Кулінарія відстій... Хоч і є асортимент, кажуть що свіже... Мало того, що декілька раз попав на не свіже або відверто зіпсоване... Так вони ще примудряються внаглу збільшувати вагу вішаючи магніт Тварі
Фотогалерея
Відгуки
-
Sergiy Solovyov ★☆☆☆☆
-
Валентина Кардонова ★☆☆☆☆
Типовий спадок радянського минулого. Окрім запаху до асортименту послуг додано хамство і агресивність персоналу. Хто скучив за радянським минулим - Велкам. У торговому залі є клітка з папугою. Тварина в жахливих умовах. Темний і холодний закуток для тропічної тварини цілком демонструє відношення і ступінь уваги до потреб відвідувачів. При спробі поговорити з продавчинями на цю тему отримала до схочу звинувачень, образ, крику і переходу до на особистість. Вражена. Звернусь до поліції
-
Аня Курза ★☆☆☆☆
Жахливий гастроном. Мухи літають біля товару...
-
Mykola Pyroh ★☆☆☆☆
Не розумію як цей заклад тримається на плаву. Кілька разів заходив, складалось враження, що цей магазин не потрібен нікому крім алкоголіків.
-
Богдан Рибчук ★★☆☆☆
Совок...
-
Катюнька Король ★☆☆☆☆
Такоє випічка не свіжа кава як вода
-
Микола Левчук ★★★★☆
Місце де можна купити основне. А так магазин магазином.
-
Бегущий Банкир (Андрей Онистрат) ★☆☆☆☆
Жах. Давно не був в таких магазинах. Не розумію хто сюди взагалі ходе. Брудно, задуха і темно.
-
Andriy Veselov ★★★☆☆
Заурядний продуктовий магазин. Колись був гарний кооперативний. Потім зіпсувався через наливайку. Зараз наливайку та автомати прибрали але рівень магазину слабенький. В продажу багато алкоголю. Є термінал Приватбанку.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Гастроном?
Гастроном знаходиться за адресою бульвар Академіка Вернадського, 59/2, Київ, Україна, 02000
Як можна дістатися до Гастроном?
Дістатися до Гастроном можна за посиланням