Клініка мені подобається. Була не в одного спеціаліста по різним сферам, завжди залишалась задоволена. В клінікі широкий спектр послуг. Робота адміністраторів також класна, завжди ввічливі та доброзичливі. Окремо хочеться відзначити гінеколога Бардак Тетяну Вікторівну, яка є моїм лікарем уже декілька років. Професіонал своєї справи - працює дуже обережно та впевнено.Завжди підтримає та зорієнтує. Дуже уважний та доброзичливий лікар. Щиро рекомендую лікаря Бардак та клініку Мед Сіті
Фотогалерея
Відгуки
-
Анжеліка ★★★★★
-
Toka Vlog ★★★★★
Хочу щиро подякувати пластичному хірургу Губановій Катерині Юрівні за високий професіоналізм, уважність та людяність. З першої консультації відчувається впевненість, досвід і щире бажання допомогти пацієнту. Катерина Юріївна дуже детально все пояснює, відповідає на всі запитання та підтримує на кожному етапі — від підготовки до реабілітації. Результат перевершив усі очікування: все виглядає максимально природно, акуратно й гармонійно. Окремо хочеться відзначити тепле ставлення, делікатність та турботу. Це лікар, якому можна повністю довірити своє здоров’я та зовнішність. Щиро рекомендую Катерину Юріївну всім, хто шукає справжнього професіонала у сфері пластичної хірургії.
-
Diana Tymoshchuk ★☆☆☆☆
Півроку тому проходила в клініці лазерне лікування гіпергідрозу. Процедура неприємна і період реабілітації теж важкий, але я надіялась хоча б на якийсь результат. Клініка рекомендує 2 процедури, але кажуть що після першої результат приблизно 50% і його одразу видно. Я чекала повне загоєння, думала що можливо результат з'явиться поступово, але його мало того що нема зовсім, так ще й стало набагато гірше. З запахом тепер взагалі нереально справитись хоча раніше такого не було. В клініці просто порадили зробити другу процедуру але гарантії не дають ніякої. А ще під час процедури було таке враження, що лікар взагалі вперше користується цим апаратом, бо медсестра навіть не могла його з першого разу підключити. Не раджу нікому йти на цю процедуру в дану клініку.
-
Дар'я Панаєва ★★★★★
Більше 5 років обслуговуюсь в цій клініці, постійно відвідую багатьох лікарів. У гінеколога Лісовська, у дерматолога Максюти, та в уролога Шамраєва, і можу сказати, що повністю задоволена їх компетентністю та професіоналізмом. Весь персонал дуже уважний, та приємні люди . І дуже турботливі адміністратори, постійно пропонують щось для комфорту та гарного настрою . Багато моїх знайомих обслуговуються і всі задоволені.
-
Віталіна Пилипчук ★★★★★
Дуже задоволені, що попали до Халілова Сейдалі (ХІРУРГ) та Загорного Валерія (АНЕСТЕЗІОЛОГ). Робили операцію сину (фімоз), 5 років. Чудові ЛІКАРІ! Сейдалі виконав операцію лазером швидко та професійно! Після операції завжди був на контакті та консультував щодо найменших наших запитань ! Рана швидко зажила, операція виконана професійно. Радіємо що все добре. Жалкуємо що слухали інших лікарів (педіатрів), які не рекомендували робити цю операцію з раннього віку та говорили що "воно само все буде по собі добре", дотягнули до 5 років, а потрібно було відразу з народження дитини робити і не слухати "спеціалістів"! Також дуже хвилювалися з дружиною щодо наркозу!!! Валерій Віталійович Загорний неймовірно щирий і професійний АНЕСТЕЗІОЛОГ ! Ставлення до нашого сина було немов до власної дитини. Все пройшло швидко, дитина чудово вийшла з наркозу і почувалася ідеально. Щиро вдячні ВАМ!
-
Оксана Барышполец ★★★★★
Велика подяка персоналу клініки Мед Сіті, та особисто Гударенко В. Ю, Луценко О. В, та Усачову С. М. за високий професіоналізм та відмінний результат.
-
Валентина Бондаренко ★☆☆☆☆
Компетенція лікаря бажала би кращого (Луценко) , призначати лікування ,якщо є сумніви в діагнозі (а у лікаря вони виникли ) абсурдно. Як результат діагноз не підтвердився
-
Игорь Зозуль ★★★★★
Усачов Сергій Миколайович, лікар проктолог якого я довго шукав і знайшов, усміхнений, приємний як людина. Оглянувши відразу чітко поставив діагноз "свищ прямої кишки", порекомендував не затягувати... я відразу вирішив в голові що буду робити операцію. Назначили через 2 неділі, це був великий страх очікування і настрою психологічно себе, а + були пекельні періодичні болі там, тому ситуація безвихідна як зрозумів я. І ось той самий день... вже в клініці я був спокійний до операційної і до тих самих словами не описати адських уколів, такого не відчував ніколи.. пишу як є по відчуттю, їх там мабуть 10 було і прям туди всі. Потім все швидко, хв 20, лазером лікар зробив свою справу. Медсестри чудові, лікар поводився позитивно, заспокоював, що не мало важно було. Зняли з того гінекологічного крісла, зробили ще один на доріжку укол знеболювальний і мене відправили додому. Щас друга неділя пройшла після операції, ще відчуваю і роблю що сказав лікар, але вже вчусь жити без того страшного відчуття. Дуже дякую лікарю Усачову і чудовій адміністрації, дівчатам за ввічливість. А всім хто вагається, рекомендую перебороти страх, відважитись, робити лазером однозначно і жити без болю!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Мед Сіті?
Мед Сіті знаходиться за адресою вулиця Павлівська, 26/41, Київ, Україна, 01135
Який номер телефону Мед Сіті?
Зв'язатися з Мед Сіті можна за номером телефону +38 (044) 358-55-00
Як можна дістатися до Мед Сіті?
Дістатися до Мед Сіті можна за посиланням