Про нас

Бантик — салон краси з увагою до деталей та якості обслуговування. Заклад вирізняється охайність та помірні ціни.

Advertisements

Відгуки

  1. Camilla Crane ★★★★★

    Я вже залишала свій відгук стосовно супер майстра по нігтям Валерії, але тепер з іншого аккаунту хочу ще залишити відгук про майстра по волоссю Олю, ми виходили з блонду в інший колір і вона просто в точку підібрала колір, і до того ж моє волосся в гарному стані + ідеально підібраний колір, дуже вам дякую, ви найкращі!❤️

  2. Sofia Miroshnyk ★★★★★

    Дуже задоволена обслуговуванням! В Instagram завжди швидко відповідають. Майстриня Валерія — доброзичлива та справжній професіонал своєї справи. Манікюр виконала акуратно й якісно, врахували всі мої побажання та ідеї. Приємний бонус — кожного разу пропонують чай чи каву. Щиро дякую за вашу працю!

  3. Oksana Lanovenko ★★★★★

    Почнемо з атмосфери: неймовірно затишне місце, приємне обслуговування, ввічливе ставлення. Люди, які там працюють 100% знають, що таке якісне обслуговування та сервіс. Результат роботи: вийшло навіть краще, ніж очікувалося. Донька майже два роки наважувалася на зміни. І от коли наважились, то вирішили обрати найкращий салон та найкращого майстра з усіх можливих. Я коли телефонувала так і сказала: мені потрібен найкращий майстер, щоб не травмувати мені дитину))) Думаю мене зараз багато хто зрозуміє)) І не прогадали. Донька результатом дуже задоволена. Це напевне перший похід до салону, коли все вдалося. Рекомендую цей салон і перукаря Ольгу. P.S. Окрема вдячність за розуміння та холодні смачні напої.

  1. Oksana Makarova ★★★★★

    Чисто, приємний персонал, класно підстригли.

  2. Інна Косюк ★★★★★

    Гарне обслуговування, професійні майстри, які враховують побажання клієнта та чудово роблять свою справу - ось таке враження після візиту до салону! Дякую також за смачну каву! Трішки виникли непорозуміння, але власник одразу вийшов на зворотній зв'язок, і все вирішилось) Підхід дуже сподобався. Обов'язково відвідайте та скористайтесь послугами краси! Рекомендую!!!

  3. Petrucho ★★★★★

    Вибачаюсь за низьку оцінку. Мабуть випадково! Осатаній раз був в закладі в 2015 році. Потім переїхав з даного місця. Станом на 2015 рік все було чудово. Дякую, перепрошую. :)

  1. Oksana Laushnyk ★★★★★

    Дуже люблю Бантик. Майстри супер.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Бантик?

Бантик знаходиться за адресою вулиця Срібнокільська, 1, Київ, Україна, 02095

Який номер телефону Бантик?

Зв'язатися з Бантик можна за номером телефону +38 (050) 223-27-27

Як можна дістатися до Бантик?

Дістатися до Бантик можна за посиланням

Advertisements