31 грудня святкува з друзями прийдешнє свято за келихом ігристого, прийшли за конкретної пляшкою, сказали, що її в наявності немає, порадили схожу, нам вона не сподобалась. Підійшла я і почала питати, чи точно немає, бо ми завжди її беремо, натомість отримала відповідь ідіть до полички і шукайте, коли я попросила порадити альтернативу, то в грубій формі отримала відповідь, що не розуміють про що я. Я підійшла до полички, взяла знайому Jaume Serra, принесла на касу і без злів бармен тикнув мені пальцем у табличку, розвернувся і робив свої справи. Я намагалась зрозуміти, що не так, а виявилось, що на барі не можна відкрити пляшку дешевшу, за 500 грн. Це може і нормальне правило, але невже не можна сказати про це без агресії, ще і у свято. Я попросила все ж таки допомогти з вибором тоді, в мені сказали й йти до полички. Коли я подрузі сказала, що напишу відгук у картах, бармен почув і сомельє чудом знайшов навіть ту пляшку, якої не було з самого початку. Але потім, коли ми хотіли придбати іншу пляшку, сомельє говорив з нами знову агресивно. Доречі, з цією зміною в мене була також схожа ситуація і близько місяця тому, коли я купувала просто пляшку додому, також відправляли шукати те, що я хочу, до полички. Звісно ми любимо гудвайн, і після роботи заїхати в ЦУМ на келих наша маленька традиція з друзями, проте не хочеться з гарним вином отримувати агресивний тон і зіпсований настрій.
Фотогалерея
Відгуки
-
Anna Laser ★★★☆☆
-
Dasha An_1 ★★★★★
Великий асортимент . Завжди є що обрати на свято або на подарунок
-
Andrii Tverdokhlib ★☆☆☆☆
Персонал хамовитий)) відвідувати бажане не має
-
Дмитро Лаз ★★★★★
Дуже приємна атмосфера закладу. За потреби дають продегустувати вино, і часом навіть береш те, що початково не планував.)) Особлива вдячність консультанту Володимиру за чесну допомогу у виборі та легке спілкування. Якщо буде можливість і вибір, повернусь однозначно сюди.
-
Svitlana Korotkevych ★☆☆☆☆
Дуже розчаровані обслуговуванням у ЦУМі. Чекали на продавця, щоб розплатитися 15-20 хвилин сьогодні. Попросили бармена допомогти, то він так скривив обличчя, що взагалі вже не захотілося щось купувати.
-
Pavlo Arie ★★★★★
Працювала лише одна каса, довелося чекати хвилин десять. Але вибір вин шикарний.
-
Віталій Михайловський ★★★★☆
Хороший вибір вина і не тільки. Варто звертати увагу на відвідувачів раніше, ніж вони підходять до каси.
-
Oleksandr Skvortsov ★★★★☆
Начебто великий, але не зрозумілий підбір асортименту.
-
Діма Кравченко ★☆☆☆☆
Замовляли воду fiji, привезли прострочену, менеджери про це знали, але не повідомили. Замовляли дві партії, побачили недолік, тільки перед початком вживання другої партії. Про компенсацію і мови немає, преміальна вода, яка коштує не малих грошей, і таке відношення до постійних клієнтів, це просто жах. Максимально не рекомендую до співпраці.
-
Mark Vares ★☆☆☆☆
По-хамськи вигнали мене з бару pasta & wine (при повній відсутності відвідувачів) тому що пляшка вина, куплена у goodwine коштує 260 гривень, а потрібно 300. На мою пропозицію піти купити ще одну пляшку за 300 гривень - отримано відмова. Совєтский маркетінг!!!! Жлоби!!! Такі співробітниці мають бути звільнені. За клієнтів потрібно боротись
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса goodwine?
goodwine знаходиться за адресою вулиця Хрещатик, 38, Київ, Україна, 01001
Який номер телефону goodwine?
Зв'язатися з goodwine можна за номером телефону +38 (050) 267-00-00
Як можна дістатися до goodwine?
Дістатися до goodwine можна за посиланням