Доброго дня! Вже рік відвідую студію, ходжу на гігєнічний манікюр та педикюр. Якість на вищому рівні, майстри професіанали своєї справи. В студії гарний сервіс, чистота, та дуже приємна та весела атмосфера. Ходив поряд в барбер шоп та випадково побачив та записався в студію, та дуже цьому рад. Дівчата допомогли позбутися проблеми з врослим нігтем на нозі, манікюр також на найвищему рівні. Процвітання вашій студії та гарних клієнтів!
Фотогалерея
Про нас
Beauty A — салон краси, що поєднує професійність і спокійну атмосферу. Послуги включають манікюр і педикюр. Ставить у пріоритет акуратність та комфорт під час візиту.
Відгуки
-
Илья Еременко ★★★★★
-
Віка Сербін ★★★★★
Якість топ, дизайн бомба! Найкращий манікюр, який я мала за довгий час Моя нова любов — цей майстер! Манікюр виглядає як з Pinterest. Дякую за красу! На жаль, не пам’ятаю імʼя майстра, але я ще повернусь і обов’язково дізнаюсь.
-
Людмила ★★☆☆☆
Хочу поділитися враженнями про салон, куди я ходила більше року. В цілому, місце непогане, але накопичилося багато моментів, які мене напружили. Почну з чистоти. Лампи для сушіння всередині якісь липкі, в плямах від гель-лаку, і ящики теж не блищали чистотою. І, ну, явно видно, що це не після декількох клієнтів накопичувалося... З манікюром теж не щастило. Я потрапляла до різних майстрів, і завжди були косяки: нігті ламалися, а коли відростали, бачила сходинки біля кутикули, занадто сильно пиляли форму. Покриття лягало нерівно, були видні ямки, а база з часом відклеювалася. Через це постійно доводилося щось ремонтувати або нарощувати. Окрема тема: ціни. Один і той же комплексний манікюр міг коштувати то 750, то всі 1400 гривень! Мене ніколи не попереджали, що ціна зміниться, і чому така різниця, теж не пояснювали. Дізнавалася тільки на касі, скільки повинна. Зрозуміло, що якщо під час процедури потрібно, наприклад, зміцнити ніготь, і це вказано як окрема послуга, то логічно, що про це я дізнаюся вже при розрахунку. Але коли сума зростає на 600 гривень, очевидно, що справа точно не в зміцненні пари нігтів. І ще дрібниця: майстри часто відволікалися на телефон, поки робили манікюр. А бувало, що при мені після уходу клієнтки її почали обговорювати співробітниці. Це було дуже незручно, на мою думку, так не повинно бути в хорошому салоні. Загалом, шкода, але, напевно, буду шукати інше місце.
-
Катерина Дунаевська ★☆☆☆☆
Була в них вчора работа дуже жахлива зробили маникюр не рівний щоб приховати не доліки вкрили дуже багато грубо крупного топу..ціну взяли як у нормального майстра.. не раджу це місце... особливо майстра Наталію..........
-
Виктория Гур ★★★★★
Відвідувала цей салон разів п'ять. Манікюр виконувала майстер Наталія, відношення та якість виконаної роботи влаштовує.Дуже старанна та ввічлива дівчина. Наявність стерильного інструмента та чистоти. Плюс приємна ціна та кава. Єдине хотілось б більш "закритої" вітрини, бо іноді таке відчуття наче знаходишся в акваріумі. Салону процвітання та успіхів!
-
Настяити Гурська ★★★★★
Мені дуже подобається майстер Ження!))) Справжній майстер своєї справи, золоті руки!)) Таких майстрів цінувати та берегти як "зіницю ока"!))))
-
Валентина Борецька ★★★★★
Була у вашому салоні вперше,все сподобалось,повернуся ще.Майстер Олександра зробила все так як я попросила і роботу її оцінила.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Beauty A?
Beauty A знаходиться за адресою вулиця Васильківська, 34, ТЦ Васильковский, Kyiv, Україна, 02000
Який номер телефону Beauty A?
Зв'язатися з Beauty A можна за номером телефону +38 (099) 707-74-37
Як можна дістатися до Beauty A?
Дістатися до Beauty A можна за посиланням