На сайті немає інформації про вартість консультації жодного лікаря. При дзвінку за номером, жоден співробітник не володіє інформацією про прайс будь-якого лікаря. Якщо ви захочете пройти обстеження в цій клініці-не треба, бо комунікація жахлива будь-де.
Фотогалерея
Відгуки
-
Apollinariya Zelenkova ★☆☆☆☆
-
Viktoriia Sukach ★★★★★
Анжела Валеріївна - це професіонал своєї справи. Якби всі лікарі були такими ж знаючими й позитивними, то похід до лікаря був би у задоволення. Дуже раджу!
-
Aliia Yenikieieva (AerConsalting) ★☆☆☆☆
Це просто жах! Я вражена цинізмом і відношенням цієї клініки до пацієнтів. Після консультації мені одразу почали нав’язувати термінову операцію, навіть не запропонувавши альтернативних методів лікування. Насторожило, що на ресепшені наполягали на оплаті виключно готівкою, а за звичайні аналізи крові та сечі намагалися взяти 2600 грн, хоча моя консультація вже коштувала 1800 грн. Це чистий обман і спроба видурити гроші з людей, особливо з батьків, які переживають за здоров’я своїх дітей. Складається враження, що їхня мета – не лікувати, а якомога швидше "розвести" на операцію: видалення аденоїдів, шунтування вух, проколи. Це неприпустимо! Не кажучи вже про стрес, який вони завдали мені та моїй дитині. Категорично не рекомендую нікому! Тримайтеся подалі від цієї клініки.
-
Сидоренко Анна ★★☆☆☆
Звернулась до адміністратора з проханням надіслати результати досліджень, які робила у клініці Ліко-Мед. Відмовили, потрібно приїхати особисто або звернутись до лікаря. Потрібно витратити додатково час, якщо можна просто отримати результат на пошту.Не рекомендую.
-
Марія ★★★★★
Майже два роки тому в одній із клінік наполягали "забирати" мене на операцію (лікар-гінеколог). Вся жовта і спухла від сліз після почутого, я попала на прийом до Анжели Валеріївни (за рекомендацією друзів). Ці красиві, добрі очі зустріли мене в клініці і мене відпустило. Принаймі, бажання жити і бути здоровою набуло нових барв ( таких як настрій лікаря - дуже позитивний і оптимістичний)!!! Сьогодні я здорова! без хірургічного стручання! Завдяки лікарю-гінекологу Давидкевич Анжелі Валеріївна! Рекомендую кожній подружці, знайомій і просто ВСІМ! Дуже вдячна! Шановні керівники ЛІКОМЕДУ, у Вас працює скарб! Бережіть його!
-
Yara ★☆☆☆☆
По телефону відповіли що не приймають хворих з симптомами на ковід а буквально день перед цим моєму брату (хворому на ковід) у цій клініці назначають лікування. До того ж неефективне. І неодноразово траплялась така дезинформація у цій клініці! Це просто пздц! За що ви платите гроші? Пару місяців тому лікувалась тут з цистітом і лікування також не допомогло. В результаті лікар у держ клініці мені допоміг і був просто в шоці від того що назначили мені в Лікомед!!!! Не звертайтесь в цю клініку! Ні сюди ні в Добробут! Це просто не передати словами які там "розумні" спеціалісти починаючи від адмінів
-
Алина Ошомок ★☆☆☆☆
Не дають лікарняного, не дають підписані лікарем призначення з підписом в печаткою - нізащо не відповідають тут. І у випадку чого - ви не докажете провини лікарні і отримаєте жодної компенсації. Такого рівня медицини у 2021 не має бути!!!
-
Дарья Боровик ★☆☆☆☆
Друзі, візит і лікування у клініці ледь не закінчилися трагедією. Давидкевич Анжела Валеріївна, лікар - гінеколог, мала досить непогані відгуки. Вирішили сходити, адже клініка знаходиться поряд. Її діагноз і схема лікування передбачали біопсію. Весь спектр аналізів, який був необхідний для цього "страшного процесу" не був зроблений, через що впродовж МІСЯЦЯ моя подруга кожного дня стікала кров'ю. Чергова кровотеча - Давидкевич пропонує справлятися самостійно - "поставте тампон". Ніякої відповідальності за клієнта. Що хочеш те і роби. Ніякої адекватної допомоги. Кожного разу, коли все починалося з початку і ліки не допомагали, Давидкевич не вважала за потрібне записати на прийом і обстежити, а лише говорила, що все мине. І нічого не минуло. Чергова кровотеча, інший лікар який вже тиждень бореться з "наслідки лікування", і запаленням.... Маю надію, що ця історія із щасливим кінцем. Коли ми йдемо у приватну клініку перш за все ми платимо гроші, очікуємо адекватних дій, відповідальності з боку лікарів і зворотньої комунікації. Тому будьте обережні обираючи лікаря.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Ліко-Мед?
Ліко-Мед знаходиться за адресою вулиця Академіка Вільямса, 19/14, E, Київ, Україна, 03189
Який номер телефону Ліко-Мед?
Зв'язатися з Ліко-Мед можна за номером телефону +38 (050) 233-88-88
Як можна дістатися до Ліко-Мед?
Дістатися до Ліко-Мед можна за посиланням