Фора класна люди пишуть погане, але ця фора дуже класна вній свіжа випічка,гарні ціни, добрі продавці,та затишно
Фотогалерея
Відгуки
-
Popo下次要羽毛女子與 ★★★★★
-
Світлана Л ★★★☆☆
Суперечливі відчуття. Донедавна улюблений магазин - маленький, все свіже. Завжди брала свіжоспечений хліб, який був запакований працівниками, але після того як його почали викладати у відкриту вітрину, щоб люди самі брали і пакували в пакети- перестала його там купувати. Бо взагалі не хочеться їсти хліб, який чіпають всі, кому не лінь. Те ж саме з піцою- завжди вся відкрита. Неодноразово спостерігала як люди її відкривають, чіпають руками і нюхають. Розумію що то стосується більше культури покупців, але враження від магазину псується
-
Наталія Мусієнко ★☆☆☆☆
Фора, скільки можна дурити людей? Купувала сметану, так от ціннік від одного товару, а стоїть на поличці інший. Глянула ціна 30, от добре.А на касі сюрприз 50:( так різниця у кількості тої сметани. Тож цінник на 180 грм, а на полічці 350.Замість вибачень, ще й скандалять.Не ходіть до тої Фори, тільки зіпсований настрій.
-
Олександр Лабунець ★☆☆☆☆
Залишив одиницю. На касі самообслуговування причепився охоронець, чого кульку не пробив. Ніяк не міг зрозуміти, які кульку?. Пакет ось, в чеку пробитий. А виявляється що я повинен рахувати кульки в яких лежать овочі. Ні в одному супермаркеті такого ідіотизму не має. Невже так важко зробити щоб вони відразу додавалив в чек коли купуєш розвісний товар? Не рекомендую даний супермаркет, краще пройдіться ще 300м і купить в Сільпо. Там такої дурні не має.
-
Элина Кагарлык ★★★★☆
Дуже непоганий магазин.
-
Attack Helicopter ★★★★★
Не вистачає нормальних дверей(розсувних) і каси самообслуговування
-
Olha Demianenko ★☆☆☆☆
Персонал (на зважуванні м'ясних продуктів) обговорює клієнтів знаючи, що клієнт це чує. Дуже неприємно, зіпсований настрій на цілий день. Можливо у працівників проблеми з умовами праці або з головою, але це ні в якому разі не може виправдовувати таку поведінку. Дуже обурена!
-
Юлия Трач ★★★★☆
Дуже охайний,чистенький маленький магазин. Власна випічка. Свіжі продукти завжди. Але дуууже стомлений персонал, дівчата мають такий вигляд, що хочеться пожаліти) можливо керівництву варто додати декілька вакансій, каси усього 2 працює,що створює величезні черги у години пік.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Фора?
Фора знаходиться за адресою вулиця Якуба Коласа, 25, Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Фора?
Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30
Як можна дістатися до Фора?
Дістатися до Фора можна за посиланням