Відгуки

  1. Dr Evil ★☆☆☆☆

    Трохи про сервіс. 1 зірка це багато. 35 днів тримали каво- машину, яку потрібно вести у сервіс самостійно, бо навіть за ваші гроші вам нічого не відремонтують. Подумайте, щоб купувати товар на гарантії, ви будете шукати самостійно де його полагодити.

  2. Lyudmila Manziuk ★☆☆☆☆

    Проблеми з поверненням коштів за повернутий товар. Пройшло більше тижня кошти не прийшли. На що консультант магазину сказав , що проблеми в моєму банку. Але у мене не було і не має приводу сумніватись в якості послуг мого банку, а от якість послуг цього продавця ще раз під питанням

  3. Людмила Манзюк ★☆☆☆☆

    Проблемний магазин . Не чесно ведуть гру. Відмовили в поверненні, коли вказала на свої права , пообіцяли дізнатись в головному офісі протягом години постлаючись на вихідний і передзвонити . Ніхто до вечора не подзвонив , коли я приїхала повторно , відмовили в поверненні і придумали якусь складну схему, що товар не їх.

  1. Людмила Манзюк ★☆☆☆☆

    Як би можна було би поставила би мінус 10. Не купуйте тут нічого, Обманюють людей . Ви платите у них за девайси, а коли потрібно щось повернути, відповідають , що ви не девайс у них купили а ваучер і повернення не можливе .

  2. Galchona Konstantynovych ★☆☆☆☆

    Більше не буду купувати товари в Алло. Дуже неприємно, що обманюють і відмовляються вирішувати ситуацію. Замість більш дорогого засобу для прання, який ми оплатили, поклали Losk. Упаковка була багато разів обмотана плівкою, чоловік вирішив розпакувати лише вдома і побачив, що не той засіб. Ми одразу зателефонували, що сталася помилка, але нам сказали, що засоби для прання не обмінюють і не повертають. В принципі, ми не хотіли ні обмінювати, ні повертати НАШ засіб для прання, але ж його нам не дали. І дуже дивно ще те, що, коли поїхали в магазин запитати, як це вирішити, сказали, що знають про цю помилку, але обміняти не можуть. Як так? А якби поклали упаковку з водою або наполовину заповнену засобом? Так теж можна робити, адже ж у покупця ніяких прав на якісне обслуговування.

  3. Yuriy Soskov ★☆☆☆☆

    Про клієнтоорієнтованість цієї точки: я подзвонив тиждень тому, щоб замовити переміщення товару на даний магазин. Після пінг-понгу між контакт центром і магазином (всього зробив 5 дзвінків до магазину і контакт центру) мені пообіцяли передзвонити одразу після того як переміщення буде оформлене. Досі чекаю на дзвінок :) тому зробив покупку у іншій мережі.

  1. Oleksij Petrov ★★★★★

    Невеликий,гврний магазин

  2. Виктор Новицкий ★★★★★

    Купував тут телефони марки Xiaomi. Завжди все було гаразд. Подобається можливість зручної для мене оплати. Співробітники і консультанти дружелюбні.

  3. MaTVey ★★☆☆☆

    Зробив покупку. Але персонал занадто настирдивий. До основного товару пропонують додаткові товари і сервіси які абсолютно не потрібні. Навіть коли говориш, що вони не потрібні їх все одно "впарюють". Сервіс занадто нав'язливий. Я розумію, що це маркетинг але треба мати межу.

  1. Hanna Nehoda ★★★☆☆

    Дуже вузький асортимент, пропонують товар під замовлення, але я можу і сама замовити не виходячи з дому...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Алло?

Алло знаходиться за адресою ТЦ Орнамент, просп. Європейського Союзу, 58А, Київ, Україна, 01000

Який номер телефону Алло?

Зв'язатися з Алло можна за номером телефону +38 (050) 420-69-65

Як можна дістатися до Алло?

Дістатися до Алло можна за посиланням

Advertisements