Відгуки

  1. Lili Stepanuk ★★★★☆

    Стало краше, простотой вхід, нарешті ввімкнули вентиляцію.

  2. G- Kor ★☆☆☆☆

    15 жовтня перед закриттям магазину зайшов купити пару речей (двері ще були відкриті) але охоронець появи намагатись виштовхнути з магазину та кричав що вони мені нічого вже не продадуть хоча інших людей ще відпускали так час вже був наближений до 20:45 але двері були відкриті і я зайшов в середину. Звісно виник словесний конфлікт між мною та обслуговуючим персоналом. А заходивши я казав що знаю про скоре закриття і впораюсь за хвилину. В інших Форах персонал так себе не поводить, був момент коли відчиняли вже закриті двері бо казав що я швидко. І ще момент чому охоронець такий не вихований? Я вдвічі доросліший,а він дозволяє собі звертатись на ти

  3. Анна Хуторная ★☆☆☆☆

    Персонал хамовитий, піти на 15 хвилин без заміни на умовному «процесі» це окей та ігнорувати клієнтів також, якщо ви хочете щоб вам розповіли прямо про те що ви бісите та заважаєте то вам саме в цю фору, з усього персоналу який я бачила протягом пари місяців тільки охорона хороша, все.

  1. Юи Комори ★☆☆☆☆

    Піца пепероні, пепероні викладені по колу як сонце. Я плачу гроші не за символізм, а за смачну їжу. Дуже часто, як не прийди, піцайоли немає на міці. Прийміть якімь міри в цьому плані.

  2. Smervil 2 ★☆☆☆☆

    Вже який раз прихожу, не піци не бургерів, самого піцейолу ні разу не бачив. Коли питаю коли він буде, ніхто не знае.

  3. Dexap 007 ★★★★★

    Чудове гарне місце, але хотілося б побільший вибір товарів

  1. Yurii Kazantsev ★★★☆☆

    Магазин непоганий, часто знижки, хороша піцца, проте останнього разу придбав вино за 420 гривень, хоча цінник був 310, причому вино було розливу 7 місяця 2016 року з терміном придатності 5 років. Тобто термін вийшов 2 місяці тому, хоча і написано на пляшці, що вино придатне до реалізації, якщо немає помутніння та осаду. На жаль зрозумів помилку занадто пізно. Вдома після відкриття вином був розчарований, допити не зміг. Вкрай рекомендую дивитись уважно, що купуєте в цьому магазині і перевіряти вартість в чеку після покупки. Некоректні цінники та відсутній акційний товар в цьому магазині це норма.

  2. Лана Дудник ★★★★★

    Зручно розташовані полиці, товар завжди свіжий. Є автомат для самостійного розрахунку - дуже економить час!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою бул. Павла Вірського, 6 а, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements