Відгуки

  1. Люда Мельник ★★★★★

    Лікування проходимо у дитячого лікаря Притчини Олени Віталіївни. Дуже приємна, уважна, компетентна! Людина своєї справи! Повноцінний огляд та вичерпні відповіді. Дуже вдячні за Ваш професіоналізм! Результати радують! Приємний персонал лікарні! Всі ввічливі та привітні! Рекомендуємо!

  2. Юрій Дзюба ★★★★★

    Гарні враження від клініки Київський центр терапї ока та велика подяка лікарям! Оперував тут катаракту лівого ока тиждень тому і залишився повністю задоволений результатом. Вибрав американський хрусталик. Після операції почуваюсь чудово і бачу вдень і вночі 100%, що мені вкрай важливо як водію. Приємні враження від хірурга Ігоря Володимировича, анестезіолога, помічника хірурга і усіх робітників операційної. У центрі комфортно мʼякі дивани, телевізори, навіть музика в туалеті. Багато різного обладнання. Приємний персонал. Загальні оцінки такі. Ціни - 4 бали, кусають. Медицина - 5. Сервіс - 5. Атмосфера - 5. Супутний комфорт (парковка, кафе, оптика) - 5. Рекомендую цю лікарню тим кому потрібна операція по катаракті. Також буду оперувати тут і друге око!

  3. Eugene (Євгеній) ★☆☆☆☆

    Рекомендую лікарям уважніше ставитись до своїх пацієнтів! Обслуговувалися тут багато років усією родиною - все було добре, але останній візит ледь не коштував мені зору... Вважаю, що на першому прийомі мені поставили неправильний діагноз "кон’юнктивіт", хоча я неодноразово наголошував, що маю аутоімунне захворювання і тривалий час приймаю глюкокортикостероїди. Через призначене лікування і втрачений час мій стан лише погіршився, зір впав із 100% до 30%, з’явився внутрішньоочний тиск та сильний біль. На повторному обстеженні мене просто виставили за двері практично, не дали ніякого заключення, не запропонували хоча б купити якісь краплі від тиску для полегшення болю. Одним словом - здихались! Хоча потім це почали виставляти як "безкоштовна консультація", тому й начеб то заключення не дали... Мені не потрібна безкоштовна - мені потрібна була професійна!!! Зрештою я потрапив до офтальмологічного стаціонару, де встановили реальний діагноз на фоні мого основного захворювання. Два тижні лікування, тепер місяці відновлення. Раніше я рекомендував цю клініку всім знайомим, але після цього випадку на жаль, ні. _______________ Лікарі і на першому і на другому прийомі просто проігнорували моє аутоімунне захворювання і тривалий прийом гормонів, вони навіть не запитали що за хвороба і які ліки я приймаю - це факт! І прийшов я до вас на 6 день лише тому, що ви не відповідали на дзвінки всю суботу 11.10.2025! Звісно мені вже тільки ввечері зателефонували і сказали, що приходьте в понеділок, бо ми в неділю не працюємо, а так я б приїхав в суботу зранку до вас.... Звідки у вас інформація, що я не спілкувався з своїм основним лікарем????? Ви маніпулюєте словами! Не потрібно на мене перекладати те, що у вас не працював Бінотел! Як мінімум можна б було створити допис на гугл-мапах про альтеративний номер телефону + опублікувати таку ж новину на сайті... 5 хвилин і ваші клієнти були б вкурсі. І підготуйте мені запис телефоної розмови де ви мені в суботу запропонували скористатись послугою 24/7 для консультації з лікарем і особливо там ДЕ СКАРГ НЕ БУЛО! До чого тут моя дружина і мій син взагалі - ви не перегибаєте???? Син у вас з 2021 року, дружина ще раніше у вас почала консультації і лікування.... Зараз вони спостерігаються в Британському офтальмологічному центрі! Ви хочаб мали хоч мінімальну професійну етику обговорювати хвороби інших пацієнтів - це взагалі як стосується моєї ситуації ???!!! Ви ж знаєте, що таке лікарська таємниця і коли її можна публікувати, правда?

  1. Kateryna Hus ★★★★★

    Хочу залишити позитивний відгук про лікування косоокості у дитини лікарем Притчина Олени Віталіївни. Після ретельного огляду, лікар призначила правильне апаратне лікування очей , завдяки якому уже після першого тижня процедур дитина зменшила кут косоокості з 10% до 5%. Зараз ми пройшли 2й курс апаратного лікування і дитина може уже тримати очі прямо, але коли забуває про контроль, зʼявляється кут. Але є надія, що після ще декількох курсів та вдалого підібраного лікування Оленою Віталіївною ми зможемо без хірургічного втручання вирівняти зір. Сам Київський центр терапії та мікрохірургії ока є зразковим медичним закладом: світле та чисте приміщення, всюди порядок, новітня апаратура, зручні кімнати очікування для пацієнтів. Ще особлива подяка медперсоналу відділення Апаратного лікування, а саме Валентині та Дарʼї за віддану роботу та хороше ставлення до дітей) Рекомендую даний центр!

  2. Юрий Д ★☆☆☆☆

    Цей центр справжні кидали своєї справи.. Уважно читайте договір. гривень.

  3. Vladimir ★★★★☆

    Затишне місце розташування центру з власною парковкою. Привітний персонал, безкоштовні медичні маски. Є своє кафе, м'які дивани, магазин оптики в будівлі центру.

  1. Tatiana Tsymbala ★★★★★

    Написала детальний огляд в Київський центр терапії та мікрохірургії ока (це як розумію дублююча його організація). Дуже все сучасно, продумано для пацієнта. Приємно здивована сервісом. Ціни кому як, для мене не дешево. Спостерігається дочка у Бакуновской, дитячий окуліст, дуже задоволені.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса КЦТМО?

КЦТМО знаходиться за адресою Воскресенський проспект, 26Б, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону КЦТМО?

Зв'язатися з КЦТМО можна за номером телефону +38 (080) 021-01-64

Як можна дістатися до КЦТМО?

Дістатися до КЦТМО можна за посиланням

Advertisements