Відгуки

  1. Ярослава Горлова ★☆☆☆☆

    Продавчиня хамло. Дивувалась, чому в сусідніх магазинах завжди черги а тут завжди порожньо. Більше не дивуюсь. Ніколи не зайду і нікому не раджу.

  2. Polina ★☆☆☆☆

    Вигнали з магазина через те що дитина плакала. Попрацюйте над толерантістю персоналу

  3. Олег Волошко ★☆☆☆☆

    Зайшов у магазин, купити води. Дівчина на касі мені грубо – я не касир. Я говорю ви на касі, покличте касира. Вона – касир там у кімнаті… Сервіс та обслуговування - ні не чули. Відгук для адміністратора За словами

  1. Халид Барат ★★★★★

    Все класно ) кава супер )

  2. Ash Fox ★★★☆☆

    Дорого і не сердито.

  3. Инна Гринь ★★★★★

    Восторг! Ідея геніальна - магазин в будинку. продавці ввічливі, обслуговують швидко. продукти свіжі. трохи дорогувато

  1. Gusto Bowls ★★★★★

    Магазин супер, є перша необхідна, окремо хочу відзначити ставлення до покупців, кожен раз вітаються і бажають доброго дня

  2. Julia Pereverzieva ★☆☆☆☆

    Добрий вечір. Є постійним клієнтом магазину Коло дому по вулиці сім'ї Кульженки 31б. Сьогодні в черговий раз зробила покупку, на незначний суму. За рахунку вийшло 111,5 грн, давши касиру 200 грн, запропонувала дати ще 1 грн і 50 коп, щоб їй було зручніше давати здачу. На що касир сказала, що НІ, У НЕЇ ТАК ЗДАЧІ НІ! Добре, немає так немає. Касир в свою чергу дає здачу 88 грн і 45 коп. Я роблю зауваження касиру і прошу перерахувати здачу, вона перерахувала і все одно помилки своєї не помітила. Я 3 РАЗИ попросила перерахувати, і лише коли сказала, що Ви мені дали 45 коп замість 50коп, вона підняла на мене голос "так у мене немає здачі вам дати" Я їй сказала, що я адже пропонувала округлити, щоб було зручно давати здачу, на що вона мені фиркнула, мовляв ось візьміть 55 коп, я що зі своїх повинна платити? СТОП! ТАК ЩО КЛІЄНТ ПОВИНЕН ПЛАТИТИ З СВОЇХ? Підключилася другий касир, посилаючись на те, а що тут такого? Вам 5 коп шкода? Ви не праві! Я їй пояснила ситуацію, що так не роблять, це дрібниця але обраховувати не гарно, особливо коли клієнт вказує на помилку! До слова здача була, другий касир дістала з іншого каси 3 кульки по 10 коп запечатаних. Намагаючись довести що це теж гроші. Так я і не проти, але до них двох так і не дійшла, що проблема була не в тому, що мені дрібницею здачу дали, а в тому, що мене обрахували, та ще й дурепою намагалися виставити! Хочу відзначити, якби це було один раз, я б і не звернула увагу, але так як я є постійним клієнтом даного магазину, то мене обраховують за дрібниці кожен раз! Те 5 коп, то 15, то 10 коп. Хороший бізнес я вам скажу, так з кожної квартири ЖК Яскравий, можна хорошу суму підняти. Скаргу до податкової я теж залишу, добре б навідатися до вас на Кульженки 31б до вечора на звірку касового апарату. А касира яка не вміє рахувати, рекомендую замінити і не тільки через те що не вміє рахувати, а ще через те що не вміє спілкуватися з клієнтами. Особливо коли клієнт вказує на реальну помилку, замість того щоб вибачитися і зробити щось для вирішення конфлікту, вона говорить не завжди клієнт правий, 50 на 50. Тобто я була не права в тому, що зробила зауваження на те що мене обрахували. Вибух мозку.

  3. Андрей Макаренко ★☆☆☆☆

    Обслуговування м'яко кажучи ніяке! Продавці щодня вирішують коли вони продають каву і до скільки. Адже не складно написати оголошення з режимом роботи/приготування, щоб просто так не чекати. Як на мене спочатку хоч якось намагалися бути привітними до покупців! Загалом, повне розчарування!

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Коло?

Коло знаходиться за адресою вул. Сім'ї Кульженків, 31-Б, Київ, Україна, 04201

Який номер телефону Коло?

Зв'язатися з Коло можна за номером телефону +38 (080) 050-79-69

Як можна дістатися до Коло?

Дістатися до Коло можна за посиланням

Advertisements