Я вже залишала свій відгук стосовно супер майстра по нігтям Валерії, але тепер з іншого аккаунту хочу ще залишити відгук про майстра по волоссю Олю, ми виходили з блонду в інший колір і вона просто в точку підібрала колір, і до того ж моє волосся в гарному стані + ідеально підібраний колір, дуже вам дякую, ви найкращі!❤️
Фотогалерея
Про нас
Бантик — салон краси з увагою до деталей та якості обслуговування. Заклад вирізняється охайність та помірні ціни.
Відгуки
-
Camilla Crane ★★★★★
-
Sofia Miroshnyk ★★★★★
Дуже задоволена обслуговуванням! В Instagram завжди швидко відповідають. Майстриня Валерія — доброзичлива та справжній професіонал своєї справи. Манікюр виконала акуратно й якісно, врахували всі мої побажання та ідеї. Приємний бонус — кожного разу пропонують чай чи каву. Щиро дякую за вашу працю!
-
Oksana Lanovenko ★★★★★
Почнемо з атмосфери: неймовірно затишне місце, приємне обслуговування, ввічливе ставлення. Люди, які там працюють 100% знають, що таке якісне обслуговування та сервіс. Результат роботи: вийшло навіть краще, ніж очікувалося. Донька майже два роки наважувалася на зміни. І от коли наважились, то вирішили обрати найкращий салон та найкращого майстра з усіх можливих. Я коли телефонувала так і сказала: мені потрібен найкращий майстер, щоб не травмувати мені дитину))) Думаю мене зараз багато хто зрозуміє)) І не прогадали. Донька результатом дуже задоволена. Це напевне перший похід до салону, коли все вдалося. Рекомендую цей салон і перукаря Ольгу. P.S. Окрема вдячність за розуміння та холодні смачні напої.
-
Oksana Makarova ★★★★★
Чисто, приємний персонал, класно підстригли.
-
Інна Косюк ★★★★★
Гарне обслуговування, професійні майстри, які враховують побажання клієнта та чудово роблять свою справу - ось таке враження після візиту до салону! Дякую також за смачну каву! Трішки виникли непорозуміння, але власник одразу вийшов на зворотній зв'язок, і все вирішилось) Підхід дуже сподобався. Обов'язково відвідайте та скористайтесь послугами краси! Рекомендую!!!
-
Petrucho ★★★★★
Вибачаюсь за низьку оцінку. Мабуть випадково! Осатаній раз був в закладі в 2015 році. Потім переїхав з даного місця. Станом на 2015 рік все було чудово. Дякую, перепрошую. :)
-
Oksana Laushnyk ★★★★★
Дуже люблю Бантик. Майстри супер.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Бантик?
Бантик знаходиться за адресою вулиця Срібнокільська, 1, Київ, Україна, 02095
Який номер телефону Бантик?
Зв'язатися з Бантик можна за номером телефону +38 (050) 223-27-27
Як можна дістатися до Бантик?
Дістатися до Бантик можна за посиланням