ЖК "ДНО" - так називають ЖЕК (від забудовника) цього ЖК мешканці інших домів. Розглядали купівлю квартири для себе в 4-му будинку. І от висновки після опитуванням мешканців і перегляду. З позитивного - монолітна конструкція будинку і ВСЕ. Якщо плануєте тут жити, а не тільки ночувати - то не рекомендую ні купівлю, ні оренду. Чому? Забудовник ("порішав" щось там з генералом від МО), тому "без пєчалі" затримував будівництва всіх попередніх домів МІНІМУМ на 3 роки від обіцяного, і це навіть ДО повномасштабки. ЖК - звичайний мега-багатоповерховий чєловєйнік без нормальних умов для проживання. Вода в домі №3 - розкіш (забудовник "забив" на техумови і вода подається хаотично). А для ДІТЕЙ - кілька пошарпаних качельок для найменших, і встелений камінням майданчик в сусідньому дворі. Або відправляти дітей на ВДНГ на маршрутці... Для Авто - квест (як знайти місце і не переїхати дітей, яким немає куди подітись). Не будемо в це вступати.
Фотогалерея
Відгуки
-
Alise M ★☆☆☆☆
-
Светлана ★☆☆☆☆
За жодних обставин не арендуйте квартиру у цьому ЖК, а особливо у будинках 34Б та 3-д. Цілодобово не має води, а якщо з’являється, то напір низький. Власники брешуть, що проблеми тимчасові, а їх ніхто не вирішує.
-
CAB ★☆☆☆☆
Забудовник не виконує своїх забовязань! Новим власникам чи орендарям доведеться мати багато комунальних проблем. Водопостачання та водовідведення у новому будинку 34-б - просто жах.
-
Dmytro Sachko ★☆☆☆☆
Знімали квартиру в 34Б на 19му поверсі і води не було вранці та ввечері жодного дня. Прийшлося змінювати квартиру через півмісяця проживання. Подумайте 100 разів перед тим як знімати квартиру в цьому ЖК!
-
11н Анна Боримська ★☆☆☆☆
Відгук від людини,що деякий час знімала квартиру в даному ЖК. Комплекс на який забили повністю. Проблеми з водою в години пік постійні. На високих поверхах якщо вона буде текти з крану - велике свято. Проблеми в будинках регулярні, протягом часу в якому була знята квартира - кожен день щось новеньке. Люди постійно щось вирішують, щось планують,але рухів в позитивну сторону якось немає.Одним словом - сніданками кормлять тільки так. Ліфти настільки ненадійні,що старі більше вселяють довіру. Про світло на поверхах також в цьому жк не знають. Гроші на догляд за прибудинковою територією збирають,але куди вони йдуть ніхто не знає. Постійні скандали між сусіднім жк Амурський й конкурс "Хто краще". Висновок:квартири й локація гарні,але перед тим як вибрати цей жк для проживання краще 1000 разів подумати. Перед тим як заключати договір перевірте всі мною вище сказані слова,щоб потім знову не шукати квартиру)
-
Микола Пальчик ★★★★☆
Типовий сучасний київський ЖК, на тверду 4 з плюсом!
-
Anna Tsarenko ★★★★☆
місце шикарне. були проблеми з будинком, але вже наче все добре
-
Наталья Кадушкина ★★★★☆
Роблю ремонт у 2 будинку. З опаленням, електрикою і водою все ок. Трохи незручно з парковкою, але кажуть, що буде будуватися ще одна.
-
Havand ★★☆☆☆
Погана архітектура, прибудинкові дуже прості, озеленення майже не має, густота населення дуже велика. Колір дуже кидається в очі...
-
Elena Elena ★☆☆☆☆
Не виконують зобов'язання перед інвесторами. Постійно переносять термін введення , як, спочатку 1-го будинку, так, тепер, і 2-го (заявлений термін введення 2014 !!!). У відділі продажів постійно брешуть, навіть на письмові запити не відповідають. 26.07.2017 Адрес дом до сих пор не получил. Паевой взнос УМК не заплатил. Света, воды, канализации, а самое главное, тепла НЕТ, потому что договора с поставщиками не заключены по сей день. Люди сделали ремонты, в очередной раз поверив аферистам, а квартиры непригодны для проживания и, вероятнее всего, будут опять зимовать без отопления. Территория не убрана. Квартиры 3 дома уже в залоге! Будьте осторожны!
Новий відгук
Часті запитання та відповіді
Яка адреса ЖК "4 Сезона"?
ЖК "4 Сезона" знаходиться за адресою вулиця Михайла Максимовича, 3г, Київ, Україна, 03022
Який номер телефону ЖК "4 Сезона"?
Зв'язатися з ЖК "4 Сезона" можна за номером телефону +38 (044) 230-21-07
Як можна дістатися до ЖК "4 Сезона"?
Дістатися до ЖК "4 Сезона" можна за посиланням