Про нас

София — салон краси, орієнтована на догляд за волоссям. Послуги включають стрижки та фарбування. Працює у місті Дніпро.

Advertisements

Відгуки

  1. Єлизавета Бей ★★☆☆☆

    Робили ламінування нижніх і верхніх вій. Відразу після процедури помітила що вії якісь не дуже закручені і темні, як зазвичай після ламінування, а на нижніх взагалі немає ніякого ефекту (а коштує так само як ламінування верхніх), але майстриня сказала, що воно ще підкрутиться і заборонила вмиватися до наступного ранку. Я ледь відмучалася день, бо після вії дуже боліли і відчуття ніби нанесли суперклей, було дуже складно кліпати і навіть заснути. На наступний день після душу дивлюся в дзеркало, а ламінування як не було. Колір тусклий коричневий, а війки підкручені ледь ледь, а нижні так і закрутилися). За тиждень і то пропало хоч ефект повинен триматися до 2х місяців і ламінування я роблю далеко не вперше тож знаю як воно повинно виглядати і триматися на моїх віях. Дуже шкода витрачені гроші (аж 1600 грн, гроші не маленькі) і сподівання на це. Більше точно не повернуся і вам не раджу, якщо бажаєте якісне ламінування.

  2. Оля Атаманская ★☆☆☆☆

    Нарощення вій!!! При записі було сказано, що майстр з великим досвідом роботи.... Що маємо на виході? Нарощення зроблено за 50 хвилин двох очей, готовими пучками ! Якість матеріалів сумнівна, бо сипатися почали на наступний день! Не рекомендую цю процедуру в цьому салоні!

  3. Яна Ткач ★★★★★

    Добрий день! Ніколи не писала коментарі, але хочу поділитись Великим враженням цього салону. Дякую кожному співробітнику! Но саме головне, хочу висловити Велику повагу та вдяність, за її професіоналізм - це Альона майстер по нарощуванню вій. Майстер з Великої Літери!!! Хочу Вам побажати процвітання, Мирного неба! Та звісно всім нам Перемоги!!!! З наступаючими святами!!!!

  1. Анастасія Нікітіна ★☆☆☆☆

    Якщо би можна було поставити мінус 5 зірок, то я би поставила. Почалося все з того, що я прийшла на маникюр в цей салон. Мені робила нігти «майстер» Валентина. Я не збиралася влаштовувати скандал, але зробила вона мені його, м’яко кажучі, не якісно. До того ж, вона була абсолютно не люб’язна і навіть груба. Я розумію, що у всіх людей бувають важкі дні, але на роботу це не повинно впливати. Тоді я промовчала, бо мені не до того було, але потім я роздивилася нігті і була шокована. На одному нігті в мене був «затік» матеріалу, кутикула вся як бахрома, сам гель далеко від кутикули і край гель-лаку виконан криво на багатьох нігтях (можна побачити на фото, які були зроблені на третій день після манікюру, коли я вирішила зв’язатися з адміністрацією). Я все це повідомила і показала адміністратору. Мені погодилися переробити маникюр через тиждень, бо раніше не було віконець. Манікюр мені переробила інший майстер. Теж далеко не ідеально, але я просто хотіла попрощатися з тим салоном. Окрема розмова про вії, які я там по дурості зробила. Спочатку в мене був запис на суботу, але за пару годин до запису мені повідомили, що майстер захворіла. Мабудь, це був знак, що не треба мені там робити вії взагалі. Але ми перенесли запис на понеділок. Нажаль в мене немає фото, бо цей жах я просто не хотіла бачити. Навіть мій чоловік був шокований цими віями. «Майстер» зробила мені 3Д, хоча ми розмовляли про 2Д і про щось таке, щоб «не класика, бо вона не дуже виразна», вії були приклеєні до шкірі, склеєні між собою, очі мої боліли ще тиждень, коли я жмурилася, бо клей колов мені очі. Дівчина казала, що в неї 6 років досвіду, але я боюся собі уявити, що ж там за досвід, якщо вона таке робить. Я категорично не раджу нікому цей заклад. Ціни в них київські, а роботи - сором.

  2. Ліана Старушкіна ★☆☆☆☆

    Нікому не раджу. Була з дочкою пів року назад, на стрижці, стригли дуже неохайно. Сьогодні знов потрапили, нічого не змінилось, навіть стало гірше. Записала дитину, у якої день народження, не поклала спати, ще пів дня вмовляла дитину, так як боїться стригтися. Прийшли з гарним настроєм, але нам відмовили!!!! На прохання дати номер телефону директора, відмовили!.

  3. Vera Zhukotskaya ★★★★★

    9 листопада відвідала салон "Софія", дуже вдячна перукарю Юлі світленькій за стрижку, мелірування, тонування, укладання волосся! Вона розумниця, майстер своєї справи! Отримала масу насолоди від її роботи! Рекомендую!

  1. Василий Мельник ★★★★★

    Прекрасне місце де можна привести себе в порядок. Повний комплекс послуг, прекрасна обстановка. Високий сервіс обслуговування, рекомендую відвідати.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса София?

София знаходиться за адресою вулиця Митрополита Андрея Шептицького, 24, Київ, Україна, 02002

Який номер телефону София?

Зв'язатися з София можна за номером телефону +38 (097) 093-79-56

Як можна дістатися до София?

Дістатися до София можна за посиланням

Advertisements