Відгуки

  1. Linda ★★★★☆

    Сьогодні перший раз здавала кров в ніколаб. Лабораторія чиста, охайна. Дякую Наталіі, аналіз взяла швидко, безболісно , я навіть і не відчула. Уважна , сердечна людина. Побільше б таких в медзакладах.

  2. Анна Нагорна ★☆☆☆☆

    Дуже незадоволена,заставили понервувати! Прийшов некоректний аналіз,перездала в двох інших лабораторіях і результат був зовсім інший! Також подзвонила в Вашу підтримку і надіслала результати з іншої лабораторії,щоб вирішили це питання - але абсолютний ігнор! «Дякую» за витрачені нерви,кошти !

  3. Eldo Eldo ★★★★★

    Щиро вдячні цій клініці за неодноразову благодійну допомогу нашому дитячому будинку Ввічливий персонал, турботливе ставлення до діток, професійний забор біоматеріалу- це все про них. Вчора нашу найменшу вихованицю приймала пані Тетяна. Дякуємо, що не тільки швидко і професійно взяла аналіз, а ще й лагідно і турботливо заспокоїла дитину і та пригостила смаколиками. Рекомендуємо цю клініку , тут , дійсно, працюють професіонали!

  1. Julia Scherbyna ★★★★★

    Дуже турботливий персонал. Запитали, як переношу здачу крові, запропонували на кушетці взяти, я відмовилась, але стало трохи погано, принесли води і перепитували, чи все гаразд. Результати аналізів прийшли швидко. При оформлені казали, що будуть наступного дня, але результат прийшов в той же вечір. Все чітко, показало які особливості в організмі маю. Все сподобалось)

  2. Olenka ★★★★★

    Вау, дуже сподобалось! Сьогодні здавали аналіз на вітаміни і мінерали, а крові треба брати багато на цей аналіз. Донька дуже важко переносить забір, але не цього разу) хочу передати велику вдячність медсестрі, яка робила забір, дуже швидко, легко і професійно! Дякую)

  3. SERGEY BAZALUK ★☆☆☆☆

    Робив аналіз (кальпротектин) в даній лабораторії, прийшли результати через пару днів, все в нормі))), НТЗ у мене виразковий коліт на стадії регресії, і він апріорі не може бути в нормі!!!! За підсумком зробив повторний аналіз через день, поряд у Ділі, там результат перевищував норму більш ніж у 3,5 рази (і раз на 8 від результатів Ніколаб). Висновки робіть самі, але рекомендувати цю лабораторію не можу!

  1. mistrello 78 ★★★★★

    Вперше була в лабораторії. Чисто і комфортно. Приємний персонал. Чітко і професійно проінформувати по термінах виконання низки аналізів, за що щиро вдячна. Обов'язково буду рекомендувати друзям!!!

  2. Мария Клименко ★★★★★

    Здавала нещодавно аналіз на групу крові, й так як вени тонкі й боюсь голки, то перед тим як здавати хвилювалась як все відбудеться.. АЛЕ вдячна лабораторії за професійних медсестер завдяки якій кров взяли з першого разу й без болі і після здачі не було синяку (в порівнянні з іншою лабораторією)

  3. Чертополох Февральский ★★★★★

    Дякую за чудове обслуговування! Привітний і ввічливий персонал, швидке і якісне обслуговування. Я здавала аналізи на гормони і важливо було, щоб все прийшло вчасно. На пошту результати прислали чітко по термінам і я зразу змогла їх відправити лікарю. Дякую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Nikolab?

Nikolab знаходиться за адресою вулиця Родини Крістерів, 18/6, Київ, Україна, 04203

Який номер телефону Nikolab?

Зв'язатися з Nikolab можна за номером телефону +38 (044) 338-06-03

Як можна дістатися до Nikolab?

Дістатися до Nikolab можна за посиланням

Advertisements