Відгуки

  1. Elli ★★☆☆☆

    Чому в вас персонал не знають чи є товар в наявності чи ні???! І ще:яка ціна товару,теж нічого не можуть сказати особливо там де не продуктова група?цінники як попало,нічого не зрозуміло

  2. Дарʼя Канівець ★☆☆☆☆

    Абсолютно неприйнятна поведінка продавця у відділі мʼяса. О 22:00 продавець відмовилася зважувати мʼясо, пояснюючи це тим, що «вона вже мала бути вдома». Навіть якщо працівника затримали після зміни, клієнт не зобов’язаний про це знати і тим більше — страждати через це. Я підійшла ввічливо та просто попросила зважити фарш, натомість отримала дуже грубу відповідь. Це відверта зневага до покупців і своїх посадових обов’язків. Якщо продавець не готова виконувати роботу до завершення робочого часу, їй не місце у сфері обслуговування. Такий «сервіс» напряму псує репутацію магазину.

  3. Анна Лобода ★★★★★

    Щиро вдячна співробітникам магазину,які були на зміні 7.12.2025 ,що не залишили мою неповнолітню дитину в біді. Окрема подяка Ользі за людяність та чуйність. Нехай вас Бог береже.

  1. Владислав Науменко ★★☆☆☆

    В магазині все чудово. Але іноді асортимент підводить. Взяв цукерки ромашка світоч, а вони вже не ромашка, а тверда іриска якою можна гвіздки забивати. Хоч перевіряйте асортимент на якість, а не до старих цукерок підмішуйте нову партію! До речі серед цукерок є і нормальні, тому ймовірно що бадяжать товар.

  2. Ira Queen ★★★★★

    Це найкраща Фора з усіх що я була у Києві! І причина тому одна - дуже щира і професійна команда персоналу. Касири, охорона, менеджери з чистоти, пекарі, продавці - всі! Я до вас як до себе додому приходжу)) Ви як рідні ))Степанович побажає гарного дня, то він гарним і буде)) Ви молодчинки великі!!))

  3. Vitalij Taranov ★★★★★

    Хороший магазин. Дешеві ціни, хороше обслуговування.

  1. Sigma PQ24 ★☆☆☆☆

    Така собі модель держави. Держави споживання. Де, представлені люди землі, міста, різних національностей, місця у суспільстві, доходів, що спілкуються одне з одним, аби досягти згоди на краще, спільне життя.

  2. Аня Курза ★★★★☆

    Зручно, що є автомати самообслуговування і не треба стояти в черзі в касу, але лише тоді, коли є картка. Мінус- немає туалету. Тут непоганий норвезький оселедець. Але деяка продукція дорожча ніж в АТБ, яке через дорогу. Смачне вершкове Ічнянське масло. М'ясо краще брати у м' ясному. Роблять піцу до 21.00. Працюють до 23:00.

  3. tvank27 ★★★☆☆

    Не в образу магазину. Із магазином все гаразд: і місцеположення, і асортимент, і ціни, і за термінали самообслуговування плюс в карму. Але жіночок на касі, я б радила керівництву гнати в шию, а відвідувачам не зв'язуватися. І ось чому. Ситуація буквально 10 хв тому. До кас самообслуговування прохід перекрито, написано тільки через живі каси. На цих живих касах дві касирки зібрали довжелезні черги. І туплять. Одна побачила знайому, ляля, а люди в черзі слухають, ніби їм більше нічим зайнятися. Знайома пішла, ой, не те вибила, ой,дайте передивлюся, ой, голова вже не варить. І тут бенефіс, приходить третя, знімає обмеження до кас самообслуговування і каже, проходьте на каси самообслуговування, чо ви стоїте в чергах, капєц. Ну точно, капєц)))))

  1. Роман Романенко ★★★★★

    Чудовий магазин. Все що потрібно можна купити.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою вулиця Академіка Доброхотова, 11 а, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements