Відгуки

  1. Тарас Омельчук ★☆☆☆☆

    Дуже негативно став ставиться до вас! На заправках в магазині пишуть декілька варіантів ціни: з картою заправки і без, ціна буває відрізняється в два рази. Якщо ви оплачуєте через додаток, списує по повній вартості товару. Наприклад, вода дистильована була заявлена в районі 60+ , з мене списало 129. Так як я не звернув відразу увагу, прийшлося своє незадоволення виражати тут. Касир міг би і попередити, що списується повна вартість. Але навіщо, якщо можна заробляти на неуважності. Відмовлюся від послуг шела!

  2. Dmytro Hnap ★☆☆☆☆

    Шановне керівництво, Під час відвідування вашої заправної станції виникла необхідність скористатися системою підкачування коліс. На жаль, система виявилася несправною. Просимо вас звернути увагу на цю проблему та вжити заходів для її усунення. Розуміємо, що у нашій країні є люди, які намагаються пошкодити майно, але як сторона бізнесу, ви заробляєте на заправці, тому будь ласка, полагодьте систему, щоб нею можна було користуватися. Дякую за розуміння.

  3. Богдан Мосиенко ★☆☆☆☆

    Доброго часу доби! Вже певний проміжок часу, більше пів року як (2023 рік) регулярно заїжджаю на АЗС вашого бренду в с. Віта Поштова, що розташований на Одеській трасі та спостерігаю неодноразове, навіть від різних касирів, відношення ніби я це пальне в них в борг беру. Не запитають про картку клубу, а замовлення приймають немов би вони мені роблять величезну послугу… але за всі витрати плачу я) В самій АЗС чисто, охайно. Дякую за роботу! Слава Україні!

  1. Фарик Фара ★☆☆☆☆

    Просто жах я такого хамства і нахабства не зустрічав від персоналу азс попросив заправити на 430 гривень у мене списали гроші з карти при цьому мене не заправив при цьому сказали давайте спробуємо ще раз потім знову 377 гривень списали і не змогли заправити дзвонив у потдержку сказав що у мене більше немає грошей у мене списали і не заправити на що мені відповіли чекайте повернення який прийде протягом 7 діб заправити азс був замовить і з явним запахом алкоголю, на цьому жахливому азс провів рівно годину і в результаті заправив я на сусідній заправці просто жах персонал жахливий сервіс 0

  2. Maksym Tk-i ★★★★☆

    Практично щодня їзджу до м. Києва. Неодноразово звертав увагу на цю АЗС, але чомусь вона не відображалась на гугл картах. Сьогодні вирішив заїхати. Сама АЗС чиста, персонал привітний, на території є магазин, де можна придбати автотовари, смаколики та каву у дорогу. Чомусь на АЗС була 1 особа, яка здійснювала заправку авто - чоловік бігав від бензинових колонок до газової бочки, тому довелось почекати довше, а ніж зазвичай.

  3. Евгений Шапоров ★☆☆☆☆

    Обманюють на об'ємі газу. Приїхав на АЗС, бак був на чверть повний (бак 42 л) і в бак влізло 43,67 л. Бідній іноземній компанії, мабуть, дуже потрібні гроші!

  1. Євген Шапоров ★☆☆☆☆

    Обманюють на об'ємі газу. Приїхав на АЗС, бак був на чверть повний (бак 42 л) і в бак влізло 43,67 л. Бідній іноземній компанії, мабуть, дуже потрібні гроші!

  2. Volodymyr Zaslavskyy ★★★★★

    Добре

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Shell?

Shell знаходиться за адресою E95 Kievo-svyatoshynskiy District 507 M, Hw Kyiv-odesa 21 Km Vita-Pochtovaya, Київська область, Україна, 08170

Який номер телефону Shell?

Зв'язатися з Shell можна за номером телефону +38 (067) 246-69-76

Як можна дістатися до Shell?

Дістатися до Shell можна за посиланням

Advertisements