Відгуки

  1. Apollinariya Zelenkova ★☆☆☆☆

    На сайті немає інформації про вартість консультації жодного лікаря. При дзвінку за номером, жоден співробітник не володіє інформацією про прайс будь-якого лікаря. Якщо ви захочете пройти обстеження в цій клініці-не треба, бо комунікація жахлива будь-де.

  2. Viktoriia Sukach ★★★★★

    Анжела Валеріївна - це професіонал своєї справи. Якби всі лікарі були такими ж знаючими й позитивними, то похід до лікаря був би у задоволення. Дуже раджу!

  3. Aliia Yenikieieva (AerConsalting) ★☆☆☆☆

    Це просто жах! Я вражена цинізмом і відношенням цієї клініки до пацієнтів. Після консультації мені одразу почали нав’язувати термінову операцію, навіть не запропонувавши альтернативних методів лікування. Насторожило, що на ресепшені наполягали на оплаті виключно готівкою, а за звичайні аналізи крові та сечі намагалися взяти 2600 грн, хоча моя консультація вже коштувала 1800 грн. Це чистий обман і спроба видурити гроші з людей, особливо з батьків, які переживають за здоров’я своїх дітей. Складається враження, що їхня мета – не лікувати, а якомога швидше "розвести" на операцію: видалення аденоїдів, шунтування вух, проколи. Це неприпустимо! Не кажучи вже про стрес, який вони завдали мені та моїй дитині. Категорично не рекомендую нікому! Тримайтеся подалі від цієї клініки.

  1. Сидоренко Анна ★★☆☆☆

    Звернулась до адміністратора з проханням надіслати результати досліджень, які робила у клініці Ліко-Мед. Відмовили, потрібно приїхати особисто або звернутись до лікаря. Потрібно витратити додатково час, якщо можна просто отримати результат на пошту.Не рекомендую.

  2. Марія ★★★★★

    Майже два роки тому в одній із клінік наполягали "забирати" мене на операцію (лікар-гінеколог). Вся жовта і спухла від сліз після почутого, я попала на прийом до Анжели Валеріївни (за рекомендацією друзів). Ці красиві, добрі очі зустріли мене в клініці і мене відпустило. Принаймі, бажання жити і бути здоровою набуло нових барв ( таких як настрій лікаря - дуже позитивний і оптимістичний)!!! Сьогодні я здорова! без хірургічного стручання! Завдяки лікарю-гінекологу Давидкевич Анжелі Валеріївна! Рекомендую кожній подружці, знайомій і просто ВСІМ! Дуже вдячна! Шановні керівники ЛІКОМЕДУ, у Вас працює скарб! Бережіть його!

  3. Yara ★☆☆☆☆

    По телефону відповіли що не приймають хворих з симптомами на ковід а буквально день перед цим моєму брату (хворому на ковід) у цій клініці назначають лікування. До того ж неефективне. І неодноразово траплялась така дезинформація у цій клініці! Це просто пздц! За що ви платите гроші? Пару місяців тому лікувалась тут з цистітом і лікування також не допомогло. В результаті лікар у держ клініці мені допоміг і був просто в шоці від того що назначили мені в Лікомед!!!! Не звертайтесь в цю клініку! Ні сюди ні в Добробут! Це просто не передати словами які там "розумні" спеціалісти починаючи від адмінів

  1. Алина Ошомок ★☆☆☆☆

    Не дають лікарняного, не дають підписані лікарем призначення з підписом в печаткою - нізащо не відповідають тут. І у випадку чого - ви не докажете провини лікарні і отримаєте жодної компенсації. Такого рівня медицини у 2021 не має бути!!!

  2. Дарья Боровик ★☆☆☆☆

    Друзі, візит і лікування у клініці ледь не закінчилися трагедією. Давидкевич Анжела Валеріївна, лікар - гінеколог, мала досить непогані відгуки. Вирішили сходити, адже клініка знаходиться поряд.  Її діагноз і схема лікування передбачали біопсію. Весь спектр аналізів, який був необхідний для цього "страшного процесу" не був зроблений, через що впродовж МІСЯЦЯ моя подруга кожного дня стікала кров'ю.  Чергова кровотеча - Давидкевич пропонує справлятися самостійно - "поставте тампон". Ніякої відповідальності за клієнта. Що хочеш те і роби. Ніякої адекватної допомоги. Кожного разу, коли все починалося з початку і ліки не допомагали, Давидкевич не вважала за потрібне записати на прийом і обстежити, а лише говорила, що все мине. І нічого не минуло. Чергова кровотеча,  інший лікар який вже тиждень бореться з "наслідки лікування", і запаленням.... Маю надію, що ця історія із щасливим кінцем. Коли ми йдемо у приватну клініку перш за все ми платимо гроші, очікуємо адекватних дій, відповідальності з боку лікарів і зворотньої комунікації. Тому будьте обережні обираючи лікаря.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Ліко-Мед?

Ліко-Мед знаходиться за адресою вулиця Академіка Вільямса, 19/14, E, Київ, Україна, 03189

Який номер телефону Ліко-Мед?

Зв'язатися з Ліко-Мед можна за номером телефону +38 (050) 233-88-88

Як можна дістатися до Ліко-Мед?

Дістатися до Ліко-Мед можна за посиланням

Advertisements