Замовляв 20.08 їжу на доставку через болт Фуд. Це просто жах Пиво приїхало геть не газоване, і кислюще, просто скисша вода зі смаком пива. Я такого ще не бачив… Печериці фрі просто мокрі і вʼялі… їсти це не можливо. Картопля без смаку і наче їй пів дня Грінки до пива, майже без часнику і сиру, просто недосмажений хліб поїв Курячі крильця були не погані, дійсно. Короче таке відчуття що Наді мною просто познущались за мої гроші. Пиво вилив. А саме цікаве що я ще й отруївся. Два дні було не реально погано. От так, панове я поїв у цьому закладі. Висновки робіть самі, що може статись із вашим здоровʼям
Фотогалерея
Відгуки
-
Pavlo Shylov ★☆☆☆☆
-
Grigoriy Krimets ★☆☆☆☆
Нажаль портер паб вже не той, кухня стала гірше не буває, борщ не схожий на борщ а фахітос -швидше на дешеву шаурму з вокзалу ( один жир, мало овочів і нема основних соусів та сиру). А обслуговування це взагалі - офіціант Наталья тари оплаті рахунку почала вимагати заплатити готівкою, це при нормально працюючому терміналі. Нажаль ДУЖЕ не приємні емоції отримано під час відвідування закладу. ОФІЦІАНТИ ХАМЛО, ВИМАГАЄ ТІЛЬКИ ГОТІВКУ БО НАЧЕ ТЕРМІНАЛ ЗЛАМАЛАСЯ І НАЖАЛЬ ПОКРАЩЕННЯ Я НЕ БАЧУ ТОМУ І НЕ РЕКОМЕНДУЮ
-
Ulia Pipistrella ★☆☆☆☆
Не можу не написати : при достатній кількості офіціанток , не можливо зловити хоч одну ! Не приносять серветки , забули про замовлення і 40 хвилин чекаємо . Добре що хоть атмосфера музикантів витягує настрій . Стіл брудний , не прибирають нічого . Була в багатьох портерах , але сервіс тут найгірший.
-
Яніна Малоштан ★★★★★
Чудове місце для будь-якого відпочинку! Помірні ціни, якісне обслуговування, дивовижний настрій, ненав'язливий музичний супровід. Рекомендую!!!
-
Дмитро Соколовський ★★★★☆
Зараз усім важко, скоро черговий карантин з усіма наслідками ( Але люди стараються.
-
Андрей Колодюк ★★★★☆
Мені дуже подобаються офіціанти в цьому закладі, а ось все інше на 3-ку
-
Ольга Лазоренко ★☆☆☆☆
Дуже розчарована. Те що столи завжди брудні і дочекатись салфеток це норма. Але подавати кисле пиво , яке є основою пабу це вже дно!! Асортименту і так немає, ще й жахлива якість. Жахлива музика. В портері на Хрещатику набагато приємніше бути.
-
Alex Berdnick ★☆☆☆☆
Мабуть, найгірший заклад навколо метро Нивки. Іронія в тому, що працюють там найкращі у світі офіціантки і бармени, зокрема Наталія і Вікторія. Та через нехлюйство пергідрольної потвори, що вважає себе керівницею закладу і відмовилась назватись, заклад помирає. Її можна впізнати за віком ближче до 70, дешевими окулярами і дешевим коліром безкольорового волосся – 10.00. Колір продавщиць радянських Сільпо. Також убила її фраза: «Я на вашем собачьем украинском разговаривать не буду». Здається, коментарі зайві…
-
Lord Bairon ★★★★☆
Непогано, цікавий інтер'єр, цікаве меню, музика по мені. Але трохи невідповідальна кухня. Замовили сосиски з яловичиною та свининою, але їх принесли недосмажені. На прохання досмажити, забрали та принесли все одно не повністю прлсмежені. Але я думаю вони виправляться.
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса Портер Паб?
Портер Паб знаходиться за адресою Берестейський просп., Київ, Україна, 02000
Який номер телефону Портер Паб?
Зв'язатися з Портер Паб можна за номером телефону +38 (098) 293-99-97
Як можна дістатися до Портер Паб?
Дістатися до Портер Паб можна за посиланням