Пройшла базовий курс манікюру і залишилась у повному захваті! Дуже сподобалось, що всі теми пояснювали доступно та детально. Викладач завжди підказував, виправляв помилки і підтримував. Навички, які я отримала, вже можу застосовувати на практиці — від правильної підготовки нігтів до акуратного покриття та безпечної роботи з інструментами. Атмосфера була приємна, все чисто, організовано та комфортно.
Фотогалерея
Відгуки
-
Настя Андриенко ★★★★★
-
kisyabra ★☆☆☆☆
Розкажу свій досвід відвідування цієї школи манікюру, але не в якості учениці, а в якості моделі. Була моделлю на манікюрі вже не перший раз, тому є, з чим порівнювати. Перше, на що я не звернула особливої уваги та вирішила, що це просто формальність - моделям дали підписати згоду, що можуть бути порізи та не дуже гарна якість манікюру. Ок, підписала. Друге - моя дівчина-учениця, коли прийшла, стала заповнювати договір та оплатила навчання. Тобто вона тільки прийшла, це її перший день навчання і одразу практика?? А як же теорія? Коли її куратор (вчитель/тренер/наставник) Аня спитала, чи робила вона колись зняття, вона сказала, що ні. Тобто моя учениця, я так зрозуміла, перший раз тримала в руках інструменти. Аня на одному нігті показала, як робити зняття і пішла. Нас було 6 моделей і 6 учениць. І на всіх шістьох одна Аня. При цьому, вона більшу частину часу займалась своїми справами, була в іншій кімнаті чи взагалі виходила з кімнати. Тобто учениці приділявся мінімум часу: підійшла, показала на одному нігті наступну операцію і пішла .. Моя дівчина, поки нанесла ремувер, вже забула, як правильно взяти ножиці до рук, в яку дірку який палець вставляти, а спитати немає, в кого, бо Ані поруч ніколи нема. Тобто дівчина, яка вперше взяла до рук інструменти, робила мені манікюр без всякого контролю майстра. В кінці Аня почала нервувати, що вже має прийти наступна модель, а манікюр ще не закінчений. В ітозі вона накричала на мою ученицю, що та жахливо зробила покриття, сама допокривала мені нігті топом та опиляла форму. Пиляла з такою силою, що, думала, пропиляє мені пальці до кістки... Мій манікюр тривав замість обіцяних "до 4 годин" 4 з половиною години. Із 10 нігтів 8 (!) травмованих. От для чого була та згода на початку. Тепер на пальцях запалення, болять так, що неможливо доторкнутися. Звернулася до дерматолога, призначили мазь з антибіотиком. Ок, нігті загояться та відростуть (сподіваюся), а от які знання від такого навчання отримає та учениця?? Результатом ділюсь. Останнє фото - робота учениці з іншої школи, від якої вчитель не відходила ні на хвилину і контролювала кожен рух. Ні, я не працюю на конкурентів, просто ділюся своїм досвідом. І дуже шкода, що він негативний...
-
Marharyta Lysenko ★★★★★
Проходила на цьому тижні (6Днів) Курс « Легкий Старт» В Академії ,,Nail Club Education’’ Все дуже сподобалось!!! Коли я почала Телефонувати щоб Записатися на Курс , я Адміністратору одразу сказала, що я на Інвалідному візку. Тоді Адміністратор Одразу мені сказала, ʼʼ у нас є не багато сходів, але Ми зробимо все можливе для того, щоби Ви змогли пройти у нас курс. Я попередила Адміністратора, що у мене мало часу, що не можу довго чекати Розробку Пандусу. Тоді Мені порекомендували Другу Адресу їхньої Студії.( Бульварно-Кудрявська 26). Безмежно вдячна Викладачу Анні За круто Проведений час! Якщо я щось не розуміла, Анна одразу підходила до мене показувала і Пояснювала що? Як? Правильно робити. Нас у Групі було 5 Осіб. Однозначно повернуся в цю Академію ще раз наступного разу!!! ( p.s. Нижче прикріплю мої роботи з Практики в Академії).
-
Svetlana Pusik ★★★★★
Проходила тут курс Про. Все сподобалося. Дякую!
-
Анна Скрипка ★★★★★
Рекомендую Nail club! Прохожу курс манікюр PRO, складається з 6 уроків. З нуля навчили робити професійний манікюр. Викладачі кожному приділяють увагу, вкажуть на помилки та допоможуть виправити. Всі матеріали одноразові, інструменти стерильні. На кожному уроці є моделі. В цілому я задоволена!
-
Oksana Lugova ★★★★★
Пройшла навчання! Все сподобалось, дуже задоволена отриманою інформацією! Вдячна вам за доступну лекцію і звичайно практику) Завдяки вашим курсам буду застосовувати вашу методику на практиці і сподіваюсь найближчим часом пришвидшити свою роботу не погіршуючи якість! Велике дякую вам!
-
Євгенія Пастушенко ★★★★★
Пройшла курс Манікюр з нуля і нарощування. Дуже задоволена! Дякую моім викладачам Ларисі та Жені за освоєння новоі професії! І дуже рада, що вибрала саме ці курси, так як умови тут чудові! Все нове і гарне, тому і займатися ще приємніше!
-
Анжеліка Кутукова ★★★★★
Проходила тут курс повний професійний у лютому місяці. Залишилася повністю задоволена навчанням. Дуже професійні викладачі - кожну хвилину підходять до кожного, повна матеріально-технічна база - кожному учню повністю всього вистачає та чудова робота з моделями - всім завжди було по окремій моделі. Дякую вам за отримані знання! Всім рекомендую!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Nail Club Education?
Nail Club Education знаходиться за адресою вулиця Бульварно-Кудрявська, 26, Київ, Україна, 01054
Який номер телефону Nail Club Education?
Зв'язатися з Nail Club Education можна за номером телефону +38 (063) 833-66-65
Як можна дістатися до Nail Club Education?
Дістатися до Nail Club Education можна за посиланням