Відгуки

  1. Олексій Кулакевич ★★★★★

    Доброго вечора. З Новим роком вас! 31 грудня, приблизно о 21:12 стояв на касі з паперовим пакетом середнього розміру, бренду «Nike». Всередині були кросівки, скоріш за все, я забув цей пакет під касою. Якщо цей пакет з кросівками у вас — скажіть мені, будь ласка. Заздалегідь дякую за відповідь

  2. Тетяна Родзінська ★★★★☆

    Часто купую в цій Форі. Дуже приємно, що є хороший пандус. Іноді трошки складно рухатись магазином, коли багато людей, на колісному кріслі. В мене найвужче колісне крісло для дорослих (59 см), тому можливо людині на ширшому кріслі буде складніше. Але в час, коли в магазині мало людей, купувати досить зручно. Трошки косяться працівники на крісло, але звикнути можна/вони теж звикли. Зазвичай є кого попросити дістати товар з верхніх полиць. Непоганий вибір товарів (3/5), є зазвичай один вид рослинного мʼяса і рослинне масло, молоко. Хотілося б більший вибір рослинних напівфабрикатів (wanted vegan, eatmeat, vegetus), а також аби в кулінарії можна було купити сендвічі і бейгли для вегетеранців (можна їх зробити з маринованим тофу, рослинними котлетами чи рослинним лососем). Однак вибором фруктів і овочів я задоволена. На касі за потреби працівники магазину допомагають. Касами зручно користуватися з крісла. Висновок: хороший магазин, однак було б цінно збагатити вибір рослинних напівфабрикатів та веганських/вегетеріанських опцій в кулінарії

  3. Валентина Поплавська ★★★★☆

    Гарний персонал але не великий асортимент товарів, та ввечері величезні черги і іноді працюють не всі каси

  1. ali alistar ★☆☆☆☆

    Неввічливий касир сьогодні вранці

  2. Наталочка Бой ★★★★★

    Зазвичай саме цей магазин не подобався. Особливо своїми чергами. Сьогодні була вражена їх відсутністю, а ще ну дуууже ввічливим ставленням касира Зеленського Є.В. ( надіюсь, на чеку вказано правильно). У всіх би магазинах були б такі працівники, то менше б було конфліктних ситуацій. Так тримати! Таких людей роботодавцям треба цінувати !

  3. VerSan4os ★★☆☆☆

    Після ремонту магазин став гарніший, але по зручності став ще гірший.

  1. Dmytro K ★★★★☆

    Рідко заходжу сюди.

  2. O Duka ★☆☆☆☆

    Таракани атакують фору і в день і в ночі. Між продуктами на полицях вони просто бігають. Жесть ...

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою проспект Любомира Гузара, 28, Київ, Україна, 02000

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements