Відгуки

  1. Оксана Руженкова ★☆☆☆☆

    Купила витяжку декоративну Eleyus Focus 1000 50 IS + BL, Замовлення №10041190019479425 Придбала витяжку 11 грудня 2025 року. Одночасно оплатила послугу сервісної служби з її встановлення. Домовилися, що доставка і встановлення відбудуться в один день - в НЕДІЛЮ 21 грудня. Напередодні в п`ятницю 19 грудня зателефонувала оператор сервісної служби і довго сміялася, що їхній продавець щось наплутав - сервіс у вихідні не працює. Тому доставка буде в неділю, а сервіс приїде або у вівторок, або в середу (23-24 грудня). Аргументи, що мені незручно відпрошуватися з роботи оператора не цікавили. Вона кинула трубку. Довелося телефонувати оператору торгівельної мережі. Домовилися на доставку товару в неділю і встановлення у вівторок-середу. У середу зателефонувала оператору торгівельної мережі із запитанням - де сервіс. За якийсь час зателефонував сервіс і повідомив, що з першого разу не прийняла їхню пропозицію, тому вони в 2025 році встановлення не зроблять, а зателефонують 3-4 січня (нагадаю, це вихідні, в які сервіс Comfy не працює) і повідомлять, коли в січні 2026 року вони ймовірно зможуть приїхати. На вимогу назвати своє ім`я та прізвище оператор нахамила і кинула трубку. Оператор мережі після чергового звернення пообіцяла, що старший менеджер буде вирішувати це питання. НЕ РЕКОМЕНДУЮ РОБИТИ ПОКУПКИ В COMFY: 1. некомпетентний продавець, який необізнаний із часом роботи підрозділів мережі (решта продавців у момент покупки в магазині ТЦ Аркадія (Київ) весело фоткались і бавилися), 2. мережа не спроможна вчасно доставити товар, 3. сервісна служба функціонує за своїми невідомими нікому законами, 4. персонал молодий, веселий, некомпетений і життєрадісно хамовитий. У результаті 1300 грн за встановлення витяжки вкрадено. Новий рік зустрічатиму з коробкою з витяжкою посеред хати. Коли закінчиться ця неприємна історія невідомо.

  2. Антон Пузань ★☆☆☆☆

    Найгірший магазин мережі. Приходиш аби зробити покупку, все розпитуєш, питаєш про види кешбеків, можливість їх нарахування, про різні плюшки-фігушкі. Тобі звичайно їздять по вухах адже ти завжди хороший поки не сплатив їм в касу гроші. А далі про всііі згадані плюшки просто забувають. Кажуть що такого не було, ми взагалі не так зрозуміли, там же ж усе було написано тощо. Тобто спочатку красиво набрешуть, а далі ти вже розхльобуй сам. Нікому не раджу. Ніколи

  3. Oleksii Remez ★☆☆☆☆

    01.12.25. Схоже, у відповідь на коментар, ваші спроби щось зробити не досягли успіху. Інколи відповідь на коментар це просто відповідь на коментар. Два місяці минуло. Зручне розташування, але ціни не відповідають. На касі вам скажуть, вибачте тут дорожче, не продамо. Думаю, епоха магазинів скінчилась. Все через інтернет. Марно витратив час. Намбарван вам. Відповідь: глибока сковорідка Тефаль 26см, код товару знайдіть і відправте на пошту. Цінник вилучив ваш співробітник і швиденько зам'яв. Парам-пам. Ось вам шифр, код і цінник.

  1. eye odor ★☆☆☆☆

    До цього замовляв у комфі (республіка) ноутбук, хотіли віддати вітринний варіант. На цей раз замовив сюди ноутбук і чохол для смартфона, чекав 5 днів поки доїде до магазину, прийшло повідомлення, на наступний день приїхав забрати, моє замовлення спочатку не могли знайти не за номером телефону, не за номером замовлення… знайшли, принесли ноутбук і кажуть, що чохла немає і що мені повинно було прийти повідомлення на вайбер/телеграм/смс (які мені стосовно надходження товару до магазину ніколи не надходили; все завжди через застосунок), кажуть почекайте розгрузки машину, чохол там, а оскільки замовлення оплачене, ноутбук віддати без чохла не можемо. Почекав годину, кажуть знову, от машина тіки приїхала - годинку-півтори і все буде. Попросив зателефонувати, як все буде готово. Зателефонували, кажуть чохла нема і незрозуміло коли він буде, скасуйте замовлення і замовте тільки ноутбук, АЛЕ в застосунку його не можна було скасувати, дистанційно кажуть теж не можна, приіїдьте. Простоявши в заторах приїхав, кажу скасовуйте, на що мені відповіли, що вони самі не можуть, у них немає таких можливостей, ось вам номер гарячої служби, дзвоніть їм і скасовуйте… Чому не можна було сказати мені це по телефону, а просити мене приїхати. Згодом, хлопці самі зателефонували при мені на гарячу лінію і що… а нічого, від них не взяли слухавку, дзвонили по свому «черговому» провідному телефону, тоді вже замовлення було скасовано і кошти повернулись. Як висновок, витратив багато вільного часу й палива через некомпетентність робітників. Сервісом максимально незадоволений (як тут, так і в трц республіка), після цього не хочеться взагалі користуватися послугами комфі.

  2. ever never ★☆☆☆☆

    Вчора була в магазині. Взяла навушники за 399 грн і електрофумігатор за 99. На касі почула ціну 547 грн. Виявилось, що жодний цінних не відповідає дійсності, обидва товари коштують дорожче. Комфі, слідкуйте за порядком в магазині і поважайте ваших покупців! Так не має бути. Нічого крім "ой, треба поміняти цінники" я не почула від працівника магазину

  3. Наталія Жураєва ★★☆☆☆

    Вибір малий,ціни високі(((

  1. Михайло Чайка ★★★☆☆

    Персонал консультантів хами і парять що попало не ведіться.

  2. Inna Shcherbyna ★★★★★

    Люблю цей магазин через те, шо там працює адекватний людяний колектив.

  3. Valeriy Bidnoshey ★★★★☆

    Популярна мережа, дружина залишилася дуже задоволено ю після покупки побутової техніки за дуже приємними цінами.

  1. Аліна Соловей ★★★★★

    Хороший магазин, обслуговування завжди на найвищому рівні! Працівники професійно консультують та обслуговують. Завжди йду з магазину задоволена та в чудовому настрої. Всім рекомендую!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Comfy?

Comfy знаходиться за адресою ТК Аркадія, вулиця Борщагівська, 154А, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Comfy?

Зв'язатися з Comfy можна за номером телефону +38 (080) 030-35-05

Як можна дістатися до Comfy?

Дістатися до Comfy можна за посиланням

Advertisements