Відгуки

  1. Sergiy Solovyov ★☆☆☆☆

    Кулінарія відстій... Хоч і є асортимент, кажуть що свіже... Мало того, що декілька раз попав на не свіже або відверто зіпсоване... Так вони ще примудряються внаглу збільшувати вагу вішаючи магніт Тварі

  2. Валентина Кардонова ★☆☆☆☆

    Типовий спадок радянського минулого. Окрім запаху до асортименту послуг додано хамство і агресивність персоналу. Хто скучив за радянським минулим - Велкам. У торговому залі є клітка з папугою. Тварина в жахливих умовах. Темний і холодний закуток для тропічної тварини цілком демонструє відношення і ступінь уваги до потреб відвідувачів. При спробі поговорити з продавчинями на цю тему отримала до схочу звинувачень, образ, крику і переходу до на особистість. Вражена. Звернусь до поліції

  3. Аня Курза ★☆☆☆☆

    Жахливий гастроном. Мухи літають біля товару...

  1. Mykola Pyroh ★☆☆☆☆

    Не розумію як цей заклад тримається на плаву. Кілька разів заходив, складалось враження, що цей магазин не потрібен нікому крім алкоголіків.

  2. Богдан Рибчук ★★☆☆☆

    Совок...

  3. Катюнька Король ★☆☆☆☆

    Такоє випічка не свіжа кава як вода

  1. Микола Левчук ★★★★☆

    Місце де можна купити основне. А так магазин магазином.

  2. Бегущий Банкир (Андрей Онистрат) ★☆☆☆☆

    Жах. Давно не був в таких магазинах. Не розумію хто сюди взагалі ходе. Брудно, задуха і темно.

  3. Andriy Veselov ★★★☆☆

    Заурядний продуктовий магазин. Колись був гарний кооперативний. Потім зіпсувався через наливайку. Зараз наливайку та автомати прибрали але рівень магазину слабенький. В продажу багато алкоголю. Є термінал Приватбанку.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Гастроном?

Гастроном знаходиться за адресою бульвар Академіка Вернадського, 59/2, Київ, Україна, 02000

Як можна дістатися до Гастроном?

Дістатися до Гастроном можна за посиланням

Advertisements