Відгуки

  1. Наталья Волевач ★★★★★

    12.грудня робила гастроскопію в гастро центр Олімед. Хочу виразити свою подяку всім працівникам медичного центру,лікарю Поліщуку Сергію Петровичу,анастезіологу Людмилі Сергіівні,а особливо ДЯКУЮ медсестрі Олесі Нагірна і друга медсестричка,які професійно впорались з моїми тоненькими венами ,були дуже уважні,терпиливі до мене ,дівчата ,ви профі ,ви найкращі. Всім велике Дякую!!!

  2. Іванна Астапенкова ★★★★★

    Дуже раджу лікаря Галину. За годину консультації все обговорили. Від клініки в захваті. Раджу відвідати

  3. Татьяна Сычева ★★★★★

    Доброго дня. Я хочу подякувати спочатку всьому персоналу Олімеда, починаючи з лікарського персоналу, який безпосередньо проводить дослідження і закінчуючи працівниками, які ведуть запис на прийом. Це професійне, на найвищому рівні обслуговування. Окремо хочеться висловити подяку лікарському персоналу, керівником якого є завідувач ендоскопічного відділення, лікар-ендоскопіст Поліщук Сергій Петрович. В центрі мені проводили ендоскопічні дослідження шлунково-кишкового тракту, з використанням методу медикаментозного сну, при якому не відчувається ніякого болю. Своє дослідження лікар проводить на сучасному високотехнологічному обладнанні з функціями відео- та фотоархівації. Перед дослідженням лікарем та анестезіологом проводиться співбесіда про стан мого здоров'я з метою індивідуального підходу на наявні проблеми. Приймаються до уваги мої пропозиції, а потім професійно, на найвищому рівні проводиться обстеження. Після дослідження лікар розповів мені про результати обстеження і надав висновки. Крім того, наступного дня мені подзвонили і запитали про моє самопочуття, що ще раз доводить про дбайливе ставлення до пацієнта. Дуже приємно. Бажаю всьому колективу мирного неба над головою, продовжувати також свою професійну діяльність на найвищому рівні, щоб результати ваших досліджень допомагали людям у подальшому лікуванні та якнайшвидшому одужанні. Здоров'я вам та всім вашим пацієнтам. Щиро дякую.

  1. Людмила Бадрак ★★★★★

    Клініка дуже сподобалась. Тепер я ваш постійний клієнт. Дякую чудовому лікарю Поліщуку Сергію Петровичу за фахове і доброзичливе ставлення. Вже рекумендую своїм знайомим лікаря Поліщука Сергія Петровича і клініку ОліМед.

  2. Никита Кылымнык ★★★★★

    Одна з найкомфортніших та найсучасніших клінік, у яких я був

  3. Алла Філатова ★★★★★

    Відвідувала клініку 3р.по рекомендаціїї моєї доньки. Сподобалося все-обслуговуванні на рецепшині, проходження відеогастродуоденоскопії та відеоколоноскопію (під седацією, лікар Поліщук Сергій Петрович ) та 2-х разова консультація лікаря гастроентеролога Вітковської Богдани Михайлівни. Вона призначила мені комплексне обстеження, внаслідок якого виявилась ще одна рідкісна хвороба,(це при тому ,що не один десяток років я безрезультатно обстежуюсь у лікарів), через що лікарка порекомендувала звернутись до профільних спеціалістів. Зі своєї сторони після розгорнутих пояснень призначила лікування. А ще там оперативно вирішили проблему,, яка виникла по моїй вині. Клінікою задоволена і дуже рекомендую хворим, які страждають від хвороб. А клініці бажаю процвітання і вдячних клієнтів !

  1. хіаомі news ★★★★★

    Серйозний підхід до складних питань! Перший візит був відразу до двух різних спеціалістів,все вчасно,швидко. Мав одну консультацію та колоноскопію. В обох випадках вдячний лікарям(Кузьменко Денис Сергійович та Поліщук Сергій Петрович) і медсестрам за уважне ставлення до пацієнта і розуміння вирішення питань із здоров'ям! Надіюсь з Вашою допомогою я позбавлюсь своїх проблем назавжди. Оснащення операційної і кабінетів для огляду високого рівня.

  2. Oles Gimbargevskiy ★★★★★

    Моя подяка Кузьменку Денису Сергійовичу. Всі його рекомендації і консультації були грамотними, а, головне, дієвими. Імпонює те, що незважаючи на ще не зовсім поважний лікарський вік, він володіє складними техніками маніпуляцій в своїй спеціалізації, не спочиває на лаврах, а вдосконалюється і вчиться. Уважний і приємний у спілкуванні спеціаліст. Ще раз моя подяка вам, Лікарю!

  3. Уляна Швед ★★★★★

    Реально одна з найкомфортніших та найсучасніших клінік, у яких я була. Проходила гастроскопію під медикаментозним сном у Сергія Поліщука. Найновіше обладнання, яке правильно дезінфікують (боялася заразитися хелікобактером, грибком чи й чимось гіршим), індивідуальна палата та стерильна операційна. Боялася сну, боялася процедури, але все пройшло дуже спокійно і без болю) Прокинулася в чудовому настрої і не вірила, що вже "все". Лікар Незговорова Галина призначила лікування, проблему успішно вилікуавла. Дякую за професійність та сервіс. Рекомендую всім

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса OLYMED?

OLYMED знаходиться за адресою вулиця Метрологічна, 17/1, Київ, Україна, 03143

Який номер телефону OLYMED?

Зв'язатися з OLYMED можна за номером телефону +38 (044) 503-50-03

Як можна дістатися до OLYMED?

Дістатися до OLYMED можна за посиланням

Advertisements