Про нас

Happy Hands — салон краси, що поєднує професійність і спокійну атмосферу. Надає послуги за профілем закладу без зайвих формальностей. Ставить у пріоритет акуратність та комфорт під час візиту.

Advertisements

Відгуки

  1. Olesja ★☆☆☆☆

    На прохання надати майстра не новачка відповіли « не виправдаю Ваших очікувань» Виявляється, це завелике прохання

  2. Daria Lokareva ★★☆☆☆

    Горе-майстер або горе досвід. Мій відгук може стати довгим,але буде корисним для клієнтів. Коли ми плануємо манікюр або послугу яку давно робимо,ми не очікуємо несподіванок.Ще й у вихідний день,ще й тоді коли всі знайомі майстри на цей день були зайняті. Згадала що недалеко від дому бачила рекламу і вирішила спитати.Так як попереду насичений тиждень,відрядження та багато зустрічей.І тут в новому досвіді майстер з яким взаємодіяли - відмовилась робити покриття,аргументуючи що в мене нездоровий ніготь і вона на себе ризики не буде брати(фото цього нігтя буде першим).На питання чому таке могло бути-я відповіла що дійсно була раніше травма нігтя та ще є залишки цієї історії (пробила давно його ножицями-так,не дуже досвід).На що майстер Вікторія відповіла відмовою.Я питаю як наразі покриття яке я буду робити- мені зараз зашкодить?На що Вікторія відповідає я не лікар,діагнози не ставлю і відповідальність брати не буду.Я кажу дякую що ви звернули увагу,тому ймовірно раніше під слоями цього не видно було (декілька темних крихітних точок),я запланую звернутися до лікаря та відслідкувати що це за історія.І відповідальність на мені.На що почула принципове ні. Зробили знаття,з напруженням манікюр,але без покриття.Тобто майстер-нелікар на основі своїх думок не зробила покриття. Для того,щоб записатись до лікаря-треба час,для того щоб здати при необхідності аналізи треба час,і все це після відрядження до якого вже з понеділка треба було їхати. Звісно іншого майстра не було вже можливості в той день знайти.Вихідний час розпланований.У відрядженні-часу на такі речі не має.Тому весь цей час Вікторію я згадую не з щирою вдячністю за професіоналізм та за те що звернула увагу на питання,а з роздратуванням за те що був згаяний час,гроші,і нігті без звичного покриття просто погіршуються у вигляді. З горе майстром треба піти знайти звичайний лак,щоб замаскувати сліди від знаття.Та з горе-майстром ви не радієте новому манікюру,а згадуєте з огидою той випадок,коли цей майстер зустрівся. Весь мій текст не про те,що Вікторія,яку хвалили Клієнти у відгуках вище -поганий майстер.Зняття та манікюр вона зробила добре.Є питання до форми нігтів _без уточнення зробити так,як вона вважає буде мені краще-теж без претензій. Але це про те,що якщо майстер має практику відмов і причини для цього-це має бути на сторінці зазначено.Що кожен клієнт має приходити з нігтями певних критеріїв. В мене заплановано консультації з дерматологом та подологом.Я принципово перевірю «здогадки»майстра.І буде цікаво-якщо ці цятки це всього навсього ще залишки травми,і ніготь просто відростає. Тому як з подологом здавала різні аналізи щодо виявлення причини впливу на стан нігтиків на ніжках-причина була виключно механічного пошкодження, а не внутрішня.Але не врач,майстер який ставить діагнози думає нажаль інакше.А ще дозволяє неєтично говорити про інших майстрів. Тому клієнти салону Happy Hands,уточнюйте щодо нюансів процедур тому що можуть бути «пригоди». Нижче по фото: 1.Це той самий хворий ніготь за діагнозом не лікаря майстра. 2 .Це фарбування звичайним лікувальним лаком. 3-4.Це фото того,коли нігті через тиждень без міцного покриття від ударів або побутових дій просто тріскаються. Дякую Вам Вікторія за «професіоналізм». Робота майстрів зазвичай робить життя інших краще,але це не той випадок.

  3. Анастасия Гвай (Beauty) ★★★★★

    Найідеальніший манікюр! Ідеальне покриття, що носиться по місяцю без відколів, величезна Палітра квітів, всі дівчатка – професіонали своєї справи! Ходжу на манікюр, як на свято❤️❤️❤️

  1. Alina Khvishchuk ★★★★★

    Затишний міні-салон. Ввічливий персонал, гарна якість

  2. Tania Efimenko ★★★★★

    Чудова студія! Ціна відповідає якості! Дуже затишно і завжди привітний персонал)

  3. Вероника Верон ★★★★★

    клієнтоорієнтованість на високому рівні

  1. Мария Мещерякова ★★★★★

    Дякую майстрам за якісну і творчу роботу

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Happy Hands?

Happy Hands знаходиться за адресою вулиця Левка Лук'яненка, 18, Київ, Україна, 04210

Який номер телефону Happy Hands?

Зв'язатися з Happy Hands можна за номером телефону +38 (098) 911-98-59

Як можна дістатися до Happy Hands?

Дістатися до Happy Hands можна за посиланням

Advertisements