Купила кофемолку в Квадраті другий поверх 05.12.25. Чек обіцяли електронний, другий день -не прийшов. Ціна в магазині була 1100. В приваті подивилася дома пробило більше 1200грв. Одна брехня. Я вже так там купила мобільний телефон. Раджу не здійснювати там покцпки
Фотогалерея
Відгуки
-
Людмилат Теребиленко ★☆☆☆☆
-
Максим Беспалов ★★☆☆☆
Вирішив придбати мікрохвильову піч у магазині Фокстрот, і, на жаль, залишився неприємний осад від роботи консультантів. Мене зацікавила модель, яка залишилась останньою та стояла на вітрині. Спочатку продавець-консультант запевнив, що як товар із вітрини, на неї можна зробити додаткову знижку. Однак через деякий час підійшов інший консультант і повідомив, що попередній взагалі не відповідає за цю секцію, і що ніякої знижки «як з вітрини» не існує. Максимум, який мені могли надати, — це стандартна знижка Black Friday, яка й так уже діяла на весь товар. Чесно кажучи, я не розумію таких підходів до клієнтів. Складається враження, що тебе просто вводять в оману. Оскільки мікрохвильова була потрібна, я все ж її купив, але настрій після такого «консультування» був зіпсований. У майбутньому, швидше за все, оберу інший магазин або взагалі уникатиму консультацій — від них усе одно немає користі.
-
Надія Силенко ★★★★★
Ви-круті,Владиславе Кучеренко! Отримала справжнє задоволення від покупки! Про мене подбали, щоби я вибрала саме те, що потрібно. Пояснили доступно, доброзичливо і максимально уважно. Переконуюся вкотре,бо не вперше консультуюся саме у Владислава, що це той потенціал,який працює на професійний підхід компанії! Але зробила висновок,що команда цього відділення суперова.Сподіваюся,що напередодні Різдвяних свят роботу таких професіоналів буде відмічено окремими подяками та премією.Це мотивує !!! ДЯКУЮ. Миру нам всім та Перемоги!
-
Алексей Дудкин ★☆☆☆☆
Консультанти ведуть себе не подобаюче. Хамлять та на пряму виганяють з магазину. Краще зайдіть в інший магазин,якщо хочете зберегти хороший настрій та отримати гарну якість
-
Vladyslav Ostapchuk ★☆☆☆☆
Не заслуговують навіть 1 зірку. Зробив замовлення (17090466) та оплатив з доставкою "Кур'єром за одну годину". Кур'єр приїхав через 2 години не по моїй адресі(в замовленні адреса вказана вірно), бо його навігатор не туди привів. Сказав, що до мене цілий кілометр доїде лише після доплати за це. Фокстрот добу годує своїми співчуттями і в результаті запропонували забрати в магазині самому в іншій частині міста або повернення коштів. Результат: гроші коли повернуть невідомо, за добу не змогли доставити товар (обіцяють за годину), зробити те що декларують нездатні - що може бути простіше відправити кур'єра ще раз. Висновок, як я це побачив: на клієнта плювати, саму просту проблему вирішити не здатні. І не пишіть у відповідь як вам шкода - я вже цю шкоду відчув у вашій бездіяльності.
-
Volodymyr Mytrofanov ★☆☆☆☆
Мережа торгує хламом! Заміну зробити не можуть, повертать тільки гроші, хоча товар в наявності в іших мережах. Недієздатні та безпорадні
-
Lesya Petrenko ★★★★★
Люблю цей магазин! Консультанти уважні і ввічливі. Особливо дієві хлопці що налаштовують техніку, особливий респект!!!
-
Віталік Ezhikoffsky ★★★★☆
Магазини тепер онлайн! Навіщо платити більше? Але Фокси норм!
-
Kiro Klim ★☆☆☆☆
Продавець хам! ПРинесли коробку порвану, побиту, брудну і перемотану скотчем. На питання"чому коробка порвана?", відповів "у нас всі такі". Дуже негативні враження!!!
-
Richard Nkudi ★★★★★
Дуже дякую за обслуговування з дуже привітним персоналом.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фокстрот?
Фокстрот знаходиться за адресою вул. Гната Юри, 20, Київ, Україна, 03146
Який номер телефону Фокстрот?
Зв'язатися з Фокстрот можна за номером телефону +38 (080) 030-03-53
Як можна дістатися до Фокстрот?
Дістатися до Фокстрот можна за посиланням