Відгуки

  1. Popo下次要羽毛女子與 ★★★★★

    Фора класна люди пишуть погане, але ця фора дуже класна вній свіжа випічка,гарні ціни, добрі продавці,та затишно

  2. Світлана Л ★★★☆☆

    Суперечливі відчуття. Донедавна улюблений магазин - маленький, все свіже. Завжди брала свіжоспечений хліб, який був запакований працівниками, але після того як його почали викладати у відкриту вітрину, щоб люди самі брали і пакували в пакети- перестала його там купувати. Бо взагалі не хочеться їсти хліб, який чіпають всі, кому не лінь. Те ж саме з піцою- завжди вся відкрита. Неодноразово спостерігала як люди її відкривають, чіпають руками і нюхають. Розумію що то стосується більше культури покупців, але враження від магазину псується

  3. Наталія Мусієнко ★☆☆☆☆

    Фора, скільки можна дурити людей? Купувала сметану, так от ціннік від одного товару, а стоїть на поличці інший. Глянула ціна 30, от добре.А на касі сюрприз 50:( так різниця у кількості тої сметани. Тож цінник на 180 грм, а на полічці 350.Замість вибачень, ще й скандалять.Не ходіть до тої Фори, тільки зіпсований настрій.

  1. Олександр Лабунець ★☆☆☆☆

    Залишив одиницю. На касі самообслуговування причепився охоронець, чого кульку не пробив. Ніяк не міг зрозуміти, які кульку?. Пакет ось, в чеку пробитий. А виявляється що я повинен рахувати кульки в яких лежать овочі. Ні в одному супермаркеті такого ідіотизму не має. Невже так важко зробити щоб вони відразу додавалив в чек коли купуєш розвісний товар? Не рекомендую даний супермаркет, краще пройдіться ще 300м і купить в Сільпо. Там такої дурні не має.

  2. Элина Кагарлык ★★★★☆

    Дуже непоганий магазин.

  3. Attack Helicopter ★★★★★

    Не вистачає нормальних дверей(розсувних) і каси самообслуговування

  1. Olha Demianenko ★☆☆☆☆

    Персонал (на зважуванні м'ясних продуктів) обговорює клієнтів знаючи, що клієнт це чує. Дуже неприємно, зіпсований настрій на цілий день. Можливо у працівників проблеми з умовами праці або з головою, але це ні в якому разі не може виправдовувати таку поведінку. Дуже обурена!

  2. Юлия Трач ★★★★☆

    Дуже охайний,чистенький маленький магазин. Власна випічка. Свіжі продукти завжди. Але дуууже стомлений персонал, дівчата мають такий вигляд, що хочеться пожаліти) можливо керівництву варто додати декілька вакансій, каси усього 2 працює,що створює величезні черги у години пік.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою вулиця Якуба Коласа, 25, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements