Відгуки

  1. monkey prankilife ★★★★☆

    Хороший вибір продуктів, але в деяких магазинах продавці дуже нав'язливо змушують купувати те, чого не хочеш.

  2. Yaroslava ★★★★☆

    Хороший вибір продуктів, але в деяких магазинах продавці дуже нав'язливо змушують купувати те, чого ти не хочеш.

  3. M ★★★☆☆

    На жаль, дуже багато сертифікатів якості на продукти прострочені (наприклад на м'ясну продукцію). Не знаю з якої причини. Поцікавтеся при покупці тієї чи іншої продукції її відповідності сертифікату якості, наявності відповідної дати на ньому і т.д. Сподіваюся цей відгук прочитає дирекція мережі і зверне на це увагу, оскільки сама назва мережі магазинів несе певну місію. Із задоволенням виправлю відгук за наявності оновлених сертифікатів.

  1. Шапорда Ярослава МВ-1 ★★☆☆☆

    обслуговують російською. це ваша принципова позиція?

  2. Татьяна Примасюк ★★★★★

    Сподобався магазин. Багато корисної продукції. Приємний продавець.

  3. Oleg Mityukhin ★★★★★

    Прекрасний магазин у гарному місці

  1. Дима Грузевич ★★★☆☆

    Поставив три зірки за обслуговування. Одна з продавчинь (чорненька) завжди невічлива, ситуацію рятутує інша жінка продавець, до якої хочеться приходити. Сьогодні ( 4 червня ) як раз на зміні погана продавчиня. Роблю негативний відгук тільки з метою поліпшення якості обслуговування, все інше - супер!

  2. Constantin Hafizov ★☆☆☆☆

    Працюю в сусідньому офісі, періодично що то купую, але як то була потреба ДИТИНІ купити 2 йогурту фірми АМО. Оскільки бренд еколавка користувався у мене довірою я не перевірив термін придатності. Виявилося що термін придатності закінчується у день покупки, будинки відкривши йогурт виявилося що він уже непридатний, не те що для дитини, але і для дорослого. На наступний день я прийшов з претензією, продавщиця в радянському стилі, особливо не відреагувала, сказала, що коли вона їх мені продавала, вони були нормальними! Після невеликих суперечок вони повернули мені лише за 1 йогурт, бо той зіпсований я не приніс. І справа не в грошах! це сама мінімальна покупка в цьому магазині, яку я робив для 3х річного малюка. Спасибі дружині, що перед тим як дати дитині перевірила додатково все, я, купивши продукцію в еколавке довіряючи магазину, дав би так .. Раніше я купував продукцію в цьому магазині, але "спалились" вони на найнижчому чеку і навіть не збиралися вибачатися! Проведіть колективу тренінг, як вирішувати конфлікти і не втрачати рейтинг бренду через 40 грн.!

  3. Constantin ★☆☆☆☆

    Працюю в сусідньому офісі, періодично щось купую, але як то була потреба ДИТИНІ купити 2 йогурти фірми АМО. Т.к. бренд еколівка користувався у мене довірою, я не перевірив термін придатності. Виявилося, що термін придатності спливає в день покупки, вдома відкривши йогурт виявилося, що він уже непридатний, не те що для дитини, а й для дорослого. Наступного дня я прийшов із претензією, продавщиця у радянському стилі, особливо не відреагувала, сказала, що коли вона їх мені продавала, вони були нормальними! Після невеликих суперечок вони повернули мені лише за 1 йогурт, бо той зіпсований я не приніс. І справа не в грошах! це найменша покупка в цьому магазині, яку я робив для 3-річного малюка. Дякуємо дружині, що перед тим як дати дитині перевірила додатково все, я, купивши продукцію в еколівці довіряючи магазину, дав би так. Раніше я купував продукцію в цьому магазині, але "спалилися" вони на найнижчому чеку і навіть не збиралися вибачатися! Проведіть колективу тренінг, як вирішувати конфлікти та не втрачати рейтинг бренду через 40 грн.!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Еко-Лавка?

Еко-Лавка знаходиться за адресою проспект Академіка Палладіна, 16, Київ, Україна, 03164

Який номер телефону Еко-Лавка?

Зв'язатися з Еко-Лавка можна за номером телефону +38 (068) 837-85-62

Як можна дістатися до Еко-Лавка?

Дістатися до Еко-Лавка можна за посиланням

Advertisements