якому мала бути присутня власниця салону Олександра, однак вона так і не приїхала. Майстер Антоніна, яка виконувала роботу, заявила, що її результат влаштовує, та коли я їй розповіла про свої претензії до її роботи, вона з хамським виглядом сказала що не має бажання нічого переробляти! Мені запропонували повернути гроші лише за фарбування, але я відмовилася, оскільки будь-яке повторне фарбування зіпсує ще більше нове волосся, яке я спеціально замовляла для виробів. Чілка виявилася занадто короткою, вона мені не підходить і я не можу її носити. Я хотіла повернути виріб або отримати компенсацію за зіпсоване волосся та вироби, а також щоб інший майстер виправив на скільки можливо колір та невдале нарощування. Власниця не забажала навіть вислухати претензії, подивитись на результати діяльності своїх співробітниць, адміністратор нічого не може вирішити самостійно. Тому ситуація залишилась наразі не вирішеною, та мені довелося звертатись до відповідних органів. Підсумок: витрачено 47000 грн, три поїздки до салону, зіпсований блонд (все волосся різних кольорів та відтінків) , невідповідні вироби не пригодні для використання, зіпсована чілка (замість довгої коротка та іншого кольору та відтінку), капсули в верхній частині виглядають з під волосся та відсутність відповідальності з боку персоналу та власниці - повна байдужість. На жаль, результат повністю не відповідає домовленостям і сподіванням. Не рекомендую цей салон.

  1. oxi yevochka ★★★★★

    Я дуже задоволена якістю та самим виробом, він міняє кардинально людину. Маю зачіску за кілька секунд, коли навіть сильний вітер її ніхто не помічає . Дякую дуже вам!

  2. Яна Вербицька ★★★★☆

    Стрижка і фарбування -супер, майстер Юля велика молодець. Я задоволена кольором і якістю послуги. Але, на жаль, манікюром я не дуже задоволена. Звісно, це краще, ніж було. Але не хотілося б чути від майстра про те, що мої руки виглядають не надто естетично, а потім самостійно відшкрябувати залишки лаку кругом нігтів.

  3. Va Lia ★★★★☆

    Сервіс гарний, але не працює термінал (Лук‘янівка), що дуже незручно

  1. Ремонтуємо файно ★★★★★

    Дужє приємно бачити професійний підхід до справи. Ввічливий персонал і відмінна кава та солодощі. Дякую

  2. Ирина Мохнач ★★★★☆

    Не впевнена що хотіла б прийти ще раз. Якісь двояцькі почуття після візиту до парихмахера

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Alexandra Andreeva Studio?

Alexandra Andreeva Studio знаходиться за адресою вулиця Іоанна Павла II, 6/1, Київ, Україна, 01042

Який номер телефону Alexandra Andreeva Studio?

Зв'язатися з Alexandra Andreeva Studio можна за номером телефону +38 (098) 353-05-48

Як можна дістатися до Alexandra Andreeva Studio?

Дістатися до Alexandra Andreeva Studio можна за посиланням

Advertisements