Відгуки

  1. Юлія Сохацька ★☆☆☆☆

    Касир Ірина не має працювати з людьми. Замовила сьогодні піцу в додатку в 11:59. В 12.30 прийшло сповіщення що піца готова , дійшла за пару хвилин забрати її. Пані Ірина накричала на мене «У вас замовлення на 13:00 то і приходьте тоді». Я все розумію але Перше навіщо тоді треба було змінювати статус на «готове до видачі», По-друге спокійно пояснити слабо?

  2. Bohdan “oovlq” McClane ★☆☆☆☆

    Дуже ввічливий охоронець, шкода не запам'ятав його ім'я, був зайнятий його погрозами, але не біда, передивлюсь відео - гляну на бейджик

  3. Anna German ★★★☆☆

    Магазин нормальный, але їжа тут…саме приготовлена мені не подобається. Вчора взяла крабовий салат, гидота якась, неможливо їсти, ще й шкарлупа від яєць попалась

  1. Karina Osipchuk ★☆☆☆☆

    Сьогодні 27. 12.2021 року відвідала магазин Фора за адресою вул.Івана Пулюя, 5 де зазвичай зранку беру каву на касі самообслуговування. Надала перевагу Форі, бо кава на безлактозному молоці і непотрібно стояти в великих чергах. Щоденно у магазині виникають проблеми з кришечками від кави, то завезуть тільки великі, то середні, які не тримаються: персонал відповідає, що не завезли чи недоставили. Але сьогодні придбала каву на касі самообслуговування, підійшовши до кавововамашинавиявилось,що немає молока. Звернулась до касирів на касі, де мені грубо відповіли і звинуватили в тому, що я не спитала, чи є сьогодні молоко. Виявляється від сьогодні нові правила в магазині, якщо я хочу придбати каву, я маю підійти до касира, запитати чи є молоко в кавовій машині і тоді тільки тоді можу придбати каву. В магазині, жодного оголошення про проблему з молоком, обераю касу самообслуговування, щоб не спілкуватись з людьми. Переконлеве прохання, інформувати людей про нестачу молока та провести виховну роботу з касирами. Не рекомендую магазин Фора на вул. Івана Пулюя, 5.

  2. Maksym Mikheiev ★★★★★

    Дуже гарний магазин під будинком дуже зручно

  3. Z. Z ★☆☆☆☆

    Обдираловка в мене пенсія 190 000 а гречка 15 рублів за кілограм

  1. Вика Яцентиэва ★☆☆☆☆

    Піцу дуже довго виносять. Приходиться чекати почасу а то півтора. Прошу обратить вашу увагу

  2. Володимир Ткаченко ★★★★☆

    Після реконструкції стало більш зручно, покращилась випічка, з'явилось приготування піци на замовлення, збільшився асортимент побутових товарів. Недолік: змішуються фрукти та овочі старого та нового приводів. Бувають перебої з постачанням товарів певних фірм (на кілька днів - до 7)

  3. Arina Rudenko ★★★★★

    Гарний магазин, найбільший вибір м'яса серед макетів мікрорайону, дуже смачний хліб. Завжди купуючи чудові горняков, дуже стильні. Дякую за великий вибір молочних продуктів. Один раз було непорлзуміння:ціни на ці никуда відрізнялись від цін в чеку. Звернулася до адміністрації, швидко виправили в залі і відшкодувати решту.

Новий відгук

Часті запитання та відповіді

Яка адреса Фора?

Фора знаходиться за адресою вулиця Івана Пулюя, 5, Київ, Україна, 03048

Який номер телефону Фора?

Зв'язатися з Фора можна за номером телефону +38 (080) 030-12-30

Як можна дістатися до Фора?

Дістатися до Фора можна за посиланням

Advertisements