Подумайте тричі, перш ніж звертатися сюди. На жаль, наш досвід був вкрай негативним. Вчора 2 рази переносили запис, бо на перший варіант була тривога, на другий не працював апарат. Повідомили заздалегіть, все нормально. Сьогодні: Ми приїхали вчасно на КТ. Розуміємо ситуацію зі світлом у країні, але клініка повинна перевіряти обладнання до приходу пацієнта. Нас змусили чекати 30 хвилин лише для того, щоб повідомити: «Апарат не запускається, а ви сьогодні єдині на КТ». Чому не можна було попередити телефоном? Чому ніхто не моніторить роботу критичного обладнання? Не перший день проблеми зі світлом. Сервіс: Замість адекватного вирішення проблеми та вибачень, ми отримали пропозицію знижки 15% лише після того, як почали з'ясовувати ситуацію на підвищених тонах. "Я не працювала вчора" таке собі виправдання для адміністратора. Пацієнт не має знати про проблеми комунікації у вашому закладі. Знижка не поверне втраченого часу, грошей за таксі та нервів. Окремо хочу наголосити на вхідній групі. Дуже слизькі сходи. Для медичного закладу, куди приходять люди з проблемами здоров'я, це неприпустимо і травмонебезпечно.
Фотогалерея
Відгуки
-
7 7 ★☆☆☆☆
-
Наталія Сахарова ★☆☆☆☆
Цікаво, що я не знайшла свого відгуку! Видалили мабуть! Так от! Впала неподалік цього псевдо центру! Гострий біль і набряк! Прочитала, що є травмпункт на базі центру, взяла таксі, бо йти важко! Мало не плачу, а дівчина на рецепції каже, що один травматолог вже пішов, а інший зможе прийняти аж о 15.30, на годиннику 12.30) запитую, де найближчий травмпункт , а дівчина на реєстрації «я не знаю»! Їду в державну лікарню, там за 10 хв все зробили, як слід) співчуття персоналу нульове! Не рекомендую!
-
Татьяна Древинская ★★★★★
Відвідувала медичний центр і була у декількох лікарів. Клініка сподобалась, починаючи з спілкування з колл центром до уважності лікарів до проблем пацієнта. Хотіла б відмітити лікаря Сичова Юрія Віталійовича - дуже уважний, професійний і відповідальний.
-
Снежана Игнатенко ★☆☆☆☆
Записувалася на мамографію через кол-центр у Viber, вказала всі особисті дані, включно з роком народження. Приїхала у зазначений час, проте на рецепції відмовилися проводити процедуру (довелося чекати дзвінка лікаря близько 20 хвилин не дочекались). Будь ласка, вказуйте обмеження заздалегідь, щоб не витрачати час пацієнтів.
-
Дарья Соснова ★★★★★
Я щиро вдячна лікарю Барській Катерині Сергіївні. Саме завдяки її уважності та професіоналізму під час опису КТ вдалося виявити лімфому на ранній стадії. Лікар дуже детально і зрозуміло описала результати, пояснила всі нюанси, що дало можливість вчасно розпочати лікування. Завдяки цьому зараз я здорова. Нині я перебуваю під наглядом і регулярно проходжу контрольні КТ. Кожного разу Катерина Сергіївна уважно переглядає знімки, все чітко пояснює і зрозуміло консультує. Це дає впевненість і спокій, що моє здоров’я у надійних руках. Велика подяка за високий професіоналізм, уважність до деталей і справжню турботу про пацієнтів!
-
Arina Vov ★☆☆☆☆
Зверталась в цю клініку багато раз і до різних спеціалістів,і жоден з спеціалістів не надав кваліфікованої допомоги.Зібравши жалоби,нічого конкретного не лікують ,тільки витягують з тебе гроші за слідуючі прийоми,здаючи аналізи,(а може то,а може це у вас)на угад лікувати пробують.А ось і угадають з 10-ї спроби.Там немає кваліфікованих спеціалістів,це уже знаю ТОЧНО!!!!Їм байдуже на тебе, а би тільки продати своїх послу побільше.Звернула увагу багато відгуків накручені з інших акаунтів.
-
Наталія Вельгун ★★★★★
Так сталось, що я змушена була шукати швидку якісну медичну допомогу. За рекомендацією знайомих звернулась до медичного центру Mediland. Отримала якісну медичну послугу - видалення міжхребцевої грижі, і це мені вперше за багато місяців дало можливість повноцінно спати і випробовувати перші години моєї активності. Уважні лікарі Аксьонов Р. В., Тиш І.І. вивчили мою історію хвороби (у мене ускладнюється тим, що я маю супутню хворобу і проходжу опромінення), порадили можливі варіанти лікування, за знімком МРТ проаналізували ситуацію з хворобою, перерахували ризики для мого здоров'я. Зараз я ще на етапі реабілітації, але вже розумію, що з лікарями я не помилилась. І після виписки щодня в телефонному режимі я надаю інформацію про свій стан, отримую поради від лікарів. Окрім ключового питання - лікування, я побувала в клініці європейського зразка. Естетичні приміщення, неймовірна чистота, компетентний і уважний персонал, якісне харчування. Місце для хворого обладнане максимально зручно - кнопка виклику, продумана система освітлення, сучасне ліжко. З собою у відділення. нічого не брала - від застеленого ліжка і до мийних засобів усе є в палаті. Медичні сестри приділили максимум уваги після операції: і медична підтримка організму і фізіологічні потреби. І що дуже важливо, бо маю з чим порівнювати - ціни доволі помірні.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Mediland?
Mediland знаходиться за адресою МЦ Меділенд, вулиця Ростиславська, 11-Б, Київ, Україна, 04116
Який номер телефону Mediland?
Зв'язатися з Mediland можна за номером телефону +38 (044) 355-55-31
Як можна дістатися до Mediland?
Дістатися до Mediland можна за посиланням